Dan zou ik die 120 pakken. Ik had eerst eentje van 4Gb., was in principe genoeg. Toen kocht ik die van 30Gb en dacht het nooit nodig te hebben, maar die zit stampvol.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 15:00 schreef Californium het volgende:
Die van 32 GB vind ik zo nutteloos want je krijgt allerlei dingen erop (je kan gamen, e-mail bekijken enz enz) die ik toch niet wil en daar betaal je dan meer voor dan die van 120 GB
Dan doe ik mee. Godverju zeg, van die Vinexgezinnen die zo nodig met hun hele dreinende kroost die tent in moeten.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 14:19 schreef HostiMeister het volgende:
Mag ik ook een duit in het "klagen-over-de-drukte-in-de-supermarkt" zakje doen?
Moet je 27 december gaan, dan is het toppunt! Alle mensen hebben twee dagen binnen gezeten en zijn het helemaal beu, gaan dus alleen maar de deur uit 'om er even uit te zijn'.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 15:12 schreef Californium het volgende:
Op zondag is ook leuk winkelen... 1 keer gedaan... doe ik ook nooit meer als het niet ECHT nodig is
uberhoupt natuurlijkquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 15:27 schreef SLP_ het volgende:
Weet iemand hoe je in WMP 11 de totale afspeeltijd van een afspeellijst kunt zien? Of kan dit uberhaupt niet eens?
dat snap ik dan niet... want de week daarvoor slaan mensen voedsel in alsof de winkels een maand dicht zullen zitten.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 15:32 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Moet je 27 december gaan, dan is het toppunt! Alle mensen hebben twee dagen binnen gezeten en zijn het helemaal beu, gaan dus alleen maar de deur uit 'om er even uit te zijn'.
ik ga sowieso de winkel niet in rond die tijd....dan maar ff voor meerdere dagen de boodschappen halen van te vorenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 15:40 schreef Californium het volgende:
[..]
dat snap ik dan niet... want de week daarvoor slaan mensen voedsel in alsof de winkels een maand dicht zullen zitten.En dan na 2 dagen al geen eten meer hebben
quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 15:47 schreef HostiMeister het volgende:
neuh, lekker joh, bejaarden aan de kant beuken, kinderen schoppen die je in de weg lopen, luidruchtig over seks praten, blikkie bier erbij, ik vermaak me wel
ik verkoop die dingenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 16:12 schreef Californium het volgende:
thx hosti...ik ga er nog even over nadenken
![]()
quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 17:19 schreef Sander het volgende:
[..]
ik verkoop die dingen. Ga voor te nano 16gb. Groot zat, lekker klein en zonder de overbodige functies van de touch.
Rubik's, bedoel je?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 20:36 schreef Cocktailprikker het volgende:
die nieuwe audi reclame is trouwens ook wel erg vet... met die rubuskubus
quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 20:35 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Je zit al in een hoekje neem ik aan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |