Bah, het is jou wel gelukt.quote:Op maandag 2 november 2009 15:45 schreef bodpa09 het volgende:
Tegen beter weten in, maar toch: iemand die uitgekeken is op haar/zijn Opperdepop exemplaar?
Weet natuurlijk niet waar je woont, maar in Rhoon (bij Rotterdam) bij de AH hadden ze nog volop, vriendin van mij heeft daar vorige week 4 gekocht. 1 gehouden en de rest verkocht op mp.quote:Op maandag 2 november 2009 22:03 schreef DJRandall het volgende:
[..]
Bah, het is jou wel gelukt.Nee hoor Bodpa, ben blij voor je!
Hier nog steeds op zoek, maar niemand reageerde helaas. Iemand anders nog zo'n boek over???
Helaas, Rotterdam is te ver weg voor me. En hier in de buurt ben ik echt overal al geweest.quote:Op dinsdag 3 november 2009 07:15 schreef MamaNik het volgende:
[..]
Weet natuurlijk niet waar je woont, maar in Rhoon (bij Rotterdam) bij de AH hadden ze nog volop, vriendin van mij heeft daar vorige week 4 gekocht. 1 gehouden en de rest verkocht op mp.
Geen probleem! Mijn pmbox staat open als je er over uit bent hoor!quote:
Laat ik nou in Rotterdam wonen! Ik wil best even voor je kijken hoor!quote:Op dinsdag 3 november 2009 08:48 schreef DJRandall het volgende:
[..]
Helaas, Rotterdam is te ver weg voor me. En hier in de buurt ben ik echt overal al geweest.
Maar bedankt voor de tip.
Op Marktplaats staan er ook nog genoeg!quote:Op dinsdag 3 november 2009 08:48 schreef DJRandall het volgende:
[..]
Helaas, Rotterdam is te ver weg voor me. En hier in de buurt ben ik echt overal al geweest.
Maar bedankt voor de tip.
Wil je pm'en wat je hiervoor wilt hebben en wat heb je nog meer?quote:Op dinsdag 3 november 2009 09:04 schreef debuurvrouw het volgende:
Het dikkerdandikke voorleesboek van Dikkie dik.
4 sprookjesboeken in een bewaarband van Dick Bruna
Ff gekeken, nog een ABC boek van Nijntje, In de maneschijn voorleesverhalen, liedjes en weet ik wat (gaat al wat jaren mee gebruikt dus), Lieve woordjes (over een onbegrepen hamstermeisje dat lieve woordjes wil zeggen maar niemand heeft tijd voor d'r) en Hoe? over een hamsterfamilie die naast een uilenfamilie wonen. Over de verschillen tussen mensen/gezinnen. En voorleesverhaaltjes van Knorredikje, die is echt als nieuw.quote:Op dinsdag 3 november 2009 09:25 schreef YPPY het volgende:
[..]
Wil je pm'en wat je hiervoor wilt hebben en wat heb je nog meer?
Wat een lief aanbod. Ik heb je een pm gestuurd.quote:Op dinsdag 3 november 2009 09:06 schreef Keshet het volgende:
[..]
Laat ik nou in Rotterdam wonen! Ik wil best even voor je kijken hoor!
Als ze het boek hebben, wil je dan dat ik het voor je koop en naar je opstuur?
Ja, maar dan kost het me minimaal 25 euro voor het boek en dat vind ik toch wel veel van het goede, aangezien hij nieuw 9 euro kost.quote:Op dinsdag 3 november 2009 09:07 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Op Marktplaats staan er ook nog genoeg!
http://www.marktplaats.nl(...)pop%26submit1%3DZoek
Ja! Ik wil je 3 friese boekjes! Jentsje boekjes zijn zo leukquote:Op dinsdag 3 november 2009 09:04 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik heb de boekenkast uitgemest. En dus heel veel kartonboeken, en popup boeken in de aanbieding. Wel in het jongenssegment, dus veel tracktors, vrachtauto's en wat dies meer zij. af te halen of tegen verzendkosten. Ik vond ook nog 3 boekjes in het fries, een heule grote over vervoersmiddelen, jentsje sien pamper en wat heart Stip.) gebruikte kwaliteit.zit hier en daar met een tapje aan elkaar, maar positief daaraan is dat het gelijk gelezen kan worden door een andere peuter.
![]()
Ook in de aanbieding deel 1 en 4 van Jip en Janneke (al zouden 2 en 3 er ook moeten zijn) wij hebben de omnibus.Floddertje, het hoofdstuk Schuim als los boekje. (ik ben fan van Annie, en we hebben dus alles
) Het dikkerdandikke voorleesboek van Dikkie dik. Het groene, witte en rode blokboekje van Dikkie Dik, Dikkie Dik is jarig, Het té schattige Potje. Het peuter op baby voorbereidingsboek Biba beebie )ik werd echt gi/ga/gek na een pi/pa/poosje maar mijn oudsten kennen het nog steeds. En eigenlijk is het een heel lief boekje. Wat kartonboekjes van Thomas de trein. en 4 sprookjesboeken in een bewaarband van Dick Bruna en voor de rest moet ik even boven kijken want weet ik het niet meer.
Dit laatste mag voor kleine bedragjes weg.
en dit is echt een fractie ook nog. Iboeken....
mikoxx, wij hebben nog een rupsjenooitgenoeg boek over. 't is er wel een met gewone bladzijden, dus niet van die dikke kartonnen.quote:Op dinsdag 3 november 2009 10:26 schreef mikoxx het volgende:
Jeetje buurvrouw, ik blijf even meelezen wat je nog meer hebt hoor. Heb je toevallig ook dingen als rupsje nooitgenoeg, de mol die wilde weten wie er op z'n kop gepoept heeft, raad eens hoeveel ik van je hou, en kikker??? Dan houd ik me aanbevolen
Oeh, sprookjesboeken van Dick Bruna, daar maak ik mijn dochter blij mee. Boeken over auto's daar kan Stijn niet genoeg van krijgen.quote:Op dinsdag 3 november 2009 09:04 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik heb de boekenkast uitgemest. En dus heel veel kartonboeken, en popup boeken in de aanbieding. Wel in het jongenssegment, dus veel tracktors, vrachtauto's en wat dies meer zij. af te halen of tegen verzendkosten. Wat kartonboekjes van Thomas de trein. en 4 sprookjesboeken in een bewaarband van Dick Bruna en voor de rest moet ik even boven kijken want weet ik het niet meer.
Ja dat snapt ie!quote:Op dinsdag 3 november 2009 12:20 schreef freecell het volgende:
biba beebie, snapt mijn dreumes dat al bijna?
Die zijn vergeven, tenminste als Yp ze wil. en die boeken over auto's zal even kijken wat er zoal in een envelop past. anders moet ik ze in een doosje sturen, Kan, mag je ze voor de verzendkosten hebben.quote:Op dinsdag 3 november 2009 12:14 schreef sjak het volgende:
[..]
Oeh, sprookjesboeken van Dick Bruna, daar maak ik mijn dochter blij mee. Boeken over auto's daar kan Stijn niet genoeg van krijgen.
Wil je me laten weten wat je ervoor wilt hebben?
Buikflapje?quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:05 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ja dat snapt ie!met een hoogst verwarrend buikflapje (vond ik dan.) hebben? Als jij de postzegel betaald
ja, kom maar halen. Dat hie ik al tocht. (ofzoiets)quote:Op dinsdag 3 november 2009 11:14 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Ja! Ik wil je 3 friese boekjes! Jentsje boekjes zijn zo leuk![]()
En het dikkerdan dikke Dikkie ding boek.
Kost da? Ik kom het wel halen
Eerst is het een zwangere buik, flap je het open is het een kind in de armen in een doek.quote:Op dinsdag 3 november 2009 13:07 schreef freecell het volgende:
[..]
Buikflapje?Vertel!
En hebben: gráág!Postzegel komt goed
Ha, das leukquote:Op dinsdag 3 november 2009 13:10 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Eerst is het een zwangere buik, flap je het open is het een kind in de armen in een doek.ja, dan gaan ze wel ff onder je trui zoeken.
Op elke bladzijde staat een poes die meezwangert. Daar zie je dan wel een jong uitkomen, getekend hoor.
En wat wilt ge daarvoor hebben?quote:Op dinsdag 3 november 2009 11:20 schreef trui het volgende:
[..]
mikoxx, wij hebben nog een rupsjenooitgenoeg boek over. 't is er wel een met gewone bladzijden, dus niet van die dikke kartonnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |