in dit geval was het een Vito. Gebruiken we voor overbrengen naar rouwcentrum of vanaf een ziekenhuis naar huis. Maar nog steeds duidelijk herkenbaarquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 16:26 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Politie is over het algemeen dan ook een tikkeltje intelligenter.
En zeker bezaaar aantekenen. Ik bedoel, een normaal mens herkent een lijkauto ook wel zonder de vlaggetjes enzo. Dus ik geloof niet dat hij niet genoeg herkenbaar is geweest
Of ze dachten dat het een nieuw model stationwagon was
Dan snap ik de verwarring al wat meerquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 16:45 schreef Conekiller het volgende:
[..]
in dit geval was het een Vito. Gebruiken we voor overbrengen naar rouwcentrum of vanaf een ziekenhuis naar huis. Maar nog steeds duidelijk herkenbaar
Die hebben een luizenleven. Gisteren liep ik om half 3 langs een stuk of vier dames en heren van 'Toezicht' die gezellig toezicht zaten te houden op een bankje (daar bij de Shell) op de Scheveningseweg. Toen ik terug liep om kwart over 4 zaten ze er nog. Ja, ze hebben het zo zwaarquote:
Kijk Jill, daar zou je nou eens een stukje over in de krant moeten zetten.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 17:42 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Die hebben een luizenleven. Gisteren liep ik om half 3 langs een stuk of vier dames en heren van 'Toezicht' die gezellig toezicht zaten te houden op een bankje (daar bij de Shell) op de Scheveningseweg. Toen ik terug liep om kwart over 4 zaten ze er nog. Ja, ze hebben het zo zwaar
Heb je hiervoor je masker afgedaan voordat je op straat ging??quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 21:55 schreef zeemonster het volgende:
Vanavond Halloween in onze wijk gevierd en het was erg geslaagd, Nog meer mensen die wat van feestvierende kinderen hebben meegekregen ?
Ben jij verkleed gegaan al zeemonster of als theemonster? Of gewoon als jezelf?quote:Op zondag 1 november 2009 13:50 schreef zeemonster het volgende:
Bij ons werd het wel netjes georganiseerd . Er waren briefjes door de bussen gedaan en bij de mensen die geen briefje voor hun raam hadden gehangen, daar mocht je ook niet aanbellen.
Ze hadden griezelgrotten gemaakt en zelfs de patatzaak op de hoek deed mee , erg leuk gedaan en goed geregeld.
Als mijzelf , als mijn uiterlijk redelijk matcht met mijn karakter hoef ik me niet te verkledenquote:Op zondag 1 november 2009 14:34 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ben jij verkleed gegaan al zeemonster of als theemonster? Of gewoon als jezelf?
quote:
Als je hart het vannacht al niet begeeft en je morgen wel haaltquote:Op maandag 2 november 2009 21:42 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Net 90 minuten gezaalvoetbald,.....voor iemand die jaren niets gedaan heeft is het een aardige inspanning. Ik vrees voor morgen .....
Nee dat zit wel goedquote:Op maandag 2 november 2009 21:58 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Als je hart het vannacht al niet begeeft en je morgen wel haalt
Voor wat vrees je dan?quote:Op maandag 2 november 2009 22:15 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Nee dat zit wel goed, maar die benen,......die voelen nu al als lood
zo maar lekker naar bed toe, heerlijk liggen
Auuwwww, benen voelen heeel heeeel zwaar aan. Blij dat ik zittend werk hebquote:Op dinsdag 3 november 2009 09:09 schreef MissMSX het volgende:
Good morning Ronnie_bravo. How're the legs?
De warming up was goed, cooling down was slecht. Maar als je jaren niets hebt gedaan en je gaat dan 90 minuten zaalvoetballen dan krijg je echt last, ongeacht of je een goede warming up hebt gedaan. Helaas natuurlijk maar ach, that's lifequote:Op dinsdag 3 november 2009 09:38 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Voor wat vrees je dan?
Met goeie warming up en cooling down is er niks aan de hand toch?
Laan van Meerdervoort Loopquote:
tja dat is net hoe ik over acteren denkquote:Op maandag 2 november 2009 17:48 schreef RATMEN het volgende:
Tis iig 55 minuten lopen ... zonde van de tijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |