Waarom niet? Je wilt het geld toch overmaken?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:18 schreef Plasterk het volgende:
Ik wil alvast beginnen met afbetalen en moet als kenmerk correspondentienummer/64 gebruiken. Nu kan ik geen / gebruiken als kenmerk. Ik gebruik overschrijven dmv acceptgiro. Kan ik ook een bankoverschrijving doen en als omschrijving correspondentienummer/64 gebruiken?
Jep. Krijg je tzt bericht over. Zo ging het met de jaarkaart wel.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 14:45 schreef Cahir het volgende:
Ik heb net een (correcte) brief binnengekregen waarin netjes staat vermeld dat ik per 1 september 2010 recht heb op stufiMaar hoe moet ik mijn OV chipkaart regelen? Krijg ik daar in juli ofzo nog een brief over?
of een spatie... zal denk ik niet erg zijn? Doe het sowieso maar in het kenmerk anders.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:18 schreef Plasterk het volgende:
Ik wil alvast beginnen met afbetalen en moet als kenmerk correspondentienummer/64 gebruiken. Nu kan ik geen / gebruiken als kenmerk. Ik gebruik overschrijven dmv acceptgiro. Kan ik ook een bankoverschrijving doen en als omschrijving correspondentienummer/64 gebruiken?
ja, in de loop van het jaar (soms september pas) zijn de gegevens van je ouders bij de DUO bekend en bepalen ze je beursquote:Op maandag 18 januari 2010 14:32 schreef Waffle het volgende:
Ik heb even een klein vraagje, is het normaal dat de aanvullende beurs voor in januari nog niet berekend is? Vorig jaar kreeg ik opeens pas in september te horen dat mijn aanvullende beurs veel groter was geworden, maar nu voor januari staat er alleen nog maar een basisbeurs. Ik kan ook niet na gaan wat mijn ouders allemaal verdiend hebben in 2008, want hun boekhouder is op vakantie..
Lekker dan.. Waar moet ik die 200 euro per maand vandaan zien te krijgenquote:Op maandag 18 januari 2010 19:22 schreef Meddo het volgende:
[..]
ja, in de loop van het jaar (soms september pas) zijn de gegevens van je ouders bij de DUO bekend en bepalen ze je beurs
Eh, of gewoon zelf even actie ondernemen en je ouders een IB60 (ofwel inkomensverklaring) over het jaar 2008 laten opsturen, dan is het direct berekend.quote:Op maandag 18 januari 2010 21:14 schreef Waffle het volgende:
[..]
Lekker dan.. Waar moet ik die 200 euro per maand vandaan zien te krijgenMijn ouders maar even lief aankijken ben ik bang..
Ok, ik zal morgen even gaan bellen dan..quote:Op donderdag 28 januari 2010 17:09 schreef Thormodo het volgende:
@Starr_003 je moet sowieso contact op gaan nemen met de IB-groep, zij moeten gewoon zorgen dat je reisproduct voor je klaar staat. Vanmiddag meldde een conducteur me dat ze vanaf 14/15 februari moesten gaan beboeten. Na 1 februari vervalt je tijdelijke reisrecht namelijk.
Ik ben overigens vanmiddag mijn OV gaan ophalen en het werkte zowaar dit keer.
Heb ik ook.quote:Op maandag 1 februari 2010 01:16 schreef GoodGawd het volgende:
Ik wil mij ov studenten chip kaart opladen, maar hij zegt telkens geen bestelling gevonden.....
Wat is dit toch?
Waarschijnlijk is het inkomen van je ouders nog niet bekend... evt. even bellen of zo. Maa rdat komt vaker voor.quote:Op maandag 1 februari 2010 16:23 schreef Dark0z het volgende:
Ik heb studiefinanciering met aanvullende beurs... Maar deze maand heb ik gewoon de normale stufi ontvangen zonder extra geld... Is dat altijd zo als het nieuwe jaar ingaat? Want volgens mij heb ik dit vaker gehad.
Ok... controleren ze dat elk jaar rond het jaarwisseling ofzo? En lost dit zich automatisch op? Probeerde net al te bellen, maar ik wordt een beetje gek om 10minuten lang naar tuut-tuut-tuut te luisterenquote:Op maandag 1 februari 2010 16:24 schreef Renesite het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is het inkomen van je ouders nog niet bekend... evt. even bellen of zo. Maa rdat komt vaker voor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |