Dat werd mij ook al gevraagd door mijn nieuwe werkgever. Wel met daarbij dat ik geen antwoord hoefde te geven, dus ik voelde me niet zo in mijn kruis getast, maar ineens kwam het onsmakelijke idee naarboven dat ik wellicht ongemerkt wel vaker ben afgewezen op basis van mijn leeftijd "omdat je dan misschien nog wel kinderen wil".quote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:30 schreef Vivi het volgende:
Enniewee.
Ik was net op sollicitatie en de eerste vraag die die mevrouw stelde was of ik nog meer kinderen wilde.
Nu ben ik niet zo van het op mijn strepen staan maar in dit geval voelde ik me toch wel in mijn kruis getast..
Dat is net zo belachelijk. Waarom vragen dan? Echtquote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:34 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Dat werd mij ook al gevraagd door mijn nieuwe werkgever. Wel met daarbij dat ik geen antwoord hoefde te geven, dus ik voelde me niet zo in mijn kruis getast, maar ineens kwam het onsmakelijke idee naarboven dat ik wellicht ongemerkt wel vaak ben afgewezen op basis van mijn leeftijd "omdat je dan misschien nog wel kinderen wil".
Ik zag geen ander bankje? Heb drie keer de forumlijst afgezochtquote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:32 schreef Books het volgende:
waarom post je niet in het normale bankje dan? Wil je een eigen Viev-bankje? Mij ook goed dus dan maar hier hoe was het met je sollicitatie en afgezien je meerdere kinderwens of niet lijkt het je wat of niet?
Dat heb ik ook gezegd, met dezelfde grappige intonatie als dat zij het vroegquote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:32 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Mag ze heul niet vragen Viev!
Het bedrijf is top alleen de functie lijkt me wat minder. Ik heb maandag een solli die ik leuker vind iig.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:40 schreef Books het volgende:
Had al zo´n vermoeden wacht effe ik schop hem effe naar boven. Maarre was het nu wat?
zo ben ik een keer vreselijk over de zeik gegaan tegen mn schoonmoederquote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:34 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Dat werd mij ook al gevraagd door mijn nieuwe werkgever. Wel met daarbij dat ik geen antwoord hoefde te geven, dus ik voelde me niet zo in mijn kruis getast, maar ineens kwam het onsmakelijke idee naarboven dat ik wellicht ongemerkt wel vaker ben afgewezen op basis van mijn leeftijd "omdat je dan misschien nog wel kinderen wil".
hahahaquote:Op donderdag 29 oktober 2009 15:16 schreef Oxymoron het volgende:
Ik was bij de Saltro vanochtend;
de mevrouw die mij prikte wist geeneens waar het ''gezegde''/ de uitspraak Blauw Bloed (bij mensen van adel etc) vandaan kwam.Heb ik even aan haar, uitgelegd.
Maar mijn bloed was rood, hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |