De langste zelfgeschreven OP tot nu toe in KLB.quote:Op maandag 19 oktober 2009 21:36 schreef D.D.W. het volgende:
Mijn dag was weer helemaal top hoor!![]()
Ik had om 9:00 vanmorgen een vergadering om de fase en voortgang te bespreken voor een product wat we binnenkort moeten opleveren, helaas ben ik s'nachts nog een filmpje aan het kijken waardoor ik mij had verslapen.. gevolg was dat ik pas om 9:30 op werk verscheen. Ik direct naar de vergaderzaal, nogal beschamend, en aansluiten bij het gesprek. Mijn projectleider merkt dan op; "kon je niet langer thuisblijven?", lelijk strontwijf, mij voor alle aanwezigen in een kwaad daglicht stellen, echt wtfnormaal kom ik altijd netjes op tijd... Ik reageerde dus nogal kortaf met "Tja, wat problemen met de auto (maar ik kwam met de bus
).
Om 13:00 zou ik er even 3 uur tussenuit gaan, om even mijn nichtje te feliciteren en natuurlijk haar leuke vriendinnetje te zien (in het topic 'verliefd op (te jong) meisje meer details hierover), toen ik bij haar thuis kwam was mijn nichtje er, maar haar vriendinnetje was er niet, ik had het dus erg snel gehad met alles en zei tegen haar dat ik helaas mijn cadeautje vergeten ben (ik had gewoon geen zin een cadeautje te kopen
) en dat ze haar bankrekening maar naar mij moest mailen/sms'en zodat ik 10 euro kon overmaken. Hierop keek ze me nogal geïrriteerd aan... wtf stom kreng, je mag blij zijn dat je wat krijgt
, voor de rest weet ik mijn god niet waar ik het met haar over moet hebben dus showde ik mijn pas aangeschafte Blackberry 8900 om me vervolgens uit de voeten te maken..
Was ik gvd voor niks naar mijn nichtje geweest![]()
Terug op werk werd ik vrijwel direct geconfronteerd door m'n projectleider dat er een fout zit in de code van de laatste revisie op de svn server, mijn collega had zijn werk geïmplementeerd in het systeem en geupload zonder het eerst goed te testen op fouten. HIj is nu ziek, en wie denk je dat weer kan opdraaien voor alle problemen? Juist! ik weer. Ik ben dus druk bezig zijn kut code te analyseren om te kijken waar de fout zit, ondertussen gaat mijn projectleider ook nog naast mij zitten omdat dit o zo snel gemaakt moet worden
tering he, zit ze daar met haar lelijke gore stinkbek mee te kijken op m'n scherm waardoor ik mij echt niet goed kan concentreren. Onder het lijden door durft ze ook nog steeds aan mij te vragen/op te merken: "Klaar?", "Hoe lang denk je nog nodig te hebben", "Dit moet echt snel af hoor!", "klaar?" etc... Doordat tot nu toe mijn dag al behoorlijk kut liep maakte ik per ongeluk de opmerking dat als zij haar pijpbek niet houdt ik er iets groot en dik in zou stoppen
![]()
Na mijn opmerking hield ze haar kaken stijf op elkaar en ging weg, zonder te reageren ofzo. Ik was enigzins opgelucht want nu kon ik tenminste geconcentreerd (en in frisse lucht) mijn werk doen en de fout achterhalen. En jawel hoor, na 2 uur had ik fout gevonden! Wat bleek; de sukkel had in een verstopte methode in een vergelijking een verkeerde operator toegepast, EEN '<' IPV '>'![]()
![]()
![]()
![]()
Toen ik van plan was om naar huis te gaan, want alles wat op het programma stond had ik af, kreeg ik bericht vanuit de directie dat er een klacht tegen mij is ingedient; dat geschifte wijf (mijn teamleider) heeft mij blijkbaar beschuldigd van 'sexuele intimidatie'![]()
Ga lekker janken kkwijf, tegen dit soort opmerkingen moet je gewoon kunnen, zeker als je je in een mannenwereld begeeft.
Morgenvroeg moet ik me hierom verantwoorden, omdat ze heeft aangegeven niet meer door 1 deur te kunnen met mij. Wat een bullshit allemaal![]()
Klacht 1: Vriendinnetje van mijn nichtje was niet thuis, weet ze nog steeds niet wat ik voor haar voel![]()
Klacht 2: Mijn nichtje is een verwend nest, misschien is een enkeltje heropvoedingskamp een beter voor haar geweest i.p.v. 10 euro
klacht 3: Projectleider loopt te zeiken omdat ik 1 keer te laat kom
Klacht 4: Projectleider is een dom incompetent wijf i.p.v. een mentaal sterke man
Klacht 5: Collega doet zijn werk niet goed
Klacht 6: Ik moet natuurlijk weer het vuile werk opknappen (door klacht 5)
Klacht 7: Projectleider stinkt altijd enorm uit haar bek
Klacht 8: Projectleider gaat naast mij zitten en meekijken op mij scherm, dit gaat ten koste van mijn concentratie dus arbeidsproductiviteit
Klacht 9: Projectleider voelt zich sexueel geïntimideerd door mijn opmerking
Ik wil haar wel eens graag de stuipen op het lijf jagen.. haar s'avonds laat achtervolgen ofzo (uiteraard wel onherkenbaar)quote:Op maandag 19 oktober 2009 21:41 schreef RooieHoed het volgende:
Je moet gewoon je woorden omzetten in een daad.
Volstoppen die waffel van d 'r.
Ik doe anders mijn werk goed, klanten zijn tevreden. Ik word juist zwaar ondergewaardeerd, misschien moet ik hierom er maar idd uitstappen jaquote:Op maandag 19 oktober 2009 21:54 schreef L0t.. het volgende:
Je moet gewoon je plaats weten en je grote bek houden, dat je er maar uitgeknikkerd mag worden
Neuh hoor.quote:Op maandag 19 oktober 2009 21:41 schreef o.us het volgende:
[..]
De langste zelfgeschreven OP tot nu toe in KLB.
Jouw koningingendag topic?quote:Op maandag 19 oktober 2009 22:04 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Neuh hoor.
Ik heb eens een OP gehad waar ik 2 uur op had geschreven.
Twee minuten na opening voorzien van een slotje
Die was ook lang jaquote:Op maandag 19 oktober 2009 22:08 schreef afcajos het volgende:
[..]
Jouw koningingendag topic?
Ik heb ook wel eens langere OP's gemaakt. Bijv. van de klb meet vorig jaar november
Dat zal ik morgen maar doen, ik zat echt niet lekker in mijn vel vandaag, ik had gewoon hoge verwachtingen vandaag die niet zijn uitgekomen en dan krijg je (ik tenminste) dit soort problemenquote:Op maandag 19 oktober 2009 22:16 schreef Mikkie het volgende:
Je kunt haar natuurlijk ook gewoon de volgende keer uitleggen dat je je verslapen hebt en dat je je beter kan concentreren op je werk als ze niet constant op je vingers zit te kijken, dat is uiteindelijk ook in haar voordeel.
En daarom verzoek ik TS om pics ter beoordeling te posten.quote:Op maandag 19 oktober 2009 21:49 schreef MrFl0ppY het volgende:
Die muts heeft gewoon een goede beurt nodig.
hij is vast met de bus dus komt ie te laat...............quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:41 schreef Billy_Talent het volgende:
Ik ga er vanuit dat TS zich even komt melden na z'n verantwoording
quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:41 schreef Billy_Talent het volgende:
Ik ga er vanuit dat TS zich even komt melden na z'n verantwoording
TS is een codeklopper, je verwacht toch niet dat die sociaal gedrag vertonen wel? Waarschijnlijk tot laat hentai zitten kijken en moet de frustratie er ergens uit.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 00:41 schreef Etsu het volgende:
Ik snap je projectleider. Je moet ook normaal reageren'Ik ben even bezig, wil je alsjeblieft niet storen?' is zelfs teveel gevraagd voor TS.
Ik begrijp het ook niet.quote:Op maandag 19 oktober 2009 22:15 schreef Drinky het volgende:
Dat je als kloon de moeite neemt zo'n post te maken
Kortom, TS is een heel naar mannetje die het vreemd vind dat de mensheid zo op hem reageert.quote:Op maandag 19 oktober 2009 23:20 schreef Hondenbrokken het volgende:
Klacht 1: Vriendinnetje van mijn nichtje was niet thuis, weet ze nog steeds niet wat ik voor haar voel![]()
TS is pedo
Klacht 2: Mijn nichtje is een verwend nest, misschien is een enkeltje heropvoedingskamp een beter voor haar geweest i.p.v. 10 euro
TS denkt asociaal gedrag af te kunnen kopen
klacht 3: Projectleider loopt te zeiken omdat ik 1 keer te laat kom
TS gaat met de bus![]()
Klacht 4: Projectleider is een dom incompetent wijf i.p.v. een mentaal sterke man
Een vrouw die hogergeplaatst staat dan TS, past niet in de seksistische, bekrompen geest van TS.
Klacht 5: Collega doet zijn werk niet goed
TS is een autist.
Klacht 6: Ik moet natuurlijk weer het vuile werk opknappen (door klacht 5)
TS is lui.
Klacht 7: Projectleider stinkt altijd enorm uit haar bek
TS poetst zijn tanden
Klacht 8: Projectleider gaat naast mij zitten en meekijken op mij scherm, dit gaat ten koste van mijn concentratie dus arbeidsproductiviteit
TS is een autist.
Klacht 9: Projectleider voelt zich sexueel geïntimideerd door mijn opmerking
TS kijkt teveel porno.
Bedankt, weinig mensen kunnen mij hier blijkbaar waarderen, deze mensen zijn heel intelligent en komen stuk voor stuk met krachtige feiten en argumenten waarna ik gelijk met een mond vol tanden sta.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |