Ik bedoelde, en ik twijfel er aan of je dat begreep, dat wellicht de Maya's een groep helderzienden/voorspellers hadden, die elkaar onderling corrigeerden. Zoals dat verhaal/die film van Philip K. Dick: Minority Report.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 17:36 schreef DeParo het volgende:
[..]
De voorspellingen van bijvoorbeeld Nostradamus zijn heel vaag terwijl die van de Maya's directer zijn.
En misschien heb je gelijk met die zieners, desalniettemin kan dat betekenen, dat de een het beter zag.
Ik hoef niks te bewijzen, want ik stel niks. Als je wel in god gelooft, moet je zijn bestaan bewijzen. En tot nog toe heb ik geen bewijs gezien.quote:[..]
je niet geloven, je kan geen argument aanbrengen met dat we het niet hebben kunnen bewijzen, daar zit het grote obstakel.
Nou nee hoor. Schamen had te maken met uitgelachen worden. Dat is niet hetzelfde als afgekeurd worden.quote:[..]
Bepaalde basisinstincten in elk organisme heeft niets te maken met normen en waarden.
Dat een hond zich schaamt betekent nog niet dat hij denkt dat hij fout zat eerder dat hij weet dat z'n baasje het niet leuk vindt, maar de volgende keer doet hij het zo weer,
als je niet oppast.
Ach, vrijgevochten voel ik me niet, dat was jouw term. Ik heb heel veel geluk gehad en koester en waardeer dat geluk. Ik heb niet het gevoel dat ik veel heb hoeven vechten. Al heb ik wel voldoende pijn gehad.quote:[..]
Ligt eraan hoe je er van te voren overdacht, voor iemand die zich vrijgevochten voelt zal diegene inderdaad het oude als een hokje of boeien zien, maar het is maar net wat je er bij voelt maar inderdaad goed punt.
Ging dat nou over Maya's of Azteken?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 20:10 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Linkje naar die bronnen wellicht ? (geen niburu of andere zweverige shit pls)
Dat bedoel ik dus.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 18:18 schreef DeParo het volgende:
Dat gedeelte stond ook zo ongeveer, wat uitgebreider bij mij in het boek, maybe andere editie.
Want er stond ook nog zo'n kadertje zeg maar met wat meer informatie hierover was wel grappig.
Het is natuurlijk niet de bron voor de maya's maar goed.
Daarvoor raad ik weer heel andere bronnen aan als je er echt diep op wilt ingaan.
Je moet het boek hebben om te snappen hoe het boek is opgebouwd.quote:Op zondag 14 maart 2010 02:32 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus.
Je bent op een voor jou ongebruikelijke mani\uer erg onduidelijk.
Het was een hoge functie he dus het verschafte wel enige kennis. Maar goed, hoe het allemaal precies is gegaan, dat zullen we voorlopig niet weten dat vergt veel meer onderzoek en bronnen.quote:Op zondag 14 maart 2010 02:27 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ik bedoelde, en ik twijfel er aan of je dat begreep, dat wellicht de Maya's een groep helderzienden/voorspellers hadden, die elkaar onderling corrigeerden. Zoals dat verhaal/die film van Philip K. Dick: Minority Report.
[..]
Dat kan ik je ook niet geven dat is ook de essentie van mn stukje.quote:Ik hoef niks te bewijzen, want ik stel niks. Als je wel in god gelooft, moet je zijn bestaan bewijzen. En tot nog toe heb ik geen bewijs gezien.
[..]
We kunnen het de dieren toch moeilijk vragen.quote:Nou nee hoor. Schamen had te maken met uitgelachen worden. Dat is niet hetzelfde als afgekeurd worden.
En vogels die zich er blijkbaar van bewust zijn dat ze andere vogels misleiden, is dat moraal of niet?
[..]
Pijn, geluk, ben je ziek geweest? Was dat een reden om minder te geloven? Misschien.quote:Ach, vrijgevochten voel ik me niet, dat was jouw term. Ik heb heel veel geluk gehad en koester en waardeer dat geluk. Ik heb niet het gevoel dat ik veel heb hoeven vechten. Al heb ik wel voldoende pijn gehad.
En ik heb mededogen met mensen die in een striktere gedachtenwereld opgegroeid zijn of leven.
En de paar strikte grenzen die ik heb, bezorgen me dagelijks last.
Schaamte is wel te zien hoor.quote:Op maandag 15 maart 2010 19:04 schreef DeParo het volgende:
We kunnen het de dieren toch moeilijk vragen.
Welnee, ik heb gewoon mijn verstand gebruikt.quote:[..]
Pijn, geluk, ben je ziek geweest? Was dat een reden om minder te geloven? Misschien.
We kunnen het ze niet vragen nogmaals voor hetzelfde geld bedoelt hij heel iets ander. Ten tweede is dat nog altijd niet hetzelfde als ons veel verder uitgelegde normen en waarden.quote:Op maandag 15 maart 2010 21:29 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Schaamte is wel te zien hoor.
En het bedrog van kraaien is helemaal goed te zien. Als een kraai ergens voedsel verstopt heeft en een andere is in de buurt, gaat hij opzichtig ergens anders zoeken. En als de ander weg is, loopt hij recht naar zijn voorraadje toe.
[..]
Kortom dan zijn we weer terug bij de vrijgevochten geest nietwaar. Tsja tijdreizigers, dat veronderstelt dat er iets gebeurt waardoor ze er zijn achter gekomen, in de toekomst hebben ze het blijkbaar al tegengehouden hahaquote:Welnee, ik heb gewoon mijn verstand gebruikt.
En ik realiseer me mijn geluk als ik me vergelijk met het grootste deel van de wereldbevolking.
En de pijn was van het loswrikken van vastgeroeste en vooropgezette houdingen.
Maar we doen een beetje off topic, want dit ging toch over tijdreizigers?
Niet nodig: het zwarte gat slokt ons allemaal op.quote:Op woensdag 31 maart 2010 00:20 schreef ender_xenocide het volgende:
slotje na vandaag maar?
En daar merken we dan niks van zodat we allemaal gewoon doorleven en denken dat het mislukt isquote:Op woensdag 31 maart 2010 00:24 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Niet nodig: het zwarte gat slokt ons allemaal op.
Dare I ask? Bron?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 20:20 schreef Revolution-NL het volgende:
Kick! New doom date: 11 November 2010. Zet hem in je agenda
1st extinction event: Leaked CERN documents state LHC has 70% chances to produce strangelets on 11/9
Published: September 11, 2010
Abstract. We have received and will show in this article astonishing documents leaked out of CERN internal servers, about the CASTOR project, a Centauro and STrangelet Object Research to hunt for strangelets ‘likely‘ to be produced at the LHC.
According to those internal documents CERN has been lying for years to the press and in the suits, since it always affirmed that it won’t produce the ultra-dangerous, ultradense ‘strangelets’, the liquid explosive made of up, down and strange quarks, responsible of the ice-9 reactions that cause supernovas.
In those documents CERN affirms there is a 65-70% of chances of producing negative strangelets, which according to standard science on strangelets today, will provoke the ice-9 reaction (name taken from Cat and Cradle’s book in which a physicist destroys the world throwing a new type of water that freezes the planet, since an ice-9 reaction will condensate the planet in a 15 kilometers ultra-dense strange star).
Thus CERN has been lying and it is playing with all mankind a Quantum Russian Roulette game with 4 shots out of 6, 66% chances of extinction. This will be even if we survive the biggest genocide of history, calculated multiplying probability and victims: 66% x 6.6 billions=4.4 billions, 1000 times the Holocaust. The experiment will start in 45 days now. We might be living the last month of our existence as individuals and as a species. This Fall can be indeed the Fall of Man. And yet, the experiment is not stopped. This machine is too big to fail.
http://www.cerntruth.com/quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |