Eensch met beide statementsquote:Op maandag 2 november 2009 23:26 schreef _Calimero_ het volgende:
Mo gefeliciteerd met je nieuwe status![]()
En SDB, jij held!! ik vind het echt ontzettend knap dat je je angsten aangaat en je er zo goed doorheen hebt geslagen
En daar sluit ik me dan weer bij aanquote:Op maandag 2 november 2009 23:38 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Eensch met beide statements![]()
En nu ga ik maffen!![]()
quote:Op maandag 2 november 2009 18:50 schreef MariaEtcetera het volgende:
Syrena en loveli: misschien is dat wel zo ja. Hoe lang rust staat eigenlijk gemiddeld voor zoiets? Gewoon tot je er helemaal geen last meer van hebt ofzo? Nu ook al nauwelijks, hoor! Maar het miept alleen![]()
SDB: jaa superleuk!*hartverwarmend*
![]()
En:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gelukkig dat ie goed ging Vik!
En Mo(d): gefeliciteerd!!Je hebt volgens mij idd het forum gekozen wat het meest bij je past
![]()
Chico: Komt goed hoor, ik ben nu wel extra extra nieuwsgierig hoe ze geworden zijn![]()
Verder nog thanks voor jullie lieve woorden![]()
Ik ga ook slapen, lange dag geweest.
Adieu!![]()
Ik zal het proberen, wie weet.quote:Op maandag 2 november 2009 17:29 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
PF: kun je van je hbo/uni geen extra her krijgen hiervoor? Voor een begrafenis kan dat volgens mij wel hoor.
XM: Sorry, maar ik ben het eens met kwak/moblo hier. Je eet écht écht écht te weinig. Ik ben zelf ook een notoire weinig-eter/op-het-randje-van-anorexia-gedachten-zitter, maar ik weet nu wel hoeveel eten normaal is. En jouw lijstjes zijn gewoon niet normaal.
wat goed!quote:Op dinsdag 3 november 2009 09:11 schreef Merel het volgende:
Halloooo! Ik heb alweer 3 kwartier gezwommen vanochtend, nu weer een lange dag werken...
Gefeli MoBlo!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
Hmmmmzzz........zondag zijn ze dan niet meer zo heel vers, Mo!!! En feli met het modschap!!quote:Op dinsdag 3 november 2009 09:46 schreef motorbloempje het volgende:
had ik al verteld dat we weer tongetjes hebben? Verse?die eten we zondag lekker
ingevrorenquote:Op dinsdag 3 november 2009 11:10 schreef conleche het volgende:
[..]
Hmmmmzzz........zondag zijn ze dan niet meer zo heel vers, Mo!!! En feli met het modschap!!![]()
Calimero: was dat precies EMDR?
Eye Movement Desensitization and Reprocessing. Korte therapie die vaak bij traumatische gebeurtenissen wordt ingezet, soort van cognitieve therapie, waarbij ze ook iets met oogbewegingen doen: Je moet dan bijv terugdenken aan een trauma en ondertussen word je afgeleid door iets voor je ogen heen en weer te bewegen, op die manier kun je leren om zonder heftige emoties aan die gebeurtenis te denken.quote:Op dinsdag 3 november 2009 11:10 schreef conleche het volgende:
[..]
Hmmmmzzz........zondag zijn ze dan niet meer zo heel vers, Mo!!! En feli met het modschap!!![]()
Calimero: was dat precies EMDR?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |