wat een stilte ineensquote:
hihi, hetzelfdequote:Op zaterdag 24 oktober 2009 14:22 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
wat een stilte ineens![]()
ik ga, vanavond visite, even kijken of ik kan helpen en douchen
veel plezier jullie
Eentje gevonden: http://www.elle.nl/horoscoop/love_match.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 14:21 schreef Julis het volgende:
Omg, ik zoek een site waar op staat welke sterrenbeelden met elkaar goed om kunnen omgaan, maar ik kan het niet vinden. In de Fancy stond het een keer heel leuk beschreven.
(Fancy van 3-2 jaar geleden ofzo)
quote:
Zin in ruzie?quote:Jij: Stier - Hij: Maagd
Omdat jullie allebei absoluut niet hooghartig zijn, is een goede en comfortabele relatie tussen een Maagd en Stier heel goed mogelijk. Jullie zijn kalm, bedachtzaam en vrij rigoureus. Als Maagd is hij soms een beetje warrig, en geen van tweeën zijn jullie graag origineel of extravagant. Jullie kunnen het daarom goed vinden en voelen jullie goed bij elkaar.
Omdat jullie vaak zo onbewogen zijn en vrijwel nooit onenigheid hebben, zullen die paar ruzies die jullie wél hebben extra heftig en langdurig zijn, en vooral ook pijnlijke lidtekens achterlaten.
Jullie hebben geen grote ambities, maar zullen toch altijd je doel bereiken. Hij is serieus, hardwerkend en zorgvuldig, en timmert zo aardig aan de weg. Ook jij als Stier bent verre van lui, staat met beide benen op de grond en beschikt over veel wilskracht en doorzettingsvermogen.
In jullie relatie zal geen gebrek aan geld zijn en omdat jullie geen van beiden een gat in de hand heeft, hoeft er ook geen ruzie over gemaakt te worden. Als Stier ben je vrij zuinig en ook de Maagd zal zich op gebied van financiën niet te buiten gaan. Geld wordt door jullie alleen gebruikt voor wat echt nodig is.
Jullie relatie zal niet overlopen van de verassingen, maar jullie zijn als stel wel heel goed in balans; aan genegenheid en zachtheid zal zeker geen gebrek zijn.
quote:
Bwehehe.quote:Jij: Tweelingen - Hij: Maagd
Omdat je een Luchtteken bent, vindt je het als Tweelingen moeilijk om beslissingen te nemen en je er vervolgens aan te houden. De stevige en concrete Maagd kan je echter helpen om wat evenwichtiger te worden, en zal je van zekerheid en stabiliteit voorzien.
Jouw kwetsbare karakter zal de mannelijke Maagd charmeren, en hij zal zich geroepen voelen om jou te beschermen. Daarnaast weet jij hoe je hem met je levendigheid en speelsheid een beetje kunt plagen. Omdat hij voornamelijk gewend is aan intellectuele spelletjes, zal hem dat zeker stimuleren.
Als Tweelingen ben je verstandelijk en daarom helemaal niet opgewassen tegen de taken van het dagelijkse leven. Het is daarom goed om hem alle materialistische problemen toe te vertrouwen.
Jullie relatie zal echter niet helemaal zonder zorgen zijn, want ondanks alles verschillen jullie toch op een aantal essentiële punten. De mannelijke Maagd is bijvoorbeeld ontzettend zuinig en bezorgd over geld, en zal het jou kwalijk nemen dat je je financiën niet op orde hebt en geld uitgeeft alsof het water is.
Bovendien heb jij als Tweelingen best een beetje vrijheid nodig. Hij is zich bewust van jouw angst voor eentonigheid en behoefte aan verandering, en het is de vraag of hij jou die vrijheid durft te geven.
Als jullie allebei bereid zijn de nodige concessies te doen en je ervoor inzetten een sterke basis te creëren, hebben jullie alle kans om een goede, langdurige relatie op te kunnen bouwen.
quote:
Ik citeer: "Deze perfecte en constructieve balans.".quote:Jij: Waterman - Hij: Maagd
Als mannelijke Maagd en vrouwelijke Waterman hebben jullie ongetwijfeld heel verschillende doelen en absoluut niet dezelfde smaak. Dat jullie zo tegengesteld zijn kan echter een groot voordeel zijn, want welk koppel is nou niet op zoek naar een perfecte balans zonder het risico te lopen om in een relatie vol sleur en gewoontes terecht te komen?
In vergelijking met wat traditionelere koppels lijken jullie als stel misschien een beetje uit balans te zijn. Als Maagd zorgt hij echter gelukkig voor wat meer stabiliteit; met zijn baan en zijn verstand van zaken zal hij jullie financiële situatie veiligstellen. Ook zal hij de zich ontfermen over de dagelijkse huishoudelijke dingen, wat in de meeste relaties eigenlijk de taak van de vrouw is.
Jij zal dus alle vrijheid hebben die je als Waterman nodig hebt om je honger naar nieuwe ervaringen te stillen. Daarmee help de relatie wat meer naar de buitenwereld te openen en voorkom je dat jullie als stel opgebrand raken of vast komen te zitten.
Deze perfecte en constructieve balans, gebaseerd op wederzijds vertrouwen, zal alleen – en voorgoed – verbroken worden als één van de twee te veel doorschiet.
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 15:29 schreef Ayca het volgende:
Ik ben leeuw![]()
anyway, het was leuk gister(heb even het vorige topic uitgelezen) ik ben ook niet zo van dat dansen enzo hoor maar mijn moeder juist wel en die trekt me dan van mijn stoel af
en dan moet ik wel
Zó dan.quote:Jij: Leeuw - Hij: Maagd
De verschillen tussen de mannelijke Maagd en de vrouwelijke Leeuw zijn zo groot dat er een kloof ontstaat die moeilijk te overbruggen is. Hij is bijvoorbeeld vrij verlegen en gereserveerd en hij vindt het soms moeilijk om te communiceren, terwijl jij een heel dynamisch en open persoon bent. Hij is serieus en nauwkeurig, terwijl jij actief en levendig bent en je niet druk maakt over details.
De mannelijk Maagd zal, in ieder geval tijdens de eerste ontmoeting, onder de indruk zijn van jouw zelfverzekerdheid en zich zeker tot je aangetrokken voelen. Al snel zal hij zich echter realiseren dat hij met jou het risico loopt dat zijn keurige leventje in de war raakt, terwijl hij juist zo’n hekel heeft aan onverwachte dingen.
Als vrouwelijke Leeuw heb jij behoefte aan iemand die tegenkracht kan bieden en boven je staat; met een onderdanige man ben je zeker niet tevreden. Natuurlijk vind je het leuk om mannen te temmen, maar zodra er geen uitdaging meer is zal je vetrekken. Bovendien wil je niet alleen zelf je beste kant aan mensen laten zien en bewonderd worden; je vind het ook belangrijk dat de man aan je zijde goedkeurende blikken opvangt. De Maagd is echter behoorlijk sober en discreet, en zal je dat dus niet kunnen bieden.
Als stel zullen jullie het vanwege het grote gebrek aan overeenkomsten niet makkelijk hebben. Gelukkig kunnen andere kosmische elementen voor eindeloos veel nuances in jullie sterrenbeelden zorgen, en is het met veel goede wil mogelijk om een stabiele relatie op te bouwen.
Hopen dat iedereen hetzelfde beweert wat betreft die horoscopen, kun je nog een beetje instuderen en incalculeren wat je zeggen moet.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 15:24 schreef IHVK het volgende:
In Turkije zijn er echt hordes vrouwen die hier heilig in geloven.
waarom klinkt dit zo dom.quote:Naast de invloed van andere planeten, is het daarom belangrijk dat jullie beseffen wat de risico’s zijn.
De tegenovergestelde tekst staat hierboven al (die ene met Bortecinem).quote:
quote:Jij: Maagd - Hij: Waterman
De combinatie Maagd/Waterman kan heel goed uitpakken, maar ook voor een ontzettend vervelende situatie zorgen. Jullie zijn sowieso heel verschillend, wardoor jullie een moeilijke match zijn.
De mannelijke Waterman is als de wind: constant in beweging en zowel fijn als vermoeiend. Als vrouwelijke Maagd ben je pragmatisch en stabiel ingesteld, geruststellend en verfrissend, maar soms ook saai.
Je houdt je graag bezig met concrete dingen als het vergaren van rijkdom, en kunt daardoor argwanend en berekenend uit te hoek komen. De Waterman geeft weinig om dat soort aardse zaken; hij besteedt zijn tijd liever aan de ongrijpbare, doch zeer belangrijke dingen.
Jij bent heel zuinig en ziet je kapitaal graag groeien. En omdat je niet zo uitbundig bent, geef je je geld nooit uit zonder na te denken. Hij is daarentegen heel vrijgevig, heeft een gat in zijn hand en houdt absoluut niet bij wat hij uitgeeft. Houdt hij van improvisatie en het onbekende, jij plant de dingen strak, bent punctueel en routineus.
Het kan met jullie relatie twee kanten uit: óf het is alleen kommer, kwel en onbegrip dat de klok slaat, óf het lukt jullie om een goede, stabiele relatie op te bouwen. In dat laatste geval geven jullie allebei het beste van jezelf en vormen zo een stevig, langdurig stel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |