Uhm voor je gevoel zou het dan half 6 moeten zijn.....quote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:58 schreef MissHobje het volgende:
Kolere maandag ochtenddienst.. half 5 eruit.. (half 4 nog voor mijn gevoel) hellup
Laat hem nou in de waan, kunnen zijn collega's een dagje lekker zieken...quote:Op donderdag 22 oktober 2009 17:38 schreef staticdata het volgende:
[..]
Uhm voor je gevoel zou het dan half 6 moeten zijn.....
Kijk dat bedoel ik nou.. ben gewoon nu al van slagquote:Op donderdag 22 oktober 2009 17:38 schreef staticdata het volgende:
[..]
Uhm voor je gevoel zou het dan half 6 moeten zijn.....
Ik vind het allebei bullshit. Als we het hebben over landen als Frankrijk en Duitsland. Maar goed was maar een voorbeeld.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:50 schreef mazaru het volgende:
[..]
Er zit nogal een verschil tussen een fles water en dat debiele gedoe met die klok.
Dit topic gaat over nutteloos gerotzooi met de tijd.
aanstaand weekend, zondag vroeg .. uurtje langer stappen dusquote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:49 schreef Roi het volgende:
Maare wanneer is dat dan?
quote:Op donderdag 22 oktober 2009 20:10 schreef Tommeke het volgende:
Ik heb daar echt nooit last van. Vind het allemaal zo overdreven...
ik dacht laatste weekend oktober, dus ik denk / gok niet aanstaand maar volgend weekend?quote:
Je mag een uur extra. Dus half 6 voor jouw gevoel.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:58 schreef MissHobje het volgende:
Kolere maandag ochtenddienst.. half 5 eruit.. (half 4 nog voor mijn gevoel) hellup
Dat dus. Hoe zit het met die mensen als ze een keer een feestje hebben en een uurtje later naar bed gaan?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 08:48 schreef babipangang het volgende:
wat een zeikerds zeg, als het nou een halve dag verschil zou zijn dan kan ik het nog snappen, maar van een uurtje raakt je biologische klok echt niet van slag
En straks weer een uurtje korter slapen. Waarom? Compleet zinloos en belachelijk. BLIJF VAN DIE KLOK AF!!quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:08 schreef pagadder het volgende:
Een uurtje langer slapen. Boe Hoe zeg.
De mens heeft de tijd bedacht, dus waarom nietquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:48 schreef Gitaarmat het volgende:
Leven zonder tijd, dat lijkt me pas chill.
Waarom? Zodat je na een dag werken op een warme zomerdag een uurtje langer kan buiten zitten en van het weer kan genietenquote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:17 schreef mazaru het volgende:
[..]
En straks weer een uurtje korter slapen. Waarom? Compleet zinloos en belachelijk. BLIJF VAN DIE KLOK AF!!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |