Head-fi is exact zo'n zelfde clubje als hier: self proclaimed kenners. Zitten geen studiomensen.quote:Op zondag 1 november 2009 00:25 schreef zquing het volgende:
[..]
Toch vreemd dat de HD650 en 700 erg gewild zijn op headfi
Ik ken tientallen pro's persoonlijk en geen van hen heeft Sennheiser. En dat men in de pro-wereld begonnen is betekent nog niet dat ze tegenwoordig nog steeds de beste zijn.quote:Op zondag 1 november 2009 00:28 schreef M2theC het volgende:
[..]
Sennheiser is een van de weinige merken die puur uit de pro wereld komen en later consumentenproducten zijn gaan maken. Je verhaal klopt dus niet helemaal. Het blijft een kwestie van smaak, en in veel gevallen budget. Maar de echte pros kiezen toch wel vaak voor Sennheiser...
Groot verschil tussen studio en muziek luisteren voor eigen plezierquote:Op zondag 1 november 2009 01:56 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Head-fi is exact zo'n zelfde clubje als hier: self proclaimed kenners. Zitten geen studiomensen.
[..]
Ik ken tientallen pro's persoonlijk en geen van hen heeft Sennheiser. En dat men in de pro-wereld begonnen is betekent nog niet dat ze tegenwoordig nog steeds de beste zijn.
Tiesto draait er helemaal niet mee hoor, maar buiten dat is het wel echt geen geld voor dit ding!quote:Op zondag 1 november 2009 09:33 schreef mickeyD het volgende:
[ afbeelding ]
Technics RP-DH1200E DJ headphone (ja de enige echte!)
$78,- dat is dus ¤53,- euro
geen geld voor een onder professionele DJ's populaire koptelefoon.(DJ jean, tiesto, darkraver, isis enz enz)
http://www.tradetang.com/(...)/117616-1627891.html
betalen kan gewoon met paypal, dan heb je binnen een week of 2 je koptelefoon binnen.
vraag de verkoper naar de shipping kosten. (er staat free shipping, maar vraag t toch maar ff)
mocht deze nou niet gratis verzenden, zoek ff hier, er staan er zat op die t wel doen voor dezelfde prijs
http://www.tradetang.com/buy/Technics/22-20-bestT0-1-0.html
Het is dan ook geen forum voor studio mensen dus hoe zou dat komen.quote:Op zondag 1 november 2009 01:56 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Head-fi is exact zo'n zelfde clubje als hier: self proclaimed kenners. Zitten geen studiomensen.
Ervaring noemen ze. Ik heb tientallen hoofdtelefoons beluisterd, dus ook Sennheiser, en uiteindelijk ben ik bij de MDR-V900 van Sony uitgekomen. Die was naar mijn persoonlijke smaak het beste qua comfort en geluid.quote:Op zondag 1 november 2009 16:12 schreef loonytik het volgende:
[..]
Het is dan ook geen forum voor studio mensen dus hoe zou dat komen.![]()
En zoals zquing zegt muziek luister je voor je eigen plezier dus dan hoef het geluid niet geheel neutraal te zijn zoals het voor studio werk dient te zijn. Maar kan je kiezen voor je eigen voorkeur iets wat meer bass of wat meer midden etc.
En hoe kan je nou een Beyerdynamic, AKG of Shure aanraden als je geen enkel van hun producten hebt? Da's nog krommer als wat jij vindt van die Sennheiser fan-boys
Dan kan iemand toch ook via zijn persoonlijke smaak op Sennheiser uitkomen? Jou smaak is niet hetzelfde als die van andere en dan hoef je toch niet gelijk een ander merk af te branden om het jou ding niet is.quote:Op zondag 1 november 2009 16:37 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Ervaring noemen ze. Ik heb tientallen hoofdtelefoons beluisterd, dus ook Sennheiser, en uiteindelijk ben ik bij de MDR-V900 van Sony uitgekomen. Die was naar mijn persoonlijke smaak het beste qua comfort en geluid.
Maar volgens jou kun je dus ook niet zeggen dat Ferrari technisch beter is dan Opel omdat je zelf geen Ferrari hebt? Vreemd wereldje leef jij in...
Jesus Christus hee, zoek een goede psych, frust...quote:Op zondag 1 november 2009 17:19 schreef loonytik het volgende:
[..]
Dan kan iemand toch ook via zijn persoonlijke smaak op Sennheiser uitkomen? Jou smaak is niet hetzelfde als die van andere en dan hoef je toch niet gelijk een ander merk af te branden om het jou ding niet is.
Iemand kan tientallen high-end koptelefoons beluisteren en voor een Sennheiser model kiezen de ander kiest weer een AKG ieder ze ding. In mijn ogen noem je gewoon die merken puur omdat het niet Sennheiser is omdat JIJ het gewoon puur bagger vindt. terwijl ze gewoon prima koptelefoons aanbieden alleen ze zijn niet voor jou bedoeld![]()
Met die Ferrari is weer een kromme vergelijkingDat kan je op papier zien ,En ja dat kan je ook voor koptelefoons zien maar ondanks een koptelefoon beter technisch is kan iemand toch een andere koptelefoon beter vinden klinken terwijl hij minder technisch is. Moeilijk is dat voor je om dat te denken he ?
quote:Op zondag 1 november 2009 17:53 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Jesus Christus hee, zoek een goede psych, frust...
Ik verklaar niks perfect. Verder eens en een merk bashen omdat jij het toevallig niks vind is ook weer onnodigquote:Persoonlijke smaak: prima. Maar verklaar geen dingen voor perfect als je absoluut niet weet waar je het over hebt. Dat is het enige wat ik zeg.
quote:Op zondag 1 november 2009 17:19 schreef loonytik het volgende:
[..]
Dan kan iemand toch ook via zijn persoonlijke smaak op Sennheiser uitkomen? Jou smaak is niet hetzelfde als die van andere en dan hoef je toch niet gelijk een ander merk af te branden om het jou ding niet is.
Iemand kan tientallen high-end koptelefoons beluisteren en voor een Sennheiser model kiezen de ander kiest weer een AKG ieder ze ding. In mijn ogen noem je gewoon die merken puur omdat het niet Sennheiser is omdat JIJ het gewoon puur bagger vindt. terwijl ze gewoon prima koptelefoons aanbieden alleen ze zijn niet voor jou bedoeld![]()
Met die Ferrari is weer een kromme vergelijkingDat kan je op papier zien ,En ja dat kan je ook voor koptelefoons zien maar ondanks een koptelefoon beter technisch is kan iemand toch een andere koptelefoon beter vinden klinken terwijl hij minder technisch is. Moeilijk is dat voor je om dat te denken he ?
jij klinkt anders ook aardig gefrustreerd.quote:Op zondag 1 november 2009 17:53 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Jesus Christus hee, zoek een goede psych, frust...
als jij nu zegt dat je persoonlijke smaak okee vindt, waarom kraak je in eerdere opmerkingen dan Sennheiser af? En niet aankomen met opmerkingen in de trant van 'Ik ken tientallen pro's persoonlijk en geen van hen heeft Sennheiser'... Anderen (met dus andere smaak dan de jouwe) zijn daar nl. wel gelukkig mee.quote:Persoonlijke smaak: prima. Maar verklaar geen dingen voor perfect als je absoluut niet weet waar je het over hebt. Dat is het enige wat ik zeg.
uhuhhquote:Op zondag 1 november 2009 10:45 schreef martinus- het volgende:
[..]
Tiesto draait er helemaal niet mee hoor, maar buiten dat is het wel echt geen geld voor dit ding!
Normaal niet voor minder dan 170 ofzo te krijgen hier.
Fanboys word ik chagrijnig van.quote:Op zondag 1 november 2009 22:18 schreef bas-beest het volgende:
[..]
jij klinkt anders ook aardig gefrustreerd.
Er is een verschil tussen tevreden zijn over een product of fanboy zijn.quote:[..]
als jij nu zegt dat je persoonlijke smaak okee vindt, waarom kraak je in eerdere opmerkingen dan Sennheiser af? En niet aankomen met opmerkingen in de trant van 'Ik ken tientallen pro's persoonlijk en geen van hen heeft Sennheiser'... Anderen (met dus andere smaak dan de jouwe) zijn daar nl. wel gelukkig mee.
Dat zijn DJ-koptelefoons, moeten aan iets andere eisen voldoen dan HIFI. Komt ook nog eens bij kijken dat Tiësto draait met het merk wat hem het meeste betaalt om met hun merk te draaien.quote:Op maandag 2 november 2009 00:05 schreef mickeyD het volgende:
[..]
uhuhh
sony, stanton, technics, hij draait met vanalles.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
heb je ooit geluisterd naar een fatsoenlijk versterkte HD650?quote:Als iemand het, wat mij betreft blikkerige, geluid van Sennheiser lekker vindt klinken: prima. Maar ga dan niet tegen onwetende newcomers roepen dat Sennheiser het beste geluid op aarde heeft; jij vindt het het beste geluid op aarde. Beyerdynamic, AKG, Shure, Sony, etc bestaan niet al zo lang omdat ze kutproducten maken. Dan had iedereen wel allang met zo'n koekblik van Sennheiser op zijn kop gezeten...
Hoe goedkoper de troep, hoe MEER functies het heeft.quote:Op maandag 2 november 2009 00:46 schreef TimMer1981 het volgende:
Zelfde met de Iphone van Apple: puur objectief bekeken is het een te duur toestel met te weinig functies voor het geld en slechte technische kwaliteit.
En dan zeg je dat ik een psych nodig hebtquote:Op maandag 2 november 2009 00:46 schreef TimMer1981 het volgende:
Er is een verschil tussen tevreden zijn over een product of fanboy zijn.
Het gebeurt maar al te vaak dat er iemand om meningen vraagt, dan volgen er een paar reacties met verschillende merken en strak daarna komt die standaardhorde fanboys van Sennheiser om alles behalve Sennheiser kut te verklaren. Dan ben ik inderdaad des te meer gemotiveerd om er nog een schepje bovenop te doen om de Sennheiser-fabel te ontkrachten.
Zelfde met de Iphone van Apple: puur objectief bekeken is het een te duur toestel met te weinig functies voor het geld en slechte technische kwaliteit. Maar alle fanboys prijzen hem de hemel in.
Daarom beuk ik keihard tegen fanboys in inderdaad, om mensen die nog openminded zijn een wat bredere kijk op zaken te bieden, in plaats van dat oogkleppen volk. En daarom prijs ik dus met hetzelfde gemak een product aan wat ikzelf niet heb. Ondanks dat ik het niet heb kan het nog steeds een goed product zijn, wat een bullshit om anders te denken. Ik heb gewoon een enorme schurft aan achterlijke massaschapen die niets anders doen dan elkaar nablaten zonder verstand van zaken te hebben.
Als iemand het, wat mij betreft blikkerige, geluid van Sennheiser lekker vindt klinken: prima. Maar ga dan niet tegen onwetende newcomers roepen dat Sennheiser het beste geluid op aarde heeft; jij vindt het het beste geluid op aarde. Beyerdynamic, AKG, Shure, Sony, etc bestaan niet al zo lang omdat ze kutproducten maken. Dan had iedereen wel allang met zo'n koekblik van Sennheiser op zijn kop gezeten...
quote:Op maandag 2 november 2009 10:04 schreef zquing het volgende:
[..]
heb je ooit geluisterd naar een fatsoenlijk versterkte HD650?
http://www.pricex.nl/pages/productvandedag/quote:Sennheiser HD 465
¤ 37,00
Adviesprijs: ¤ 49,95
Sennheiser Hoofdtelefoon
Met deze hoofdtelefoon is goed geluid zonder overlast gegarandeerd. Met 110 db en een kabel van 3 meter kun je ongestoord genieten van je favoriete muziek of je lievelingsgame spelen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |