Hebben we samen donderdag onze laatste dag!quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:17 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik heb nu een oppashummel in bed liggen en misschien donderdag nog en dan niet meer
Dus dat is ook al heel snel!
We gaan wel gezellig samen op hè?quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:49 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Hebben we samen donderdag onze laatste dag!
maar wel balen meissie![]()
ja, doen we! Welke datum wil jij? Dan kijk ik even of dat hier ook uitkomtquote:Op maandag 26 oktober 2009 15:03 schreef freecell het volgende:
[..]
We gaan wel gezellig samen op hè?
Wat dacht je van een datumtweeling
de 10e lijkt mij wel watquote:Op maandag 26 oktober 2009 15:07 schreef Asyniur het volgende:
[..]
ja, doen we! Welke datum wil jij? Dan kijk ik even of dat hier ook uitkomt
Ach meis, ik zou niet met jou willen ruilen met dat placenta-gebeuren. Zo heeft iedereen wel wat hoorquote:Op maandag 26 oktober 2009 14:54 schreef lily het volgende:
Oh, Asyniur en freecell; sterkte allebei met de BI.
Lijkt me geen pretje...
En de 15de is voor mijquote:Op maandag 26 oktober 2009 15:11 schreef freecell het volgende:
[..]
de 10e lijkt mij wel wat![]()
12, 14 en 15 mag hier niet, wegens onhandig met andere verjaardagen en overtijd lopen zit er bij mij niet echt in vermoed ik
Ben je nu wat gerustgesteld?quote:Op maandag 26 oktober 2009 15:36 schreef Faja-Lobi het volgende:
inmiddels de verloskundige wel gesproken en die zei dat mogelijk een combi is van indalingsweeen en het feit dat ik BI heb waardoor het gevoeliger is en dat het door trekt naar mijn onderbuik. Ik kan evt van de week urine inleveren voor controle op blaasontsteking maar ik weet hoe dat voelt en dat heb ik niet. Kortom niks bijzonders en zodra ik echt weeen krijg, weet echt wel hoe die voelen, moet ik aan de bel trekken.
jawel hoor, bij mijn jongste zoon was er niets aan het handje verder hoorquote:Op maandag 26 oktober 2009 15:34 schreef ymme het volgende:
Gaat er wel eens zwangerschap voorbij, zonder enige klachten. Gewoon lekker zwanger zijn en je ding kunnen blijven doen
Volgens mij niet. Maar hé, wat je ervoor terug krijgt, is het allemaal waard.
Mijn zwangerschap van Eva idem dito.quote:Op maandag 26 oktober 2009 15:42 schreef lily het volgende:
[..]
jawel hoor, bij mijn jongste zoon was er niets aan het handje verder hoor
"gewoon" klachtenloos 41 weken zwanger
Ik heb nu ook nergens pijn verder hoor...op die stomme placenta na ga ik ook weer fluitend door deze zwangerschap....quote:Op maandag 26 oktober 2009 15:45 schreef Asyniur het volgende:
En ik heb ook collega's die gewoon (in de zorg) doorwerken zonder een centje pijn...
En dat vind ik alleen maar fijn om te horen!
Ik bedoelde niet letterlijk pijnquote:Op maandag 26 oktober 2009 15:47 schreef lily het volgende:
[..]
Ik heb nu ook nergens pijn verder hoor...op die stomme placenta na ga ik ook weer fluitend door deze zwangerschap....
Ik heb ook een enorme ervaring met blaasontstekingen, maar tijdens zwangerschap voelt het echt zó anders~!quote:Op maandag 26 oktober 2009 15:36 schreef Faja-Lobi het volgende:
inmiddels de verloskundige wel gesproken en die zei dat mogelijk een combi is van indalingsweeen en het feit dat ik BI heb waardoor het gevoeliger is en dat het door trekt naar mijn onderbuik. Ik kan evt van de week urine inleveren voor controle op blaasontsteking maar ik weet hoe dat voelt en dat heb ik niet. Kortom niks bijzonders en zodra ik echt weeen krijg, weet echt wel hoe die voelen, moet ik aan de bel trekken.
thx, ik hoop het ookquote:Op maandag 26 oktober 2009 15:50 schreef amaranta het volgende:
Laten we hopen dat je placenta je gunstig gezind is en je een fijn verloop van je zwangerschap + bevalling gunt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |