True Blood!quote:Op zondag 18 oktober 2009 17:32 schreef Merel het volgende:
Weten jullie trouwens nog een goede TV-serie om te volgen? Nu ik klaar ben met West Wing en gelijk loop aan Amerika met Grey's, Private Practice en Fringe, moet ik weet op zoek naar een nieuwe serie. Want die laatste drie kan ik nu nog maar eens per week zien zodra ze in Amerika uitgezonden worden, en daarna moet ik dan weer een week wachten. Dus ik zoek weer een goede serie die alweer een tijd loopt en waar ik elke avond vier afleveringen van kan kijken
Ja? Ik dacht dat het door de pizza en scone wel iets minder kon met de rest.quote:
Gangetjes zijn goed denk ikquote:
Heuj ik dacht net nog aan je! Dat je had tegenwoordig vast druk had, met al die roeitrainingen enzoquote:
Ik ben met de foto's bezig.......maar dat zijn er 428.quote:Op maandag 19 oktober 2009 18:22 schreef Merel het volgende:
Viev, hoe is het??
En Co, doe eens verslag van je vakantie, ben heel erg benieuwd!
Lijstje:
O - vergeten
L - kop maïssoep, bruin pistoletje met filet americain en slaspul, bakje mona boordevol citroentaartsmaak
T - mandarijn, banaan
D - boerenkoolstamppot met een flinke smak picalilly en een stukje rookworst
Haha ja, ik kijk het altijd samen met mn vriend: als 1 van ons iets niet meer snapt , kan de ander het weer uitleggen:P. Ik ga het ook over een jaar ofzo rustig nog eens helemaal kijken, dan snap ik het vast beter.quote:Op maandag 19 oktober 2009 18:44 schreef Merel het volgende:
PPP, met Lost ben ik op een gegeven moment gestopt toen het me te ingewikkeld werd! Ik kijk voor m'n ontspanning en om Lost bij te houden meost ik veel te diep nadenken
Co je kunt toch op z'n minst vertellen of het leuk was??
Wat leuk! Ik vond het maar engquote:Op maandag 19 oktober 2009 18:37 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Gangetjes zijn goed denk ikIk zag laatst een zeer hippe foto van Dean als dino/spawn of satan! You must be so proud
</verraad zich als OUD-lurkster>
Tenk joeee!
quote:Op maandag 19 oktober 2009 18:44 schreef Merel het volgende:
PPP, met Lost ben ik op een gegeven moment gestopt toen het me te ingewikkeld werd! Ik kijk voor m'n ontspanning en om Lost bij te houden meost ik veel te diep nadenken
Co je kunt toch op z'n minst vertellen of het leuk was??
Goed zo, neen! Genoeg eten is goed voor joe!quote:Op maandag 19 oktober 2009 18:57 schreef neen het volgende:
O: 5 broodjes met hagelslag/gekookt eitje + halfvolle melk
T: 2 koffie
D: nasi goreng, appel, glaasje jus
T: 2 koffie en ? ik heb nog doppinda's en bier
quote:Op maandag 19 oktober 2009 19:01 schreef conleche het volgende:
@ viev: je moet lezen én posten, da's voor ons gezelliger dan dat je alleen maar leest. Op zich merken we daar namelijk niet zoveel van!!
ik ben 29, woon samen met mijn vriend (komend jaar manquote:BBB, heb ik het gemist? Hoe oud ben je enzo.
Dochtertje?
Vertel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |