Erg he, maar zo zegt ze het toch echt. Zo noemde ze het ook toen ik nog zwanger was trouwens...even Mefke uitlaten zodat ze wat anders ziet dan haar eigen huis en tuin. Ik vind em vooral erg grappig en ik weet al wat ze voor Sint gaat krijgen...een riem (kan ze me nog vaker uitlaten).quote:
Inderdaad veel, of het lijkt zo omdat moeders van baby's die het wel goed doen minder posten of denken minder te posten hebben omdat het gewoon goed gaat.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:10 schreef Estrys het volgende:
Jeetje, ligt dat aan mij of zijn we hier enorm aan het kwakkelen met de baby's? Hoeveel posten van verschillende moeders lees ik nu over osteopaat, kinderarts, huisarts en fysio
Oe je doet een gevaarlijke uitspraak Diaanquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:31 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Inderdaad veel, of het lijkt zo omdat moeders van baby's die het wel goed doen minder posten of denken minder te posten hebben omdat het gewoon goed gaat.
Oeps, zo bedoel ik het uiteraard echt niet... ik bedoel natuurlijk baby's die wat meer tevreden zijn en minder huilen. Sorry!!!quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:33 schreef Estrys het volgende:
[..]
Oe je doet een gevaarlijke uitspraak DiaanJe bedoeld het niet zo maar toch
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:31 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
en het viel mij ook op dat Vicky regelmatig post dat Tess sjaggi is, maar ik denk dat dit ook een uitlaatklep voor haar is en de frustratie is denk ik ook erg hoog daardoor. Ik zie ook hele lieve berichtjes en zie mooie liefdevolle foto's![]()
Nee, hij ziet je al aan komen..quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:36 schreef Vicky het volgende:
[..]
tis ook een uitlaatklep. Tis soms zo frustrerend dat ik gewoon niet weet waarom ze zo intens huilt en als ik haar dan niet kan troosten voelt het als falen... En ja, Tess is af en toe behorlijk chagi. Dan helpt gewoon helemaal niks. Spelen niet, troosten niet, wandelen niet en dat is zwaar frustrerend!
En FOK is dan een fijne uitlaatklep, ik kan moeilijk de heel dag M. bellen...
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:50 schreef Stiemie het volgende:
Vicky dat je je soms zo voelt lijkt me heel normaal. Ik zit hier "pas" 6 weken met een meisje dat heel veel huilt zonder dat we precies weten waarom en dat is al loodzwaar. Jij zit al veel langer in die situatie dus ik vind het echt knap wat je doet!
Amelie mooi gemaakt hoor! Lief zeg die kleine voetjes.
En Diaan wou jij soms beweren dat mijn kind het niet goed doet!![]()
Hier ligt een klein roze hompie op me te snurken
k heb even gekeken, het is gedaan met gekleurde acrylverf (quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:01 schreef mefke79 het volgende:
Huup, met wat voor verf heb je dat kunstwerk gemaakt? Ik wilde ook zoiets doen voor ons mam die volgende week jarig is. Gewoon plakaatverf ofzo?
En wat Vicky al zegt, tis ook meer een uitlaatklep en dan vind ik mezelf nog een zeur omdat Driekus pas sinds een dag of twee zo intens huilt. Het lijkt me echt zo naar als dat weken zo doorgaat.
Je hebt het bonnetje zeker niet meer?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:50 schreef Stiemie het volgende:
En Diaan wou jij soms beweren dat mijn kind het niet goed doet!![]()
kan ik me goed voorstellen hoor. En dat lijkt me echt enorm zwaarquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:09 schreef Vicky het volgende:
Weet je, ik ben wel eens jaloers op moeders zoals bijvoorbeeld Huup en BE () die hun kindkes (bijna) overal zonder (al te veel) problemen mee naartoe kunnen.
Wij kunnen ook wel overal naartoe maar daar betalen we 's avonds de prijs voor omdat we dan een babietyje hebben die helemaal overstuur en ontroostbaar is omdat ze zoveel prikkels heeft gehad.
Nee dat hebben ze bij de bevalling samen met de gebruiksaanwijzing binnen laten zitten denk ikquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:09 schreef Estrys het volgende:
[..]
Je hebt het bonnetje zeker niet meer?
Mefke je kan ook vingerverf gebruiken. Dat hebben wij hier een keertje gedaan. Heb je ook in leuke kleurtjes en het gaat er makkelijk weer af.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:08 schreef mefke79 het volgende:
Thanks huup, ik ga ook effe op zoek naar verf. En ik denk dat Driekus ook van die grote pootjes heeft. Grote voeten en lange vingers, tis volgens mij het enige dat ie van mij heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |