Wat een snoesje, Xeen!quote:Op woensdag 28 oktober 2009 23:59 schreef Xenia het volgende:
Even wat foto's van mijn popje![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:59 schreef huuphuup het volgende:
Leanderlekker bezig
ik zou van die dingen op je keukenkastjes mikken Free, soort kinderslot. Anders blijf je ruimenhaha
Ja, preciesquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:00 schreef Vicky het volgende:
[..]
beter dat ie dit eruit trekt dan dattie in de aarde gaat zitten wroeten toch
Amber heeft nooit de kastjes in de keuken opengetrokken.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:10 schreef Raissa het volgende:
Och jeetje, ja, dat krijg je ook nog dat ze kastjes gaan opentrekken.... *denkt er nog maar even niet aan...*
Hoewel de foto's niet allemaal van vandaag zijn, heeft hij het wel allemaal vandaag gefliktquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 21:48 schreef Linda2205 het volgende:
Haha, Free! Het is dattie andere kleertjes aanheeft, anders had ik medelijden met hoe je dag er vandaag uitzag
Ze testen hier de hoeveelheid rode en witte bloedcellen ze hebben en de bloedsuikers... ik vond het erger dan zij geloof ikquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 22:16 schreef LovelyLady het volgende:
Aahhh wrom moesten ze die kleine meid nou zeer doen
Pipslofjes zijn wel heeel
Hij heeft voeten, voor bevestiging zie de foto daarbovenquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 23:02 schreef LovelyLady het volgende:
Die broekwaar zijn zijn voeten
Wat wordt JJ alweer groot
Automutilatie!quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 17:52 schreef huuphuup het volgende:
Tesspietje
wat een mooi kadootje is Sara!
GraemeJan
mijn prulleke heeft zichzelf opengekrabbelt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |