je eigen leeftijd delen door 9 dus?quote:
Excuses aanvaard.quote:
Grappig dat je die bassischool taal gebruikt als: "iedereen vindt"quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:17 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Uiteraard. Iedereen hier vindt dat jij en je reactie de intelligentie en de sociale capaciteiten hebben van een Volendamse inteeltpaling, maar, uiteraard, het ligt aan mijn infantiele geest. Fijn toch, dat je me dat even duidelijk kan maken.
Overigens, als het je geen fuck interesseert wat ik denkt, of welke indruk ik van je heb, waarom reageer je dan op me? Voel je jezelf goed als je weer een baggerreactie als bovenstaande smegmavlek op een openbaar forum hebt gezet?
Of voel je jezelf misschien heel stoer, als je hier net kan doen of je belangrijk bent. Want de waarheid is, iedereen hier vindt je een idioot. We reageren dan ook alleen op je zodat we dat te lachen hebben. Maar het begint een beetje zielig te worden, dus alsjeblieft, schraap het beetje fatsoen wat je nog overhebt bijeen, en wees zo verstandig je pc uit te zetten.
Mocht je willen ja.quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:23 schreef SpecialK het volgende:
[..]
je eigen leeftijd delen door 9 dus?
jeweettochquote:
Zou je denken?quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:15 schreef Biels het volgende:
[..]
Hoewel griekjeee volgens mij wel spang is.
Nee. Wanneer haar droomman in een heel andere fase van zijn leven zit, kan hij nog zo leuk zijn, dan wordt het gewoon niets. En daar heb je dus bij 15-20 ook al last van. Het moment dat je gaat studeren, dán valt die barrière goeddeels weg. Maar als de een nog op de middelbare school of het mbo rondloopt, en de ander op HBO/WO of een fulltime baan heeft, dan is het gewoonweg gedoemd te mislukkenquote:Op maandag 19 oktober 2009 00:22 schreef Biels het volgende:
[..]
Ze zegt wat ze zoekt in een man. En geeft toe dat wanneer andere kwaliteiten er zijn ze over leeftijd heen kan kijken.
De gedachte alleen al om het met een vijftienjarige te doen inderdaad. En ik ben zelf 21, dus zo'n groot verschil is het niet. Maar godver, ik ben toch geen babysitter.quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:22 schreef UncleErnie het volgende:
Overigens gaat 15 en 20 al te ver, vind ik. Er was zo'n formule waarmee je kon berekenen of het voor de wet ook te ver gaat of niet. Ik weet het alleen niet meer.
Persoonlijk twijfel ik als 18 jarige al of ik wel iemand van 15 zou willen. Dan moet je er op 29 toch al helemaal niet aan denken?
15 en 20 moet toch nog wel kunnenquote:Op maandag 19 oktober 2009 00:22 schreef UncleErnie het volgende:
Overigens gaat 15 en 20 al te ver, vind ik. Er was zo'n formule waarmee je kon berekenen of het voor de wet ook te ver gaat of niet. Ik weet het alleen niet meer.
Persoonlijk twijfel ik als 18 jarige al of ik wel iemand van 15 zou willen. Dan moet je er op 29 toch al helemaal niet aan denken?
Nee.quote:
die komt medium uit de verpakkingquote:
Heel fijn dat jij dat voor haar kan beslissen, maar ik let even op wat zij zegt.quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:25 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Nee. Wanneer haar droomman in een heel andere fase van zijn leven zit, kan hij nog zo leuk zijn, dan wordt het gewoon niets. En daar heb je dus bij 15-20 ook al last van. Het moment dat je gaat studeren, dán valt die barrière goeddeels weg. Maar als de een nog op de middelbare school of het mbo rondloopt, en de ander op HBO/WO of een fulltime baan heeft, dan is het gewoonweg gedoemd te mislukken
Ik kan je deels herkennen in die situatie. Gewoon zeggen 'neuqen?' dan ben je iig al een stap verder dan je nu bentquote:Op maandag 19 oktober 2009 00:27 schreef D.D.W. het volgende:
Ik moet trouwens wat bekennen, eerste keer dat ik dit vertel
Echt irritant, ik ben sinds mijn 16e enorm sexueel gefrustreerd wat mij enorm veel problemen opleverde altijd op school. Als er een redelijk goed uitziende meisje of docente in/voor de klas stond kon ik alleen maar denken aan keiharde sex met deze/die perso(o)n(en). Altijd als ik oog in oog stond (voor een gesprek bijv.) met een vrouw, ik luisterde maar half en dacht ondertussen dat ik haar aan het neuken was.
Ik heb dit nog steeds, verdomme :S ik wil hier gewoon vanaf en als ik dat 15 jarige meisje kan krijgen heb ik tenminste afleiding
Uiteraard. Whatever floats your boat. Het leuke vind ik wel dat ik het steeds over het topic heb, en alle poster hier, hetgeen je me ook verwijt, en jij het enkel over jezelf, en wat jij allemaal wel niet vindt, wat we allemaal onmiddellijk als waarheid aannemen, anders krijgen we hele tirades over ons heen, en dat JIJ MIJ er dan van beschuldigd egocentrisch te zijn.quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:24 schreef Moordenaar het volgende:
[..]
Grappig dat je die bassischool taal gebruikt als: "iedereen vindt"denk je nou werkelijk dat dat je geraaskal kracht geeft?
Ik reageer op je omdat het mij plezier geeft, het is het egocentrische gedrag van je wat je in deze dommer als mij maakt. Je mist mijn hele punt en je raaskalt eroverheen met domme aannames en drogredenen en probeert dat te versterken met basisschool termen als "iedereen vindt dat"
Je maakt jezelf dus volkomen belachelijk en daarbij ook nog eens geschreven als een puberknulletje met teveel hormonen.
Dus VWO5/6 en eerste of tweede jaars WO kan nietquote:Op maandag 19 oktober 2009 00:25 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Nee. Wanneer haar droomman in een heel andere fase van zijn leven zit, kan hij nog zo leuk zijn, dan wordt het gewoon niets. En daar heb je dus bij 15-20 ook al last van. Het moment dat je gaat studeren, dán valt die barrière goeddeels weg. Maar als de een nog op de middelbare school of het mbo rondloopt, en de ander op HBO/WO of een fulltime baan heeft, dan is het gewoonweg gedoemd te mislukken
Je vroeg het aan mij, dus, silly me, ik dacht dat je een reactie van mij wilde. Op haar kan je lang wachten, zij is slapen.quote:Op maandag 19 oktober 2009 00:29 schreef Biels het volgende:
[..]
Heel fijn dat jij dat voor haar kan beslissen, maar ik let even op wat zij zegt.
eensch, al brengt dat natuurlijk problemen met zich meequote:Op maandag 19 oktober 2009 00:27 schreef Seam het volgende:
Ik ben 20 en ik vind 17 eigenlijk wel de goede ondergrens, maar als het toevallig een meisje is wat 16 is, dan zal ik haar niet weigeren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |