Je brengt 'ranzige dingen' alsof het iets negatiefs zou zijn.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 09:37 schreef weekontol het volgende:
het is mijn eerste keer, en heb wel veel verschillende verhalen gehoord.
tot de meest ranzige dingen.![]()
![]()
hebben jullie fokkers juist hele positieve ervaringen of juist niet?
Volgens mij is het juist het feest der ranzige dingen?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 09:37 schreef weekontol het volgende:
goedemorgen fokkers.
ik had even aan paar vragen over het feest wasteland 14 nov in hemkade.
zijn er mensen die er wel eens zijn geweest. en ervaringen willen delen.
het is mijn eerste keer, en heb wel veel verschillende verhalen gehoord.
tot de meest ranzige dingen.![]()
![]()
hebben jullie fokkers juist hele positieve ervaringen of juist niet?
ervaringquote:Op donderdag 22 oktober 2009 10:39 schreef Wazeggie het volgende:
[..]
Volgens mij is het juist het feest der ranzige dingen?
Maar hoe "extreem" moet je hier in gaan?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 13:53 schreef Adolecens het volgende:
Ten eerste, wees niet te braaf in jullie outfit. Hoe braver en normaler je eruit ziet, hoe meer je opvalt daar. Met als grootste kans dat je niet eens binnen gelaten wordt door de doorbitch.
Alleen mannen worden toegelaten ja. Er zijn wel wat meer mannen dan vrouwen, maar het valt reuze mee. Er zijn ook veel stelletjes, vrienden groepen of meiden die alleen gaan. Ik gok zelf 60-40, maar zeker weten doe ik niet.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:20 schreef weekontol het volgende:
dat klinkt inderdaad allemaal wel heftig ja.
maar eens meemaken dacht ik dan zo, kan ik daar ook weer over mee praten.
zijn mannen alleen trouwens ook toelaatbaar?
en zo ja, is het dan niet zo dat je daar juist dan een overvloed in hebt.
80%man en 20% vrouw?
Kan van alles zijn. Bedenk wel dat er meer fetish is op dit soort feesten, dan een parenclub. Je ziet ook wel uniformpjes. Stwewardess, piloot, zusterpakje, corset, kousen, pvc, leer, lak, latex.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 17:41 schreef Hebus het volgende:
[..]
Maar hoe "extreem" moet je hier in gaan?
Wij zijn wel benieuwd om eens een kijkje te nemen en het mee te maken, maar om daar nu speciaal een dure lak/leer/whatever-outfit voor aan te schaffen, waar we op zich eigenlijk niets mee hebben en die we nadien toch nooit meer zouden gebruiken, dat gaat ons nu net iets te ver.
We hebben wel een hele hoop clubkledij (parenclubkledij, dus ook niet bepaald braaf), maar die zou ik nu niet echt onder de noemer "extreem" willen plaatsen. Kom je er daarmee ook in? (zij in pakweg een corset bijvorrbeeld? of in catanzaro-kleedjes?)
Uniformpakjes zijn niet zo duur. Een netshirt en passende onderkleding voor de man ook niet. Maar in alleen een boxershort oid maakt het wel lastig.quote:Dresscode
Leather, Full Uniforms, Plastic, Rubber, School boys & girls, Metal, Cross-dress, Burlesque, Fetish Glamour, Medical, Body art, Fetish Goth, dolls, and naked.
(No casual street Wear, No Combat)
THE DECISION OF THE BITCH IS FINAL! The dress code is vigorously checked by our doorbitches.The door is actually the place where playing begins. There are no ticket refunds if the dress code is not adhered to
Leuk filmpje!quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 03:06 schreef Trip-Tronic het volgende:
Nicolet voor het eerst op Wasteland:
http://bnngids.bnn.nl/page/video/a9b6c87c218e3df3a563580cabbf7ee2
Ik denk dat je niet al die mensen over 1 kam kan scheren. Groot gedeelte zit er omdat ze vrijer zijn in hun lustbeleving (of minder aan impulsbeheersing doen) of gewoon nieuwschierig zijn. Niet elke seksuele uiting duidt op een onderliggend probleem met de maatschappij of het eigen leven. Het is slechts een andere uitingsvorm. Je kan er nml tegenover stellen dat de jongen die thuis bij het meisje op de bank zit en dat dag in dag uit doet, ook een probleem heeft in zijn belevingswereld of met zijn leven. Als mensen dit prima vinden dan vinden ze dat prima, hoeft verder weinig mis te zijn met het affect. Dat er een verschil is tussen lust en liefde lijkt me duidelijk, dus ik denk niet dat het de oppervlakkigheid of betekenis aantast wanneer je het event niet als een continue element in je leven ziet. Ik zie op de plaatjes wel veel vrouwen waarvan ik de indruk krijg dat het testosterongehalte hoger is dan bij de gemiddelde vrouw...quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 13:56 schreef awromele het volgende:
Na het zien van enkele plaatjes van 'crazyland' overweeg ik wel een bezoek uit antropologische nieuwsgierigheid, maar dan wel met een witte stofjas aan en de meute observerend achter plexiglas.
Maar ernstig, ik wil wel eens weten waarom mensen dergelijke bijeenkomsten bijwonen. Mijn interpretatie, en die is voor alle duidelijkheid enkel op die plaatjes gebaseerd, is dat het bijwonen van dergelijke 'feesten' voortkomt uit buitensporige verveling (of verveling met de huidige normen en waarden in de maatschappij?) en een oppervlakkig, in ledigheid badende oplossing om die verveling te verdrijven. Ik zou dan ook nooit mensen aanzetten tot het bezoeken van dergelijke festijnen of ze tenminste voorstellen eerst wat te bezinnen over de noodzaak binnen hun leven aan dergelijk amusement.
Maar ik vermoed, nee, ik weet, dat velen daar helemaal anders over denken, vraag is, wat denken ze wel? Vertel me wat er scheelt aan mijn interpretatie. En voor mij de hamvraag, wordt niet alles oppervlakkig en betekenisloos nadien?
Ik kom wel in je omgeving wonen ;-)quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 15:58 schreef Luxuria het volgende:
Dat lijkt me echt super zo'n feestje! Ik vind het zo jammer dat ik niemand uit mijn omgeving ken die net zo is als ik, ik ga er ook niet alleen heen.
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 15:58 schreef Luxuria het volgende:
Dat lijkt me echt super zo'n feestje! Ik vind het zo jammer dat ik niemand uit mijn omgeving ken die net zo is als ik, ik ga er ook niet alleen heen.
als je op de partyflock site leest, zul je zien dat er best heel veel mensen alleen gaan.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 18:31 schreef KingLeopold het volgende:
[..]
Ik kom wel in je omgeving wonen ;-)
Maar serieus...beter met 4-5 gaan. Dan deel je de nieuwigheid tenminste tussen meer mensen. Met twee mensen heb je teveel wisselwerking. Als 1 het niet leuk vindt dan maakt die de ander gek etc.
Je kan idd ook alleen gaan. Al lijkt me dat minder. 1x met 4 geweest en dat was goed...Ik zou zelf nooit alleen gaan. Als vrouw alleen lijkt me het nog minder fijn als je er naartoe gaat uit nieuwschierigheid.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 18:53 schreef weekontol het volgende:
[..]
als je op de partyflock site leest, zul je zien dat er best heel veel mensen alleen gaan.
het filmpje van bnn was echt top
Dat maakt het weer wat duidelijker inderdaadquote:Op donderdag 22 oktober 2009 18:51 schreef Adolecens het volgende:
Kan van alles zijn. Bedenk wel dat er meer fetish is op dit soort feesten, dan een parenclub. Je ziet ook wel uniformpjes. Stwewardess, piloot, zusterpakje, corset, kousen, pvc, leer, lak, latex.
Uniformpakjes zijn niet zo duur. Een netshirt en passende onderkleding voor de man ook niet. Maar in alleen een boxershort oid maakt het wel lastig.
Shit wist niet dat het zaterdag was..had een vrij weekend en had er wel zin in gehadquote:Op maandag 16 november 2009 17:11 schreef Adolecens het volgende:
Kick ende schop!![]()
Wie is er geweest zaterdag?? En hoe was het??
Zal wel april 2010 worden. Zie de PM wel verschijnen t.z.t.quote:Op maandag 23 november 2009 16:41 schreef zeemonster het volgende:
Het ligt aan mijn bui hoe heftig ik het maak.. Dit soort feestjes hebben altijd wel mijn aandacht gehad .. wanneer is het volgende feestje van Wasteland? Dan houdt ik je misschien wel aan je woord
Dealquote:Op maandag 23 november 2009 17:08 schreef KingLeopold het volgende:
[..]
Zal wel april 2010 worden. Zie de PM wel verschijnen t.z.t.
Kan ik mijn Romeinse Ridderpak weer uit de kast halen
En wat trek jij aan? Een rubberen grieks godinnenpakje?quote:
Zou niet eens zo een gek idee zijn. Maar dan wel zonder pics. Fok goes kinky.quote:
Mee eensquote:Op dinsdag 24 november 2009 17:22 schreef KingLeopold het volgende:
[..]
Zou niet eens zo een gek idee zijn. Maar dan wel zonder pics. Fok goes kinky.
Ik ben wel van plan te gaan, alleen mag mijn omgeving dat niet weten. Je weet hoe omgevingen kunnen zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |