quote:Op dinsdag 3 november 2009 12:05 schreef mazaru het volgende:
[..]
Als de chat onder de stream staat, dan moet je naar boven scrollen om te kijken wat er op de stream gebeurt en weer naar beneden scrollen om te kijken wat er op de chat gezegd wordt. Niet echt handig
Bedankt voor de tips.quote:Op dinsdag 3 november 2009 12:09 schreef sunny16947 het volgende:
En het nieuws of verslag lees je 1x en klaar. Dat hoeft niet in beeld te blijven.
quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:18 schreef MeraViglioSa het volgende:
www.johanvlemmix.tv
Het is aangepast als het goed is.
Goedzo meis,quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:18 schreef MeraViglioSa het volgende:
www.johanvlemmix.tv
Het is aangepast als het goed is.
Ik was het niet!quote:
Hoe krijg je het voor elkaar? Ik kan er nog geen 20 seconden naar luisterenquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:57 schreef Peter6000 het volgende:
Ik merk dat die paupermuziek aardig begint te wennen.
Heb het al 20 minuten opstaan, zonder te muten.
http://www.ustream.tv/channel/studiovlemmixquote:Op dinsdag 3 november 2009 11:57 schreef sunny16947 het volgende:
Oh kan iemand ff uitleggen hoe je de chat naast het beeld krijgt i.p.v. eronder?
Ze staan nu op allebei de pagina's naast elkaar.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:00 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
http://www.ustream.tv/channel/studiovlemmix
Heb het nu uitgezet, ivm de kerkelijke klanken, maar van het ongecompliceerde 'Allemaal bedankt oleee oleee' werd ik wel vrolijk.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:59 schreef mazaru het volgende:
[..]
Hoe krijg je het voor elkaar? Ik kan er nog geen 20 seconden naar luisteren
En is die andere sneller, ustream loopt op deze pc steeds vast, heb daar het geduld niet voorquote:Op dinsdag 3 november 2009 14:01 schreef mazaru het volgende:
Ze staan nu op allebei de pagina's naast elkaar.
Nee, die kan niet sneller zijn omdat het gewoon de ingebedde stream van Ustream is. Ustream vreet energie, je moet echt een pc met veel geheugen hebben en dan nog kan de cache vollopen.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:16 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
En is die andere sneller, ustream loopt op deze pc steeds vast, heb daar het geduld niet voor
dus lees en bekijk nu alleen de Cos.
Fluiter, loopt het toevallig vast als je je rechtmuisknop gebruikt?quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:16 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
En is die andere sneller, ustream loopt op deze pc steeds vast, heb daar het geduld niet voor
dus lees en bekijk nu alleen de Cos.
Ik héb een nieuwe pc, paar maanden oud met maximaal geheugen, en ik kan er ook niet veel naast doen. Het ligt echt aan Ustream. Justin tv was veel beter geweest.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:23 schreef sunny16947 het volgende:
Bij mij loopt hij niet vast, maar kan er helemaal niets naast doen. Dat wordt dan een nieuwe pc om SV te kunnen bekijken zonder problemen. Nou dan moeten het wel verdomd goede programma's worden. Ff denken............nou neuh toch maar niet.
Tja, er zijn nog meer aanbieders van gratis streams maar blijkbaar heeft men niet verder gezocht. Kan voor veel kijkers straks nog heel vervelend worden, ikzelf heb de stream ook niet aan staan als ik andere dingen doe en dat kon bij alle andere streams altijd wel.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:25 schreef MeraViglioSa het volgende:
Bij mij gebruikt ie idd een MB of 450. En ik heb slechts 1GB werkgeheugen. Hij loopt bij mij alleen vast als ik dus mn rechtermuisknop gebruik.![]()
Als je dus een oude pc hebt met 512MB werkgeheugen hoef je het denk ik niet eens te proberen.
- Edit -minder lacherige smiley.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:43 schreef sunny16947 het volgende:
ja heb er ook nog een boven staan. Maar ga toch echt niet de hele dag boven zitten, of heen en weer rennen. Naast elkaar dan maar beneden. Nou nee wordt ook een beetje vol. tv 2 pc's lijkt wel een regiekamer i.p.v. een huiskamer.
Dat werd op de chat wel door ik meen studiovlemmix1 gezegd. Ziet er dus niet gunstig uit voor de kijkers die ook nog iets anders tussendoor willen doen.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:44 schreef Copycat het volgende:
Maar als de programmering straks echt van start gaat, blijft het toch niet op die bagger Ustream staan?
Je kunt hem wel stil zetten met dat 'bloemetje' naast het 'poppetje' door voor Hide te kiezen. Maar vroeger hadden ze een heel andere chat en toen was het ook al ellende.quote:Op dinsdag 3 november 2009 14:47 schreef sunny16947 het volgende:
Kan het ook komen doordat de chat erbij staat? En kun je die ook uitzetten? Weet nog wel dat er bij NL ook een chat was die met 20 users vreselijk veel problemen gaf.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |