Ik zou zeggen: doe je beklag bij de FA's als je er met mij niet meer uit komt.quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:39 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nee, ik heb dat 'probleem' zoals jij het noemt maar met een selectief groepje users, die allemaal dezelfde manier hanteren, en die bevinden zich maar in 2 fora hier. Iemand anders afzeiken is ook niet strafbaar, net als vergelijkingen met Hitler maken niet strafbaar zijn. Alleen voor het ene heeft Fok! nou toevallig wel een regeltje, en voor het andere, wat in mijn ogen veel kwalijker is, niet. Ik heb al een hele poos geleden besloten dat ik om die reden niet meer post in de 2 genoemde fora maar de rest wel zo af en toe. Ik weet wel, gezien jouw kromme redenering hierboven, waarom dat ik daar ook alweer blij om was.
Thx man, een steuntje in de rug op z'n tijd is best fijn!quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:44 schreef _Led_ het volgende:
En als ik nou wil zeggen dat ik best tevreden ben over je, moet ik dan ook bij de FA's zijn ?
Hoeft niet per sé; hij is sowieso al gehaat door zijn financieel beleid; bezuinigingen, niet nakomen van afspraken enz. En dat allemaal door de schulden die die oorlogszuchtige maniak van een Bush heeft achtergelaten. Obama is letterlijk en figuurlijk de zwarte Piet (quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:45 schreef TitusPullo het volgende:
Als Obama vermoord wordt, dan ligt dat aan mensen als Lambiekje.
Doe je dat op jezelf betrekken nou met opzet? Jij vertegenwoordigd Fok! in deze. Het is niet JOUW bedachte regel (zo gaf je straks aan). Het is een regel die door Fok! is bedacht en die jij moet enforcen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:43 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik zou zeggen: doe je beklag bij de FA's als je er met mij niet meer uit komt.
....de fuck?quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:54 schreef _Led_ het volgende:
* _Led_ begint te zingen...
"Aaaaaallll we are saaaaaaa-yiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiingg..... Is GIVE Jesus paaaaaaaants!!!"
Ik zei net dat ik in de tussentijd hier natuurlijk wel heb gelezen. Er staat het woord 'niet' in plaats van 'wel' in mijn vorige post zag ik nu net, maar het is logisch dat ik 'wel' bedoelde, want hoe kon ik anders een mening hebben over jouw 'performance' als mod vergeleken met een mod in het verledenquote:Op vrijdag 20 november 2009 14:52 schreef ToT het volgende:
Ok, duidelijk.
Tja als je in de tussentijd ook wat had gekeken en nu niet deze momentopname als doorslaggevend had beschouwd, dan had je misschien wel heel andere conclusies getrokken. Jammer...
Lambiekje is tot nog toe een toetsenbordterrorist. Hij doet tot nu toe helemaal niks. Hij wil graag als een of andere Messias gezien worden, mensen 'de ogen openen' en dat soort dingen, en hij roept wel ferme taal, maar in werkelijkheid doet hij niets anders dan achter zijn pctje zitten de hele dag, internet afstruinend naar vage teksten op vage sites en vage youtube filmpjes, en op een forum tegen onbekenden roepen dat zij allemaal onwetenden zijn, en ze haar hem, De Verlichte, moeten luisteren, want hij zal wel even vanachter zijn bureautje vertellen hoe de wereld in elkaar steekt.quote:Op vrijdag 20 november 2009 15:09 schreef TitusPullo het volgende:
Nu ben ik een late bekeerling, terwijl Lambiekje al jaren omroeper van oproer is. Heeft Lambiekje dan al een coup gepleegd?
Waar is de onderbouwing van Lambiekje dan dat Obama vele malen erger is dan Hitler in zijn donkerste dagen. Dat is gewoon maar een of andere nergens op gebaseerde stelling. Het is wel degelijk kritiek, maar geen onderbouwde kritiek.quote:Op vrijdag 20 november 2009 15:14 schreef ToT het volgende:
En dat users elkaar niet af mogen zeiken: dat spreekt voor zich. Uiteraard mag je fikse kritiek op anderen hebben mits je het goed onderbouwt, maar ga elkaar niet voor bosmongool uitschelden of whatever.
Hier begrijp ik werkelijk niets van, behalve dan dat het levensgevoel van de schrijver voornamelijk voortkomt uit Hollywoodfilms.quote:BNW-achtige Minority-Report-achtige Equlibrium-achtige, Soylent-Green-achtige Matrixwereld
Weet jij dat de onderzoeken waar hij aan bijgedragen heeft primair betrekking hebben op DNA/RNA structuren van citrusplanten?quote:Op vrijdag 20 november 2009 14:11 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Heeft men van Joseph Mosse gehoord, de microbioloog die uit wanhoop een radiozender heeft gebeld en gezegt dat vernieting van de mensenheid (Georgia Guidestones) van start gaat in Oekraine door geknoei van Baxter?
Bespreken ja. Dat moet van twee kanten komen, en dat doet lambiekje niet.quote:Op vrijdag 20 november 2009 15:44 schreef ToT het volgende:
Paar posts verwijderd, het is hier FB.
@ Lambiekje hier de ruimte geven: BNW is juist in het leven geroepen zodat mensen dit soort conspiracies kan bespreken.
Klopt deels wel ja. Hij gaat wel deels in op wat er gezegd / gevraagd wordt, maar haakt ook weer snel af / lult er ook zo weer overheen.quote:Op vrijdag 20 november 2009 16:14 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Bespreken ja. Dat moet van twee kanten komen, en dat doet lambiekje niet.
Ten eerste is het niet vaag het zijn gewoon onze leiders die het in de mond nemen. Niets obscuurs. Realiteit.quote:Op vrijdag 20 november 2009 15:22 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Lambiekje is tot nog toe een toetsenbordterrorist. Hij doet tot nu toe helemaal niks. Hij wil graag als een of andere Messias gezien worden, mensen 'de ogen openen' en dat soort dingen, en hij roept wel ferme taal, maar in werkelijkheid doet hij niets anders dan achter zijn pctje zitten de hele dag, internet afstruinend naar vage teksten op vage sites en vage youtube filmpjes, en op een forum tegen onbekenden roepen dat zij allemaal onwetenden zijn, en ze haar hem, De Verlichte, moeten luisteren, want hij zal wel even vanachter zijn bureautje vertellen hoe de wereld in elkaar steekt.
Het gevaar ligt er in dat ineens kan besluiten ook een 'daad' te stellen, en dan rijdt hij ook met een Swift tegen de Naald aan.
Als ik de warrigheid van zijn posts zie, die eigenlijk, met de tijd alleen maar erger wordt en de toon wordt ook zeer zeker extremer van aard...tja, dan zou hij misschien wel in de groep mensen vallen die echt gekke dingen gaan doen.
Ik ben oprecht van mening dat mensen met minder extreme (waan)beelden als dit al medicatie krijgen (Tinoz anyone?) en ik vind het ook een slechte zaak dat Lambiekje hier alle ruimte krijgt om dat te ventileren.
In tegenstelling tot andere mensen hier die ook redelijk extreem zijn in hun opvattingen reageert lambiekje niet op je. Ja, hij quote je misschien, en dan volgt er een lap tekst. Maar die is niet inhoudelijk gericht hetgene hij quote. Het is meer een herhaling van zijn waanbeelden.
Het is een beetje alsof hij met zn vingers in zn oren zijn waanbeelden als een mantra loopt te schreeuwen, en als er mensen zijn die tegen hem ingaan dan 'reageert' hij daar op door hetzelfde te blijven zeggen, maar op een harder volume, etc etc, tot het een keer ploft. Dat dat gebeurd kun je niet tegenhouden, maar wil je als forum verantwoordelijk ervoor zijn dat je zo iemand een platform hebt gegeven om tot dat punt te kunnen komen.
Nee hoor, alleen in jouw verwrongen lezing.quote:Op vrijdag 20 november 2009 17:12 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ten eerste is het niet vaag het zijn gewoon onze leiders die het in de mond nemen.
Doe het zelf.quote:WAKE UP
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |