Beterschap voor Danique Fruppel.quote:Op maandag 26 oktober 2009 10:23 schreef Fruppel het volgende:
Esmee wat sneu dat je weer zo'n last van kra,pjes hebt!
Oeke, zodra Danique de camera ziet is het ook over met de pret, ze blijft gewoon stil zitten en gaat heel serieus kijken.
Danique is ziek, ze is zo zielig. Vanacht amper geslapen want ze moest alleen maar huilen en niets was goed.
Ze heeft giga koorts dus ik hoop dat het snel wat wegtrekt!
Gelukkig komt mijn moeder vandaag op haar passen dus ze is in goede handen maar oh wat vond ik het moelijk om vanmorgen mijn huilende meiske achter te moeten laten om te gaan werken!
Ik weet ook niet hoe ik Graeme moet uitsprekenquote:Op zondag 25 oktober 2009 14:48 schreef tessie het volgende:
Troel, fijn dat Jochem aan het aankomen is.
Huup, daar zou ik me wel aan ergeren ja. Het is niet alsof ze zo oud is dat ze dat niet meer kan snappen ofzo. Mijn oma van 96 weet ook nooit goed hoe ze Graeme nou uit moet spreken. Maar goed, ze snapt nu wel meer dignen niet, dus dat is dan ook niet zo gek. En ze probeert het in elk geval wel, en af en toe vraagt ze nog even hoe het nu moet. Het is ook een lastige en voor haar onbekende naam.
Graeme slaapt de laatste tijd overdag zo weinig. Steeds maar een kwartiertje en dan issie weer wakker. Blijft ie nog wel gewoon even rustig liggen, maar weer in slaap vallen gebeurt haast nooit. En boven in bed wil hij ook nog steeds niet. Lastig!
Ik zal er morgen weer eens maken!quote:Op maandag 26 oktober 2009 17:21 schreef innepin het volgende:
Wow BE wat een flinke jongen heb je
fotoooo!
quote:Op maandag 26 oktober 2009 18:29 schreef Brighteyes het volgende:
Hij gaat niet geljik op met Sasha Poppedein, die boog meteen heel erg af, die was ook echt superbeweeglijk.
Ter vergelijk, Sasha was iets van 5800gr met 8 weken en Oscar dus 6700 met 9 weken.![]()
mn meiske zit boven de gemiddelde lijn jaquote:Op maandag 26 oktober 2009 18:39 schreef innepin het volgende:
Zeker een verschil in gewicht... maar huup, jouw meisje is ook best flink dan! Of die van mij is gewoon klein, want zij was laatst op t CB nog maar 5100 gram... en ze is drie weken ouder dan Amélie
heb ik, maar ze heeft geen verhoging.quote:Op maandag 26 oktober 2009 20:46 schreef bodpa09 het volgende:
Heeft ze verhoging Huup? En heb je paracetamolzetpillen in huis?
Jaah zo sneu he. Echt niet leuk.quote:Op maandag 26 oktober 2009 20:52 schreef huuphuup het volgende:
[..]
heb ik, maar ze heeft geen verhoging.
Haar temp blijft gelukkig keurig op 37.2, gelukkig maar.
Ze is gewoon keizielig nu. Muh. En dan volgende maand weer
huh? maar bij allergie in de familie raden ze toch juist aan om pas met bijvoeding na 6 mnd te beginnenquote:Op maandag 26 oktober 2009 20:59 schreef Vicky het volgende:
De wvk belde net n.a.v. mijn telefoontje van vorige week.
We gaan de flessen van Tess wat meer op elkaar geven. Ipv 4 uur ertussen naar 3,5 uur ertussen zodat we haar 's avonds nie tmeer uit bed hoeven halen.
Nu moeten we haar nog wakker maken voor de fles van 22.00. De fles van 22.00 laten vervallen zie ik nog niet zo zitten aangezien ik niet zo'n zin heb om 's nachts eruit te moeten voor een fles
We mogen Tess ook likjes appel gaan geven om te kijken hoe ze hierop reageert dit ook vanwege de allergieen die Amber had
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |