Jep Piscadera Bay Resort! Even op de site gekeken, we zaten in bungalow type C, met zo'n ongelooflijk steile weg naar bovenquote:Op woensdag 16 februari 2011 10:53 schreef Omniej het volgende:
[..]
Piscadera Bay Resort?Daar zat ik dus ook, twee jaar geleden al weer... Volgens mij zelfs niet eens zo gek ver van nummer 103 af, al ben ik de nummerlayout een beetje kwijt.
En die naam is Hook's Hut natuurlijk.Heerlijk om zo'n strandje op loopafstand te hebben. Ideaal voor als ik geen zin had om naar Porto Mari, Daaibooi of Cas Abao te rijden.
Shit, heimwee.
Bedankt ! Ik zal het meteen vragen als ik daar benquote:Op zondag 27 februari 2011 15:43 schreef Breuls het volgende:
In theorie zou je gewoon heen en weer moeten kunnen, maar dat hangt er vanaf of je een instapkaart hebt voor de laatste vlucht. Je moet vanuit 'buiten' weer naar binnen kunnen en dat kan alleen als je daar de juiste papieren voor krijgt.
Spannend Kensei !! Je gaat het zeker naar je zin hebbenquote:Op maandag 28 februari 2011 02:10 schreef kensei het volgende:
Ik ben zelfs nog nooit buiten Europa geweest, dus het wordt nog een heel avontuur voor me
Dat vind ik ook een beetje jammmer, boek het liever los. Maar goed ik durf niet echt met Arke te vliegen aangezien ik liever geen 24u vertraging heb.quote:Op maandag 28 februari 2011 09:08 schreef leolinedance het volgende:
(vind het overigens nog wel apart dat die pakketten (vlucht + verblijf) via Arke een stuk goedkoper zijn dan wanneer ik het zelf regel...maar goed)
Maar als de aankomsttijden van die rechtstreekse vlucht bagger zijn, dan is het nog shit.quote:Op maandag 28 februari 2011 14:55 schreef Melochan het volgende:
Ik kies altijd voor rechtstreekse vluchten, ik hou er niet van om een tussenstop te moeten maken, 10 minuten van m'n eindbestemming. Of een uur als het om SXM gaat. Maar zie nu een vlucht voor iets meer dan 500¤ met Martinair met een tussenstop. Voor dat geld maakt het me dan weinig uit.
quote:Op maandag 28 februari 2011 14:55 schreef Melochan het volgende:
Ik kies altijd voor rechtstreekse vluchten, ik hou er niet van om een tussenstop te moeten maken, 10 minuten van m'n eindbestemming. Of een uur als het om SXM gaat. Maar zie nu een vlucht voor iets meer dan 500¤ met Martinair met een tussenstop. Voor dat geld maakt het me dan weinig uit.
Reken op 30 euro per dag voor een kleine simpele auto.quote:Op maandag 28 februari 2011 22:23 schreef The6thgate het volgende:
In de zomer zitten we in het Livingstone jan thiel resort. 12 daagse reis en vliegen met klm. Alleen nog eens even kijken hoe duur het is om een auto te huren. Heb er zin in
Wat duurt dat nog lang ik ga over 2 dagen al ! Zondag geboektquote:Op maandag 28 februari 2011 23:18 schreef leolinedance het volgende:
Jeuj, geboekt! 1 september naar Bonaire![]()
Ik denk dat ik het wel ga trekken, neem gewoon een goed boek mee. Erger dan met de bus op wintersport kan het niet worden lijkt mequote:Op maandag 28 februari 2011 08:33 schreef Lief-visje het volgende:
[..]
Spannend Kensei !! Je gaat het zeker naar je zin hebbenHopelijk vindt je het niet heel erg om zolang in het vliegtuig te zitten
Klopt, dat kan ik bevestigen.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 21:04 schreef Melochan het volgende:
Tegenwoordig hebben alle KLM-toestellen op die route een PES. Laatst ergens gelezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |