Make that the cat wise, als jij nooit tegen je vriendin zegt dat je van haar houdt, kun je het na verloop van tijd wel vergeten met de relatie. Ook al zit het in je hartquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:31 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Als je dat te vaak tegen elkaar zegt, is dat effect heel wat minder dan dat je het hiervoor de momenten goed uitkiest. Het is dan ook niet iets dat je snel zegt, en iets wat je niet de hele tjd hoeft te herhalen, omdat het vertrouwen niet op de tong ligt, maar in het hart.
Er staat wel meer niet in de wet.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:32 schreef mediaconsument het volgende:
Vertrouwen staat ook niet in de wet.
Watquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:27 schreef mediaconsument het volgende:
Ik heb het vertrouwen dat deze cijfers heel wat lager zijn, omdat ik weet dat je niet te koop hoeft te lopen met dergelijke zaken. Ze zitten namelijk in het hart.
Mjah, ik houd van vrijheid, vastleggen zal dus nooit mijn ding worden.
Lees het topic dan nog maar eens door.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:32 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Er staat wel meer niet in de wet.
Point being?
Dooddoener, ik stel de vraag niet voor nietsquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:33 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Lees het topic dan nog maar eens door.
Aha, dus je moet gewoon niet elke week met je vrouw trouwen als ik het goed begrijp !quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:31 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Als je dat te vaak tegen elkaar zegt, is dat effect heel wat minder dan dat je het hiervoor de momenten goed uitkiest. Het is dan ook niet iets dat je snel zegt, en iets wat je niet de hele tjd hoeft te herhalen, omdat het vertrouwen niet op de tong ligt, maar in het hart.
Open er een topic over in BNWquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:39 schreef _Led_ het volgende:
Pffff, zal je zien hoor, als ik een klacht post in FB zijn de mods opeens niet thuis.
... met 2 minuten stilte ?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:38 schreef Dragorius het volgende:
Laten we hier even een moment nemen om vrouwen te adoreren.
Ik neem even voor onbepaalde tijd pauze, omdat het niet interessant is om tegen 2 muren te praten.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:46 schreef _Led_ het volgende:
't is weer stil hier, waar is iedereen opeens ?
Media naar z'n werk ofzo ?
2 muren niet nee, pas met 4 muren heb je een huisquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:49 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Ik neem even voor onbepaalde tijd pauze, omdat het niet interessant is om tegen 2 muren te praten.
Nou, in mijn definie van huis hoort ook nog een dak.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:50 schreef Dragorius het volgende:
[..]
2 muren niet nee, pas met 4 muren heb je een huis
Welke 2 muren praat je tegen dan?
Energy drinkquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:51 schreef Bastard het volgende:
Kennen jullie "Monster Energy" ?
Soort red bull wannabe drink vlgs mij.. anyways, blikje meegenomen naar mn werk omdat ik vanmorgen wel aanvoelde dat dat soort drank welkom zou zijn vandaag.
Dus eerst een halve liter van dat smerig aftreksel weggedronken, vervolgens zit ik al 10 minuten te geeuwen! .. doet dus ook niks
Dat spul droogt je uit als een gek. Oftewel het is aan te raden om nu een liter water te gaan drinken.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:51 schreef Bastard het volgende:
Kennen jullie "Monster Energy" ?
Soort red bull wannabe drink vlgs mij.. anyways, blikje meegenomen naar mn werk omdat ik vanmorgen wel aanvoelde dat dat soort drank welkom zou zijn vandaag.
Dus eerst een halve liter van dat smerig aftreksel weggedronken, vervolgens zit ik al 10 minuten te geeuwen! .. doet dus ook niks
En vervolgens in de krant > "Moderator Fok! dood gevonden na watervergiftiging"quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:52 schreef mediaconsument het volgende:
[..]
Dat spul droogt je uit als een gek. Oftewel het is aan te raden om nu een liter water te gaan drinken.
Die zooi licht gewoon op onder de blacklightsquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:52 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Energy drink
Als je echt je lichaam naar de kloten wil helpen
Wat dan dokter?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:52 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Energy drink
Als je echt je lichaam naar de kloten wil helpen
Haha heb je opeens een snikkel op je voorhoofd erbijquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:53 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Die zooi licht gewoon op onder de blacklights
Zou me niks verbazen als er over 5 jaar opeens in de krant staat : "energy drinks veroorzaken teelbal-verlies, willekeurige ledemaat-aangroei en hersenrot"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |