abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:25:41 #121
241662 Jian
Well, well, well
pi_73977662
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:19 schreef Ripley het volgende:

[..]

Laten we de zaken niet omdraaien: Huub is schuldig aan mishandeling en niet claire, het slachtoffer
Ho ho ho, dat is nog maar de vraag ? Voor hetzelfde geld is het een zwaar aangedikt wraak-verhaal of strategie-verhaal, ik zeg niet dat, dat zo is, maar het is best mogelijk.
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:25:57 #122
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_73977670
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:23 schreef versabommie het volgende:

[..]

Geef nou eens simpel antwoord op deze vraag: Vind jij dat Claire de schuldige is aan het feit dat ze door Huub geslagen is?
zo simpel zie ik het niet, iets genuanceerder: claire had het kunnen voorkomen. Slaan is altijd fout.
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:26:34 #123
130125 versabommie
Hartelijke Bommenlegger
pi_73977688
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:22 schreef sunny16947 het volgende:

[..]

En jij weet zeker dat Claire niet heeft geslagen?

Zal je een verhaaltje vertellen.
Ik heb net 2 jaar mijn zoon in huis gehad die huilend met de krabbels in zijn gezicht op de stoep stond. Midden in de nacht de politie had gebeld omdat mevrouw niet te temmen was. Maar wel overal rondbazuinde dat zij mishandeld was.
Ik heb niets gehoord van een aangifte tegen Claire, dus ongeacht hoe lullig het voor je zoon is, geef ik als antwoord op je bovenstaande vraag: Ja ik weet het zeker totdat er een eventuele aangfte van Huub komt.

Simpel als dat!
Wie laat alle meisjes blozen? Da's Bommie in zijn lederhose!
This is my imaginary warning light. If it starts blinking, a situation has 10 seconds to resolve itself before I flash white with anger and kill somebody!
  One tough cookie vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:26:40 #124
169210 liesje1979
pi_73977690
Toen ik mijn exman leerde kennen zei mijn moeder heel voorzichtig dat hij misschien niet helemaal mijn type was. Het huis was te klein, hoe durfde ze zich ermee te bemoeien!
Dus kan me wel een beetje voorstellen dat Claire zich niet zoveel van papa of ome Twan aan trok.
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:26:41 #125
177711 ThunderBitch
"You know I Can"
pi_73977692
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 10:41 schreef versabommie het volgende:

[..]

Waar haal je dat uit? Ik ben verre van agressief, heb nog nooit geschreeuwd tegen een vrouw, en slaan al helemaal niet. Maar ben nu wel heel benieuwd waar je dat agressief vandaan doet halen? Of probeer je de aandacht in een ultieme poging weer te verleggen?

Komop meisje, vrouwen slaan is in mijn optiek naast dieren en kinderen bezeren het ergste wat je kan doen. De beesten die dit over hun hart verkrijgen mag je nooit verdedigen! Ik hoop dat je ooit nog bij zinnen komt, want je bent nu zo fout bezig!
Voor deze maak ik een uitzondering.

http://www.totallycrap.co(...)ack_british_soldier/
[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:27:35 #126
258138 Wijnneus
Met dubbel n
pi_73977718
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:15 schreef versabommie het volgende:
Leuk al dit draaien en doen maar in mijn optiek is het simpel. Claire was dom verliefd.. nouja geen halszaak. Huub is degene die vrouwen slaat, een halsmisdaad in mijn optiek .

nogmaals feiten:

Huub slaat claire
Claire gaat weg

Dus... kunnen we wel hele discussies voeren over claire maar die heeft niet geslagen, punt!
Huub is irritant, intelligent, en heeft met 1 telefoon gegooid en heeft een gat in een deur getrapt. Claire was bang en haar zaak liep van geen kanten en is naar de Tilburgse matras terug gegaan.
Nergens staat dat Huub geslagen heeft, of dat Huub is vreemd gegaan.

Claire heeft het over bang zijn ivm huiselijk geweld. Dat is niet slaan
Dus dat slaan Bommie, jammer, maar leuk geprobeerd.

En Claire had beter moeten weten, dan uitspraken doen in RTL BV, ze had gewoon niet moeten trouwen.
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:27:37 #127
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_73977720
Die tonka's in dat filmpje zijn de term vrouwen zo onwaardig.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:28:02 #128
258138 Wijnneus
Met dubbel n
pi_73977733
Goedemorgen trouwns
pi_73977744
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:21 schreef Marrije het volgende:

[..]

als je dat filmpje ziet dat NMNS heeft geplaatst dan wist ze heel goed hoe hij was, maar ja, zij dacht natuurlijk dat hij wel zou veranderen als ze eenmaal getrouwd waren, als Sophie er eenmaal was, als. . .oh nee, toen ging het licht aan en is ze bij hem weg gegaan.
Volgens mij heb jij een klap van de molenwiek gehad Ongelovelijk.
Heb het zelf meegemaakt en zal nooit zo praten over iemand anders die het meegemaakt heeft.

Als het allemaal waar is is het moedig van haar om ermee naar buiten te komen.

Ten eerste omdat de media er toch wel achter was gekomen
Ten tweede ze heeft nu zelf haar verhaal kunnen vertellen wat er gebeurt is na twee weken in de party te hebben gestaan met onzinverhalen. Eerst het verhaal dat de reden van de scheiding haar eigen zaak was en toen op de voorpagina van de Party met claire verlaten door een ander.

Dat het niet goed voor het kind is is ook onzin. later ziet haar dochter dat haar moeder voor zichzelf is opgekomen en een goed voorbeeld is. Beter voor het kind dan in een agressieve leefomgeving te moeten opgroeien.
pi_73977769
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:22 schreef sunny16947 het volgende:

[..]

En jij weet zeker dat Claire niet heeft geslagen?

Zal je een verhaaltje vertellen.
Ik heb net 2 jaar mijn zoon in huis gehad die huilend met de krabbels in zijn gezicht op de stoep stond. Midden in de nacht de politie had gebeld omdat mevrouw niet te temmen was. Maar wel overal rondbazuinde dat zij mishandeld was.
pi_73977800
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:27 schreef Wijnneus het volgende:

[..]

Huub is irritant, intelligent, en heeft met 1 telefoon gegooid en heeft een gat in een deur ingetrapt. Claire was bang en haar zaak liep van geen kanten en is naar de Tilburgse matras terug gegaan.
Nergens staat dat Huub geslagen heeft, of dat Huub is vreemd gegaan.
In RTL Boulevard zei ze dat hij haar mishandeld heeft.
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:31:13 #132
173736 sunny16947
het kan altijd erger
pi_73977838
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:26 schreef versabommie het volgende:

[..]

Ik heb niets gehoord van een aangifte tegen Claire, dus ongeacht hoe lullig het voor je zoon is, geef ik als antwoord op je bovenstaande vraag: Ja ik weet het zeker totdat er een eventuele aangfte van Huub komt.

Simpel als dat!
Mijn zoon heeft ook geen aangifte gedaan. Dat zegt dus helemaal niks.

Het gaat mij er om dat ik maar niet klakkeloos eenzijdige verhalen geloof.
host mailgroepen http://www.seniorweb.nl
Snooker is top!!!
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:31:24 #133
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_73977844
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:23 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Wat ben je hard Marrije!
We weten trouwens nog niet óf Huub geslagen heeft. Wél weten we dat hij agressief gedrag vertoonde waar Claire bang van werd. En nu is ze bij hem weg, ze had gewoon even tijd nodig misschien.
Echt hoor, ik vind het top dat jij het je niet liet gebeuren en kan me voorstellen dat het dan lastig is in te leven in vrouwen die het wel laten gebeuren, maar ik kan me er (deels) wel in verplaatsen.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik bekijk zoiets individueel, en bij veel vrouwen kan ik me er wel wat bij voorstellen. In het geval van Claire niet. Iemand anders zei ook al, de dag voor hun trouwen stond Huub haar moeder nog uit te maken voor stinkhoer. Nog even los van het geweld, dan weet je toch wat voor vlees je in de kuip hebt. Leer je iemand kennen en die is zo lief blabla en je trouwt en dan blijkt tijdens je huwelijk dat ie losse handjes heeft. Dat vind ik dus alweer een heel ander verhaal dan dit van Huub en Claire. Ze wist hoe agressief hij was, of ze dacht dat ze dat wel kon handelen, of ze dacht dat hij wel zou veranderen, hoe dan ook, het gaat er bij mij niet in dat ze dat niet doorhad. Dat filmpje dat NMNS plaatste gaf al tig redenen om niet in dat huwelijksbootje te stappen. Desalniettemin koos zij voor een huwelijk met Huub and what was she thinking!?
  vrijdag 23 oktober 2009 @ 11:31:44 #134
258138 Wijnneus
Met dubbel n
pi_73977852
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:30 schreef Mylene het volgende:

[..]

In RTL Boulevard zei ze dat hij haar mishandeld heeft.
nog eens even kijken dan, ikke, naar dat verhaal
pi_73977867
quote:
Op vrijdag 23 oktober 2009 11:25 schreef Marrije het volgende:

[..]

zo simpel zie ik het niet, iets genuanceerder: claire had het kunnen voorkomen. Slaan is altijd fout.
claire had het kunnen voorkomen? jij word steeds belachelijker. jij hebt het zelf meegemaakt lees ik? nou ik ook en ik zit hier met mijn oren te klapperen hoe je dan de dingen kan omdraaien en de dader het slachtoffer maakt en het slachtoffer de dader (als het waar is). onbegrijpelijk.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')