choqueren is niet erg op z'n tijd ,drammen wel,door veel mensen ,incloude me soms .valt wel mee tegenwoordig vind ikzelfquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:15 schreef Diamonds het volgende:
[..]
That's true. Maar dat was het probleem niet zo. Meer het onderwerp. Geeft niks. Ben wat voorzichtiger. Minder choquerend.
quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:17 schreef Toverheks het volgende:
[..]
nou je moet wel steeds ff naar beneden kijken, voor je het weet verbrand je zo een lipje he, en dat gaat dan pijn doen als je moet plassen , dan moet je weer naar de dokter, het laten zien en ja dan komt de vraag van de dokter, mevrouwtje toch wat een grote brandblaar, hoe komt u daar nu aan???? ja je kan zeggen pannetje vet uit de klauwen laten vallen, maar je weet, een dokter is ook niet van gisteren dus die trapt daar echt niet in
Lekker slapen meisje. Succes met moeders.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:20 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
choquerend is niet erg op z'n tijd ,drammen wel,door veel mensen ,incloude me..Trusteh ik ga ervandeur..morgen met moeders naar ziekenhuis,,bey bey
soms komt er best een pittege discussie op gang hoor echt waar, 3 a 5 posten en dan is de discussie weer afgelopenquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:17 schreef Diamonds het volgende:
En over oeverloos zwammen zal ik maar niet beginnen. Dat gebeurt volgens mij al zo'n topic of 6. Geeft niks hoor, kan ik wel tegen. Ik benniet zo flauw.
nee, ontharen moet je gewoon met veetgel doen, ruikt ook zo lekker fris bah echt die geur alleen al, een vriendin van mij zet er altijd zo een gasbrandertje op, klein vlammetje hoor wel oppassen dan dat je alle haartjes in 1 keer verschroeit.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:20 schreef Diamonds het volgende:
[..]
![]()
![]()
Heerlijke fantasie heb jij. Is wel gemakkelijk ontharen zo hé! Dat weer wel natuurlijk. Scheelt een hoop onhandig werk. Dat ik daar nou niet eerder op gekomen ben in al die jaren dat ik rook.
![]()
slaap lekker meisquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:20 schreef Bunker-Renate het volgende:
zo mensen ik ga naar m,n mandje,het was weer gezellig voor vandaag, weltrusten lieve mensen
en sterkte morgen met je moeder mooiiii
Over wie moet ie stappen?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:21 schreef Toverheks het volgende:
[..]
soms komt er best een pittege discussie op gang hoor echt waar, 3 a 5 posten en dan is de discussie weer afgelopen![]()
daarom mijn laatste oproep aan Huub, jongen kom er maar in, 1 klein vet roddeltje en half FOK staat weer op zijn kop........
je kan ut huub, echt stap over die gene heen en gooi wat in de groep ( stel je voor dat dit topic moet sluiten Huub, wat dan, dan verdwijn je uit de belangstelling en al jou fans zitten dan jou eigen weblog te besmeuren)
Bedankt Renatequote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:20 schreef Bunker-Renate het volgende:
zo mensen ik ga naar m,n mandje,het was weer gezellig voor vandaag, weltrusten lieve mensen
en sterkte morgen met je moeder mooiiii
Kan je net zo goed laseren. Dat doet ook lekker zeer daar!!!quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:23 schreef Toverheks het volgende:
[..]
nee, ontharen moet je gewoon met veetgel doen, ruikt ook zo lekker fris bah echt die geur alleen al, een vriendin van mij zet er altijd zo een gasbrandertje op, klein vlammetje hoor wel oppassen dan dat je alle haartjes in 1 keer verschroeit.
Gène toch?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:26 schreef Toverheks het volgende:
gene ja hoe zeg je dat gewoon gene huh snap het zelf nu niet meer, zo schrijf je dat toch gene??? nee of ja
ja of met een pincet lekker trekken ohhh moet er niet aan denken lijkt me echt zeer doen hoor, ik hou het wel bij een sigaret, en heb ik haast doe ik er 7 tegelijk...........ja tijd is geld hequote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:26 schreef Diamonds het volgende:
[..]
Kan je net zo goed laseren. Dat doet ook lekker zeer daar!!!
tot morgen en doe de groetjes aan je mannetjequote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:27 schreef Mooiiiiiii het volgende:
Ook bedankt Diamonds en Toverheks,,see you morgen..
ja had ik het toch goed.................alleen ik weet niet hoe ik zo een streepje moet zetten hahha dat was het dus had ik het toch goed en je snapte me dus wel.quote:
Met een pincet gaat het helemaal mis. Brrrr.... auw auw...quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:27 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja of met een pincet lekker trekken ohhh moet er niet aan denken lijkt me echt zeer doen hoor, ik hou het wel bij een sigaret, en heb ik haast doe ik er 7 tegelijk...........ja tijd is geld he
Alle tekentjes boven de letters en cijfers zijn heel eenvoudig te typen. Je typt op het teken dat je er boven wilt hebben en direct daarna (dus zonder spatie) de letter en dan wordt de combi vanzelf gemaakt. Isse simpel toch?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:29 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja had ik het toch goed.................alleen ik weet niet hoe ik zo een streepje moet zetten hahha dat was het dus had ik het toch goed en je snapte me dus wel.
geen van beiden kan niet slapenquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:36 schreef Diamonds het volgende:
Nieuwe geheimtaal, Peeet? Of borreltje te veel op?
Wordt al dagen gevraagd om nieuws, maar niemand heeft nieuws... Vervelend, maar ja. Je doet er niets aan.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:43 schreef peeet1 het volgende:
[..]
geen van beiden kan niet slapen
maar ik weet niet waar ik ben dit is toch het nieuws topic bb, cbml , tbo en dgk'ers in de media
Misschien dat het dan eens doordringt dat al die rlsoapies nieuws waren tijdens een programma maar nu slechts gewone mensen met een gewoon leven waar ze niet meer elke dag mee in het nieuws hoeven.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:50 schreef Diamonds het volgende:
[..]
Wordt al dagen gevraagd om nieuws, maar niemand heeft nieuws... Vervelend, maar ja. Je doet er niets aan.
quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:06 schreef Diamonds het volgende:
[..]
Ik ook niet zo bar meer. De ene mag het wel over "van achter genomen worden" hebben. En toen ik dat even liet vallen, kreeg ik meteen op mijn kop. Waar ik het wel niet allemaal over had? En toen waren TB en ik gewoon lekker aan het babbelen over een bepaald onderwerp... Durf het niet te zeggen, want dan word ik weer meteen terug"gefloten",,,_O-
Haha, dankzij jou gebruik ik het woord huilie te pas en te onpas... Word er zelf bijna een huilie vanquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:43 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Klopt, er waren toen huilies aanwezig. Ik heb er zelfs een ban aan overgehouden.
![]()
Ik heb mezelf een keer opgeofferd voor de grijze massa.
![]()
Wat een uitgebreide tvp.![]()
+equote:Op dinsdag 20 oktober 2009 11:02 schreef jeweltje het volgende:
Kan clair niet komen fokken??? ff uitnodigen via hyves????????????????????????????
Ik ook niet...quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 01:01 schreef Suikeroom het volgende:
ik snap niks meer van dit topic
Ben het in grote lijnen helemaal met Versabommie eensch!quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 08:38 schreef versabommie het volgende:
[..]
Misschien dat het dan eens doordringt dat al die rlsoapies nieuws waren tijdens een programma maar nu slechts gewone mensen met een gewoon leven waar ze niet meer elke dag mee in het nieuws hoeven.
Het gros hier klampt zich vast aan een strohalm van gebakken lucht. Er is geen nieuws over Huub omdat DGK acteur Huub niet meer bestaat en nieuws over de koffiemedewerkert van Talpa gewoonweg niet interessant is. Er is geen nieuws over Renate omdat deze nu niet meer in de spotlghts staat en nu niet meer dan een gewone forumnymf is. Er is geen nieuws over BB Ruud omdat de BB Ruud niet meer bestaat.
Wor nou eens een keer wakker mensen!
wie is Renate? en er is wel degelijk nieuws over Huub, party telegraaf, rtl boulevard etc.. en Jaap komt binnenkort weer terug, dus het houdt nooit op! hoe graag jij het ook zou willen!quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 08:38 schreef versabommie het volgende:
[..]
Misschien dat het dan eens doordringt dat al die rlsoapies nieuws waren tijdens een programma maar nu slechts gewone mensen met een gewoon leven waar ze niet meer elke dag mee in het nieuws hoeven.
Het gros hier klampt zich vast aan een strohalm van gebakken lucht. Er is geen nieuws over Huub omdat DGK acteur Huub niet meer bestaat en nieuws over de koffiemedewerkert van Talpa gewoonweg niet interessant is. Er is geen nieuws over Renate omdat deze nu niet meer in de spotlghts staat en nu niet meer dan een gewone forumnymf is. Er is geen nieuws over BB Ruud omdat de BB Ruud niet meer bestaat.
Wor nou eens een keer wakker mensen!
Omdat? Ik heb dat woord sinds kort in gebruik omdat ik niet zo snel iemand een huilie vind, maar ik moet zeggen ik begin bij sommige mensen het gevoel wel te krijgen. Maar soms is het natuurlijk niet zo bedoeld als het klinkt.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 11:45 schreef Mriekje het volgende:
[..]
Haha, dankzij jou gebruik ik het woord huilie te pas en te onpas... Word er zelf bijna een huilie van
Ik ben het ook in niet grote lijnen met hem eens. I win.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 11:47 schreef Mriekje het volgende:
[..]
Ben het in grote lijnen helemaal met Versabommie eensch!
Ex Bunkeraar een of ander figuur die voor een hoop irritatie zorgdequote:Op dinsdag 20 oktober 2009 12:54 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
wie is Renate? en er is wel degelijk nieuws over Huub, party telegraaf, rtl boulevard etc.. en Jaap komt binnenkort weer terug, dus het houdt nooit op! hoe graag jij het ook zou willen!
Nog niet. Maar wat niet is, kan nog komen toch?quote:
Feitelijk maakt het me niet uit waarom je het gebruikt, ik snap wat het betekend en ik neem nooit woorden van iemand over, vandaar dat ik het meld.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 13:04 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Omdat? Ik heb dat woord sinds kort in gebruik omdat ik niet zo snel iemand een huilie vind, maar ik moet zeggen ik begin bij sommige mensen het gevoel wel te krijgen. Maar soms is het natuurlijk niet zo bedoeld als het klinkt.
Ach, forummen is ook niet zo eenvoudig.![]()
oh ok, ik heb dat niet gevolgd.. mensen opdrachtjes laten doen in een donker hok, the fuck?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 13:17 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
Ex Bunkeraar een of ander figuur die voor een hoop irritatie zorgde
Ik doe dat meestal ook niet, maar soms is het gegeven moment gewoon een begrip. Maar ik snap nu wat je bedoelt en zitten we (als ik je geloof, wat ik doe), wat dat betreft redelijk op hetzelfde spoor. Pfff... ik kan het nog wel volgen hoor.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 13:50 schreef Mriekje het volgende:
[..]
Feitelijk maakt het me niet uit waarom je het gebruikt, ik snap wat het betekend en ik neem nooit woorden van iemand over, vandaar dat ik het meld.
Dus om antwoord te geven op je vraag: Geen idee?
Nog niet, we moeten even wachten tot Hubert weer gaat stappen.quote:
quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 14:19 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik doe dat meestal ook niet, maar soms is het gegeven moment gewoon een begrip. Maar ik snap nu wat je bedoelt en zitten we (als ik je geloof, wat ik doe), wat dat betreft redelijk op hetzelfde spoor. Pfff... ik kan het nog wel volgen hoor.![]()
Soms is het echter wel moeilijk, Sommige woorden MOET je wel gebruiken... de leukste laatste die ik geleerd heb vind ik tvp.De leukste is Huubsopper.
![]()
Zolang jij hier blijft posten zijn zij nieuwsquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 08:38 schreef versabommie het volgende:
[..]
Misschien dat het dan eens doordringt dat al die rlsoapies nieuws waren tijdens een programma maar nu slechts gewone mensen met een gewoon leven waar ze niet meer elke dag mee in het nieuws hoeven.
Het gros hier klampt zich vast aan een strohalm van gebakken lucht. Er is geen nieuws over Huub omdat DGK acteur Huub niet meer bestaat en nieuws over de koffiemedewerkert van Talpa gewoonweg niet interessant is. Er is geen nieuws over Renate omdat deze nu niet meer in de spotlghts staat en nu niet meer dan een gewone forumnymf is. Er is geen nieuws over BB Ruud omdat de BB Ruud niet meer bestaat.
Wor nou eens een keer wakker mensen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |