V. weet wel hoe dat moet. Moet ik hem langssturen?quote:Op woensdag 21 oktober 2009 12:19 schreef bleiblei het volgende:
Iemand enig idee hoe je schaaft?
Ik snap geen hol van dat gereedschap.
Is toch minder eenvoudig en logisch als ik dacht.
verkapte tvp
Bij Jan Stallen ( www.jan-stallen.com )quote:Op woensdag 21 oktober 2009 21:06 schreef Barbie het volgende:
Oe SQ, waar doe je dat glas-in-loodselen? Dat was een cursus toch?
De deuren van junami gaat Jan zelf doen, die zijn me te teer en kostbaar en laat ik liever aan een doorgewinterde pro over. Maar aan de eetkamerzijde van de en suite komen vitrines voor het glaswerk en die ga ik wel zelf maken. En de bovenlichtjes, en ik wil ook de bovenste paneeltjes van onze paneeldeuren doen, en ik wil nog een tussendeur in de hal, en en en....quote:Op woensdag 21 oktober 2009 21:11 schreef Oblivion het volgende:
Wat leuk! You go girl!!
![]()
Ziet er echt prachtig uit dat raam!
Ga je dan ook je deuren doen van je en suit?
mja, dan toch maar selectief ophangenquote:
wat is een knipextang?quote:Op zondag 8 november 2009 00:06 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
mja, dan toch maar selectief ophangenDe rest frotten we wel in lades, als het spul dat je vaak snel nodig hebt er maar hangt (schroevendraaiers, hamer, waterpas, rolmaat, steeksleutels en knipextangen)
quote:Op zondag 8 november 2009 00:12 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
wat is een knipextang?
Ik moet echt een handige vriend krijgen die dat soort dingen gaat weten volgens mij. Want anders komt het hier niet goed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |