quote:Op zondag 25 oktober 2009 19:27 schreef DJ_ het volgende:
Paint skills, jammer dat het niet op de 5.2 versie past =(
[ afbeelding ]
en van boven
[ afbeelding ]
kom op mensen kopen dan spel
dat is niet eerlijkquote:
Ik bedoelde echt tofquote:Op zondag 25 oktober 2009 17:06 schreef DJ_ het volgende:
[..]
mocht niet in mijn R8 rijden op die baan was een F cup challenge
heb ook deze nog
[ afbeelding ]
4-8 uurquote:Op zondag 25 oktober 2009 19:51 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik bedoelde echt tof![]()
Ik vind het leukste aan forza met dat soort wagens te racen ipv de echte racewagens
Hoeveel tijd zouden die lui trouwens kwijt zijn aan die plaatjes op die wagensWel vet gedaan!
Ach, ik heb de mijne al eens na 2,5 uur terug mogen sturen. Kreeg hem binnen, was helemaal happy met mijn net gekochte exemplaar van Crackdown, deed de cd in het laatje, heb 2 uurtjes gespeeld, blokjes op scherm, rrod, savegame corrupt, Xbox retour naar Duitslandquote:Op maandag 26 oktober 2009 07:54 schreef Klonk het volgende:
ik heb net mijn xbox verpakt voor een reisje naar Duitsland, in de doos waarin die vorige keer retour is gekomen en zag dat daar de datum 10 november 2008 op stond (op het etiket), conclusie een xbox houd het ongeveer een jaar uit en dan is ie stuk
Balen manquote:Op maandag 26 oktober 2009 08:06 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Ach, ik heb de mijne al eens na 2,5 uur terug mogen sturen. Kreeg hem binnen, was helemaal happy met mijn net gekochte exemplaar van Crackdown, deed de cd in het laatje, heb 2 uurtjes gespeeld, blokjes op scherm, rrod, savegame corrupt, Xbox retour naar Duitsland
En dat was in de tijd dat je nog drie weken op je Xbox moest wachten
ik geef mijn geld liever aan leuke dingen uitquote:Op maandag 26 oktober 2009 08:13 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Balen man![]()
Ik heb gewoon elke keer een nieuwe gekocht
Nogal, vooral omdat ik mijn 360 nog meer als mediacenter dan als gameconsole gebruik. Zes weken lang geen games spelen en geen films/series streamenquote:Op maandag 26 oktober 2009 08:13 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Balen man![]()
Ik heb gewoon elke keer een nieuwe gekocht
Ik vind Xbox 360 leukquote:Op maandag 26 oktober 2009 08:14 schreef Klonk het volgende:
[..]
ik geef mijn geld liever aan leuke dingen uit
Ik zie dat idd vaak staanquote:Op maandag 26 oktober 2009 08:16 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Nogal, vooral omdat ik mijn 360 nog meer als mediacenter dan als gameconsole gebruik. Zes weken lang geen games spelen en geen films/series streamen
Niet dat ik weet? Ik heb mijn xdoosjes zowel vanaf mijn oude als nieuwe adres al meerdere malen op retour naar duitsland gestuurd. Dat was geen enkel probleem iig.quote:Op maandag 26 oktober 2009 09:07 schreef kikoooooo het volgende:
Kut. Is het nog steeds zo dat je geen garantie meer kan claimen op een nieuw adres wanneer je verhuisd bent van het adres waar je xbox geregistreerd stond tijdens het eerste garantiegeval?
Naja, ik belde net xbox service, maar kreeg te horen dat je met een rrod online moest aanmelden. Het enige dat ik daar kan doen is mijn adres wijzigen. Dat heb ik ooit gedaan, naar mijn nieuwe adres dus...quote:Op maandag 26 oktober 2009 09:14 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Niet dat ik weet? Ik heb mijn xdoosjes zowel vanaf mijn oude als nieuwe adres al meerdere malen op retour naar duitsland gestuurd. Dat was geen enkel probleem iig.
Groen.quote:Op maandag 26 oktober 2009 09:30 schreef kikoooooo het volgende:
Naja net gebeld. Moeten ze de kleur van mijn voedingslamp weten tijdens de RROD. Iemand enig idee? Want ik ben op mijn werk.
In Keulen vond ik hem inderdaad ook al gammel. Ma na 3 dagen beurs leefden volgens mij alle scratch-dingen nog dus volgens mij gaan ze niet zomaar stukquote:Op maandag 26 oktober 2009 09:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik heb afgelopen weekend DJ Hero kunnen spelen op een demo-pod en ik vond echt echt gaafIk moest wel onwijs wennen natuurlijk en ik haalde maar 2 sterren, maar wat een lol! Enige dat ik wel minder vond was het schuifje, die voelde wat fragiel aan. Zijn er al mensen die daar ervaring mee hebben?
Ik wacht sowieso tot de game wat goedkoper te krijgen is en dan weet ik als het goed is ook meer van de hardware en eventuele problemen.
Zaterdag heb ik hem, 65 euroquote:Op maandag 26 oktober 2009 09:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik heb afgelopen weekend DJ Hero kunnen spelen op een demo-pod en ik vond echt echt gaafIk moest wel onwijs wennen natuurlijk en ik haalde maar 2 sterren, maar wat een lol! Enige dat ik wel minder vond was het schuifje, die voelde wat fragiel aan. Zijn er al mensen die daar ervaring mee hebben?
Ik wacht sowieso tot de game wat goedkoper te krijgen is en dan weet ik als het goed is ook meer van de hardware en eventuele problemen.
Ja dat zei hij al.quote:Op maandag 26 oktober 2009 09:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
Behalve dus als de adapter zelf stuk is. Ik geloof dat je een RRoD ook kunt krijgen als er niet genoeg power beschikbaar is?
Waar?quote:
Was een tijdje 65 op amazon.de, nu niet meerquote:Op maandag 26 oktober 2009 10:05 schreef LinQ het volgende:
[..]
Waar?![]()
Ik twijfel nog of ik Dj hero en AC2 ga kopen of MW2 en AC2. Heb t/m half Maart geen xboxlive dus MW2 kan ik dan alleen single player doen. Ik heb maar budget voor 2 games de komende tijd
En dan stuur je de 360 op en blijk je een kapotte adapter te hebbenquote:Op maandag 26 oktober 2009 09:56 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Ja dat zei hij al.
Zometeen maar eens weer bellen en zeggen dat het 'groen' is.
Het apparaat an sich was prima inderdaad. Scratchen voelde ook redelijk 'echt' aan, alleen die schuifknop was dus minder. Maar goed, vooralsnog is 'ie sowieso te duur.quote:Op maandag 26 oktober 2009 09:54 schreef Rossdale het volgende:
[..]
In Keulen vond ik hem inderdaad ook al gammel. Ma na 3 dagen beurs leefden volgens mij alle scratch-dingen nog dus volgens mij gaan ze niet zomaar stuk
Gisteren mn stappen gezet met een Golf1 op die track ... het is zoveel lol dat het verboden zou moeten worden!quote:Op zondag 25 oktober 2009 14:59 schreef DJ_ het volgende:
aangezien er nog steeds mensen zijn die forza3 niet hebben gekocht , geef ik hier nog even een reden om hem te kopen
[ afbeelding ]
het spel heeft echt geweldige omgevingen en ziet er prachtig uit , en de gameplay is natuurlijk steen goed
wat een spel
quote:Op maandag 26 oktober 2009 08:16 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Nogal, vooral omdat ik mijn 360 nog meer als mediacenter dan als gameconsole gebruik. Zes weken lang geen games spelen en geen films/series streamen
Gisteren een race gedaan met een andere fokker op Fujimi Kaido, wij twee Porsche Cayenne's en de AI zes Klasse F auto'squote:Op maandag 26 oktober 2009 10:46 schreef Bastard het volgende:
[..]
Gisteren mn stappen gezet met een Golf1 op die track ... het is zoveel lol dat het verboden zou moeten worden!![]()
Je weet dat je die spellen ook gewoon kan kopen?quote:Op maandag 26 oktober 2009 10:23 schreef CoolGuy het volgende:
Ja zeker, hij heeft bijna een jaar niks gedaan (maar dat kwam omdat er een LiteOn drive in zit..)
Of gewoon retail? Tenminste hij laat ook de case zienquote:Op maandag 26 oktober 2009 13:16 schreef Rossdale het volgende:
Ongetwijfeld een reviewcopy, gestolen exemplaar of een medewerker van IW die er niet erg lang meer gaat werken.
Wie wil er nou third spelen als je ook first hebtquote:Op maandag 26 oktober 2009 13:01 schreef Nick-GizMo het volgende:
Jongens PS3 versie van Modern Warfare word al verkocht schijnbaar of hij is er op een andere manier aangekomen
Third Person view !!!!
Done. Nu wachten op de labels. Toen ik 2 jaar geleden mijn 2 week oude xbox opstuurde, was ik hem nog geen week kwijt. Zijn ze nog steeds zo snel?quote:Op maandag 26 oktober 2009 09:56 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Ja dat zei hij al.
Zometeen maar eens weer bellen en zeggen dat het 'groen' is.
quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:26 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Done. Nu wachten op de labels. Toen ik 2 jaar geleden mijn 2 week oude xbox opstuurde, was ik hem nog geen week kwijt. Zijn ze nog steeds zo snel?
quote:Op maandag 26 oktober 2009 13:01 schreef Nick-GizMo het volgende:
Jongens PS3 versie van Modern Warfare word al verkocht schijnbaar of hij is er op een andere manier aangekomen
Maar is dit het grote geheim waar IW het over had?
http://360.kombo.com/article.php?artid=17559
Third Person view !!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |