Een geluidsdichte ruimte maken (lees graaf je eigen graf)quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:17 schreef NoShitSherlock het volgende:
Als het koud weer is hoor je hier meestal dat pokken geluid van die snelweg in de verte. Dit terwijl ik er toch zo'n 4 km vanaf woon. Wel slecht trouwens dat je hier in Nederland nergens meer stilte hebt.
De klacht lijkt me dus duidelijk
Haha 'oor' in je ondertitel is niet doorstreept!quote:
je meent hetquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:26 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Haha 'oor' in je ondertitel is niet doorstreept!
Precies, er is vast een andere tag voorquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:28 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
je meent het
Zou het komen omdat die html tags alleen in je posts werken?
welke danquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:30 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Precies, er is vast een andere tag voor
Mwoah dat kan het nu niet zijn want de bomen zijn zeker nog 90% vol blad. Het zal de windrichting wel zijn Henk.quote:
Ook met de kou dwaas. Met koud weer dragen de geluidsgolven verder omdat ze minder weerstand hebben als het goed is.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:38 schreef Onnoman het volgende:
heeft met de windrichting te maken paupergek niet met warm of koud
Ontzettende sukkelquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:38 schreef Onnoman het volgende:
heeft met de windrichting te maken paupergek niet met warm of koud
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |