Ja ik meen hetquote:Op zondag 7 februari 2010 22:09 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Meen je?
Hij speelt een bepalende rol. Heel bijzonder goed. Als hij dit vast kan houden, heeft hij volgend jaar een basisplaats bij Ajax als linksachter.
Klinkt goedquote:Op zondag 7 februari 2010 22:15 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Ik waak ervoor te enthousiast te zijn, maar hij speelt met zoveel frisheid en en zelfvertrouwen dat hij meteen iets toevoegt aan het elftal.
Natuurlijk maakt hij fouten, maar hij verdedigt goed, is baas over de bal en denkt aanvallend. Dat laatste kun je van en Ajax-huurling natuurlijk sowieso wel verwachten, maar het past heel lekker. Dan te bedenken dat hij door een blessure van Lucius in het elftal kwam. Jans krijgt luxe-problemen als iedereen weer fit is, maar Blind haalt hij er zeker niet uit.
Oosterparkvolk in de Driequote:Op zondag 7 februari 2010 15:03 schreef duracellkonijntje het volgende:
Keek Heracles-Groningen in de Drie op de Grote Markt, die 4-3 werd voor sommigen beetje teveel en werden de bierglaasjes alweer op de grond gegooid.![]()
Maarja, hopelijk wordt die teef van een Wiedemeijer lekker op een amateurveldje in Andorra neergezet en dan kunnen wij hier beginnen met brillen kopen voor de grensrechters.
Goeie vergelijking man!quote:Op maandag 8 februari 2010 16:57 schreef Zapper het volgende:
Die vreselijke jankzakken hier vonden het tijdens of na FC Groningen - Heracles ook zo ontzettend erg dat Bacuna de bal met z'n hand meenam en daarmee de winst van FCG inluidde? Ik dacht het niet.
Jij bent een zeurpiet.quote:Op dinsdag 9 februari 2010 14:28 schreef Tommeke het volgende:
Soms zit het mee, soms zit het tegen. Nijland is een zeurpiet.
Terecht dat Groningen in beroep gaat. Deze schorsing is buiten proportioneel. Überhaupt een schorsing zou ik al kwalijk vinden.quote:Beroep tegen schorsing van Sankoh
***************************************
**FC Groningen gaat in beroep tegen de
schorsing van Gibril Sankoh.
De verdediger kreeg naar aanleiding van
zijn rode kaart in de wedstrijd tegen
Heracles een schikkingsvoorstel van
drie duels,waarvan één voorwaardelijk.
Groningen accepteerde het voorstel niet
en liet de zaak daarom voorkomen bij de
tuchtcommissie.
Tijdens de zitting van donderdagavond
werd de straf van Sankoh omgezet naar
een onvoorwaardelijke schorsing van
drie wedstrijden.Groningen is het daar
niet mee eens en gaat in beroep. is
Luciano.quote:Op vrijdag 12 februari 2010 19:02 schreef Billy_Talent het volgende:
Afwezig: Ajilore (hamstring), Svejdik (knie), Andersson (knie), Rijsdijk (knie), De Roover (knie), Sparv (lies), Pedersen (hak), Van de Laak (enkel), Lachman, Sankoh en Bacuna (allen geschorst). Onzeker: Nordstrand (ziek).
Ja, die heeft al het gras meegenomen.quote:Op zondag 14 februari 2010 20:07 schreef Tha_Duck het volgende:
Is er bij jullie een dief in het stadion geweest van de week?
Ja, dat dacht ik ook al te zien.quote:Op zondag 14 februari 2010 20:09 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Ja, die heeft al het gras meegenomen.![]()
ben benieuwd of die volgend seizoen nog voor ons speeltquote:Op maandag 15 februari 2010 01:28 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Leuke wedstrijd om bij te zijn.
Voor goed voetbal ga ik sowieso niet naar de FC.
Strijd, spektakel, sfeer, power-voetbal. Dat wil ik zien!
Granqvist is een superheld.
Nee daar heb je zeker gelijk in. Maar als het goed loopt kan Groningen zeker wel 1-tik-goal voetbal spelen, wat ik altijd mooi vind.quote:Op maandag 15 februari 2010 15:06 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Het was niet provocerend bedoeld.
Ik vind niet dat Groningen een zeer verzorgde stijl heeft.
denk een gelijkspelquote:Op donderdag 18 februari 2010 17:55 schreef larry91 het volgende:
En wat denken jullie van aankomende zaterdag? Ik hoop toch stiekem op een 2-1 overwinning tegen Groningen, maar daar denken jullie waarschijnlijk iets anders over
Zou ik persoonlijk prima mee kunnen leven,maar ja natuurlijk hoop ik op een overwinning. Hoop dat het een beetje leuk duel wordt, maar de afgelopen jaren is het in Nijmegen vaak een doelpuntrijk duel, dus dat komt wel goed.quote:
4-4 lijkt me ook wel primaquote:Op donderdag 18 februari 2010 20:58 schreef larry91 het volgende:
[..]
Zou ik persoonlijk prima mee kunnen leven,maar ja natuurlijk hoop ik op een overwinning. Hoop dat het een beetje leuk duel wordt, maar de afgelopen jaren is het in Nijmegen vaak een doelpuntrijk duel, dus dat komt wel goed.
4x zomer en 4x enevoldsen dan maar? Dat levert me nog wat puntjes op voor coachvanhetjaarquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |