Anna Bolen. Ik ken haar.quote:Op zondag 25 oktober 2009 11:55 schreef Michielos het volgende:
Het kwam er op neer dat de brave borst in kwestie de vriend was van het meisje (wiens naam ik nog steeds niet weet, doch ook geen behoefte meer aan heb)
En H.Umor duidelijk niet...quote:
Nee van Rickyquote:
en daarna word je toch de kk geslagen omdat je geen beenspieren hebt...quote:Op zondag 25 oktober 2009 18:01 schreef Tafelbier het volgende:
Ach ik geef ts het voordeel van de twijfel. Ik zelf daarentegen moet bij elke dreiging van fysiek geweld rennen voor mijn leven. Ja ik ben een pauper zonder spieren.
Ben je op je hoofd gevallen ofzo?quote:Op zondag 25 oktober 2009 13:42 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Kom op, open er een topic over dan, kankerjong.
Hij zei vechtkunst, en daar leer je wel om iemand snel uit te schakelen (Wat vrijwel gelijk staat aan iemand in elkaar beukenquote:Op zondag 25 oktober 2009 20:06 schreef mafkees01 het volgende:
Nou, krav maga heb je iig niet gedaan, want dat is geen vechtsport en leer je ook niet iemand in elkaar te beuken
Nee jij klinkt ff slimquote:Op zondag 25 oktober 2009 21:02 schreef Moordenaar het volgende:
Domme TS met z'n degrees in mma en krav maga die niet bestaan. Echte gasten die krav maga beoefenen hebben niet de behoefte om dat op zo'n onzekere manier te belichten in een verhaal.
Uit de onzekerheid en vraag om bevestiging van TS kun je dus ook gelijk opmaken dat het in werkelijkheid geen stoere jongen is, waarschijnlijk is hij ook lelijk en dat zal wel de primaire bron zijn van zijn onzekerheid. Dat in combinatie met weinig fysieke kracht.
Je zogenaamde degrees heb je verzonnen en bestaan niet, je bent een verliezer.
Het feit dat jij verwacht van mij dat ik ga onderzoeken of iemand een troll is of niet geeft alleen maar aan hoe geretardeerd jij bent, ik reageer op zijn karakter ongeacht of het fictief is. Dom zwijn.quote:Op zondag 25 oktober 2009 21:06 schreef Flammie het volgende:
[..]
Nee jij klinkt ff slim
Anders trap je er eventjes in
Krav Maga is ook geen vechtkunst, er is weinig kunst aan eerlijk gezegdquote:Op zondag 25 oktober 2009 20:18 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Hij zei vechtkunst, en daar leer je wel om iemand snel uit te schakelen (Wat vrijwel gelijk staat aan iemand in elkaar beuken)
Klopt, dus ik heb eigenlijk maar een kutleven.quote:Op zondag 25 oktober 2009 18:05 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
en daarna word je toch de kk geslagen omdat je geen beenspieren hebt...
Ja goed, je moet het beestje toch een naam geven hequote:Op zondag 25 oktober 2009 21:39 schreef Drinky het volgende:
[..]
Krav Maga is ook geen vechtkunst, er is weinig kunst aan eerlijk gezegd
Jij maakt keilange zinnen die beginnen met 'het feit dat', je faalt dus al voordat je begonnen bent.quote:Op zondag 25 oktober 2009 21:10 schreef Moordenaar het volgende:
[..]
Het feit dat jij verwacht van mij dat ik ga onderzoeken of iemand een troll is of niet geeft alleen maar aan hoe geretardeerd jij bent, ik reageer op zijn karakter ongeacht of het fictief is. Dom zwijn.
Iemand die niet retarded is prikt daar zo doorheen. Je hebt geen mensenkennis en je kan verhalen niet inschatten op waarde.quote:Op zondag 25 oktober 2009 21:10 schreef Moordenaar het volgende:
[..]
Het feit dat jij verwacht van mij dat ik ga onderzoeken of iemand een troll is of niet geeft alleen maar aan hoe geretardeerd jij bent, ik reageer op zijn karakter ongeacht of het fictief is. Dom zwijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |