Gewoon zonder kleren aan je nagels lakken.quote:Op maandag 2 november 2009 20:09 schreef Sarabi het volgende:
Waarom moet je altijd net naar het toilet als je net je nagels gelakt hebt.........
Ik zal het onthouden voor de volgende keerquote:Op maandag 2 november 2009 20:12 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Gewoon zonder kleren aan je nagels lakken.
Neuh ik zou dat echt nooit doenquote:Op maandag 2 november 2009 20:08 schreef Daph_ het volgende:
Peri zo ging het in het begin bij mij ookNu kijken collega's 's ochtends "heel subtiel" wat ik nu weer op mijn nagels heb.. Toen ik Outta Bounds op had (ook zo'n donkergroene), zei zelfs mijn baas er wat over
Ik heb ook oranje nagellak! Voor koninginnedag en EK/WK!! En nu heb ik dus speciaal dat Essence stempelsetje gekocht voor dat kroontje voor koninginnedagquote:Op maandag 2 november 2009 20:08 schreef Linnie20v het volgende:
@ Peri, En het oranje is ook echt felmet roze nagels is het altijd een vloek festijn
Ik heb wel speciaal ,met de 50% korting actie van Etos, de Rimmel felle oranje gekochtdan match ik toch een beetje
Oh ik zou nooit iets aantrekken wat vloekt bij mijn nagellak hoorquote:Op maandag 2 november 2009 20:14 schreef PeRi het volgende:
[..]
Neuh ik zou dat echt nooit doen. Als ik opvallende/felle kleuren nagellak op heb, pas ik mn kleren en accesoires daar aan. Ik heb nu alleen vaker donkere kleuren op dan ik eerst had, maar wel nog netjes.
[..]
Ik heb ook oranje nagellak! Voor koninginnedag en EK/WK!! En nu heb ik dus speciaal dat Essence stempelsetje gekocht voor dat kroontje voor koninginnedag.
Die laatste zijn lieffffquote:Op maandag 2 november 2009 21:09 schreef FijieStar het volgende:
Weer veel moetn bijlezenen veel mooie creaties gezien
![]()
Heb vandaag mijn konadsetje gekregen![]()
dus hier wat foto's...:::..
Gosh '550 Purple Heart' (zaterdag gekocht: soms is ie paars, soms groen, net een olievlek)
[ afbeelding ]
ng eens Gosh met groene schijn nu
[ afbeelding ]
Konad testing![]()
[ afbeelding ]
En mijn nageltjes nu![]()
[ afbeelding ]
Uhuh, ben al mijn paarse kwijt...quote:Op maandag 2 november 2009 20:04 schreef MinderMutsig het volgende:
Wisten jullie al dat ik gek ben op paars?
Split personality!quote:Op maandag 2 november 2009 20:00 schreef PeRi het volgende:
[..]
Ik ben gewoon nooit zo opvallend op mn werk qua kleding en accessoires. Vorige weken had ik op de maandagen nog donkerrood (ook een geliefde van me, Rimmel Pro Celebrity Bash
!) en zwart met een lichte glitter op, omdat ze nog mooi waren, en toen kreeg ik (positief!) commentaar van mn collega's. Maar ik hou er gewoon niet zo van als de aandacht op me gevestigd wordt. Klinkt heel overdreven, maar wij zijn maar met weinig en het galmt dan het hele kantoor door "Hey Peri jij hebt nooit opvallende nagellak!!! Wat leuk!!!!" En in het weekend ben ik dan een heel ander mens met fleurige kleding en rokjes enzo
.
je de moonlight collectie wel .quote:Op maandag 2 november 2009 21:51 schreef Linnie20v het volgende:
Heeft iemand de nieuwe collecties al zien liggen in de essence schappen?
Moonlight collection & Secrets of the past
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
dat is zo leuk om te doen heb dat ook een tijdje gedaan.quote:Op maandag 2 november 2009 22:00 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Uhuh, ben al mijn paarse kwijt...![]()
Trouwens:
Marble:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
Even snel geprobeerd, alleen ware kleuren (jullie noemen dat creme?) doen het goed.
De rest wordt bolletjes of te snel hard handwarm water.
Nu even de foto;s van andere checken!!!
De verleiding..quote:Op maandag 2 november 2009 19:48 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Zelfde rek in Alkmaar als de stempelsetjes
In de Langestraat...
Beter goed gejat dan slecht bedacht.quote:Op maandag 2 november 2009 22:22 schreef babyfeet het volgende:
nooit aan gedacht was langer bezig om het schoon te maken dan nagels doen
tip voor de volgende keer
je heb me weer op een idee gebracht![]()
ja, de moonlightquote:Op maandag 2 november 2009 21:51 schreef Linnie20v het volgende:
Heeft iemand de nieuwe collecties al zien liggen in de essence schappen?
Moonlight collection & Secrets of the past
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
mooi! welke lak heb je grbuikt om te stempelen?quote:Op maandag 2 november 2009 22:22 schreef babyfeet het volgende:
nooit aan gedacht was langer bezig om het schoon te maken dan nagels doen
tip voor de volgende keer
je heb me weer op een idee gebracht
ik heb nu mijn nagels gedaan met het essence stempelsetje
[ afbeelding ]
Eentje voor jezelf! Toch?quote:Op maandag 2 november 2009 22:39 schreef PeRi het volgende:
Ik moet er toch langs in mn lunchpauze, kan meteen ff kijken toch. Moet wel iemand ja zeggen, anders neem ik ze niet mee want dan zit ik er misschien zelf mee opgescheept
.
Ik heb er al een! Voor het koninginnedag kroontje! De rest van de stempels ga ik vast ook een keer gebruiken. Ooit.quote:Op maandag 2 november 2009 22:40 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Eentje voor jezelf! Toch?
Leuk joh...
de witte striper van essence die is teminste witquote:Op maandag 2 november 2009 22:39 schreef Mirjam het volgende:
[..]
mooi! welke lak heb je grbuikt om te stempelen?
Oh sorry, dat had ik niet begrepen.quote:Op maandag 2 november 2009 22:41 schreef PeRi het volgende:
[..]
Ik heb er al een! Voor het koninginnedag kroontje! De rest van de stempels ga ik vast ook een keer gebruiken. Ooit.
oh, ziet er mooi uit!quote:Op maandag 2 november 2009 22:41 schreef babyfeet het volgende:
[..]
de witte striper van essence die is teminste wit
Uhuh maar ik ben niet (nog) zo dol op stempeltjes, dus 1 setje is (nog) genoegquote:Op maandag 2 november 2009 22:42 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Oh sorry, dat had ik niet begrepen.
Je weet dat er twee setjes zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |