Klopt, maar het gaat mij om zijn bedoeling...quote:Op zondag 1 november 2009 01:19 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Neem dan iemand mee die er wel verstand van heeft. Ik ben zelf ook geen held in hypotheken gelul dus ik had me ex mee genomen die er wel verstand van heeft dus ik heb niet iets gedaan waar ik later dikke spijt van zou krijgen. Mensen zijn jarenlang gewoon te simpel geweest en die zijn er nu voor aan het boeten
Ik heb momenteel geen bed op mijn nieuwe kamer... en afspraak is afspraak, ware het niet dat ik er pas eergister achter kwam dat dé klassieker op dat tijdstip gespeeld wordt.quote:
Ja maar dan heb ik weer niks te doen op zondag en naar de Ikea gaan is niet echt mijn dingquote:
Achja hij is weer terug bij af, karma is bitchquote:Op zondag 1 november 2009 01:21 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Klopt, maar het gaat mij om zijn bedoeling...
Op tv hoorde ik ook dat zijn werknemers zoveel mogelijk geld binnen moesten halen. Klopt gewoon niet.
En dat ie dan ook nog met geld wat mensen daar hebben zitten sparen AZ, zijn museam etc. heeft betaald....
Alsof ik het voor de lol doe?quote:Op zondag 1 november 2009 01:21 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja maar dan heb ik weer niks te doen op zondag en naar de Ikea gaan is niet echt mijn ding
Zondag moet je lekker de hele dag voetbal kijkenquote:Op zondag 1 november 2009 01:21 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja maar dan heb ik weer niks te doen op zondag en naar de Ikea gaan is niet echt mijn ding
Jij slaapt op een bed zonder matras?quote:Op zondag 1 november 2009 01:23 schreef Trigalti het volgende:
[..]
Alsof ik het voor de lol doe?
Moet gewoon een bed hebben, enige optie is morgen anders slaap ik weer een week op een matrasje.
En zó is het...quote:Op zondag 1 november 2009 01:23 schreef Genius-F het volgende:
[..]
Zondag moet je lekker de hele dag voetbal kijken
Ja en de hele dag bier drinken en vies voedsel eten hehequote:Op zondag 1 november 2009 01:23 schreef Genius-F het volgende:
[..]
Zondag moet je lekker de hele dag voetbal kijken
ik heb 50 euro gezet op 5-1quote:
Vies voedsel of vet voedsel?quote:Op zondag 1 november 2009 01:24 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja en de hele dag bier drinken en vies voedsel eten hehe
quote:Op zondag 1 november 2009 01:22 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Achja hij is weer terug bij af, karma is bitch
Nou nou...quote:
50 Euro op 5-1?quote:Op zondag 1 november 2009 01:25 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
ik heb 50 euro gezet op 5-1
3x Suarez
1x Pantelic
1x de Zeeuw
Feyenooit schoort uit een penalty
combi ervanquote:
Feyenoord is net als vorig jaar een grote zeepbel, het is helemaal niks dat team dus ik denk echt dat het 5-1 wordt.quote:Op zondag 1 november 2009 01:26 schreef Trigalti het volgende:
[..]
50 Euro op 5-1?
Het wordt hoogstens 2-1 of 3-1..
Ik verwacht er niet teveel van eerlijk gezegd, denk dat het nog een lastige wedstrijd gaat worden voor Ajax.
Morgen alleen maar worteltjes, stukjes appel met kaneel, banaanplakjes en wat kaas neerzetten.quote:
Dat hebben ze niet in de Arenaquote:Op zondag 1 november 2009 01:30 schreef Trigalti het volgende:
[..]
Morgen alleen maar worteltjes, stukjes appel met kaneel, banaanplakjes en wat kaas neerzetten.
Kan ook gewoon goed met bier.
Ja het was de Ikea of de Arena, voor beide sta je in de file maar ik ga toch maar voor het alcohol vrije bier van de Arena morgenquote:
quote:Op zondag 1 november 2009 01:36 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja het was de Ikea of de Arena, voor beide sta je in de file maar ik ga toch maar voor het alcohol vrije bier van de Arena morgen
hij moet naar de ikeaquote:Op zondag 1 november 2009 02:18 schreef maess het volgende:
waarom alles via je mobiel live volgen als je het toch oop tv gaat terug kijken?
hehehe live vanuit de Arena waar ik een feestje vier vanwege me 980 euro winst hahahahaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |