Zoals je kon lezen mochten ze vandaag nog niet mee naar huisquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 14:46 schreef Cat22 het volgende:
Het is zaterdag!En het asiel is al meer dan een uur open.
![]()
Pics!
In mijn enthousiasme vergeten.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 19:59 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Zoals je kon lezen mochten ze vandaag nog niet mee naar huis.. Maar ik heb wel leuke foto's gemaakt en ze zijn zo lief en Herman viel op schoot in slaap en Sjoerd is een beetje dom en ze zijn zo zacht en lief en klein en en en
*zwijmel*
ik ga de foto's even uploaden!
We zijn goedgekeurd jaquote:Op zaterdag 24 oktober 2009 20:25 schreef Cat22 het volgende:
Wat een snoepjes!Hebben ze trouwens een mamma of waren het weesjes? *nieuwsgierig is*
Fijn dat jullie binnenkort alsnog jullie kittens kunnen ophalen.
Acherrum toch van dat ene kitje.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 20:45 schreef Debsterr het volgende:
[..]
We zijn goedgekeurd ja, gelukkig maar.. zodra ik ze eenmaal vast had was ik zwaar verliefd
. Het zijn weesjes, 1 van de 3 heeft de rit naar de dierenarts ook niet overleefd, ze waren op het randje van een hongersdood.
agossiequote:Op zaterdag 24 oktober 2009 20:45 schreef Debsterr het volgende:
[..]
We zijn goedgekeurd ja, gelukkig maar.. zodra ik ze eenmaal vast had was ik zwaar verliefd
. Het zijn weesjes, 1 van de 3 heeft de rit naar de dierenarts ook niet overleefd, ze waren op het randje van een hongersdood.
En hoe lang moet je dan nog wachten?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 12:29 schreef Debsterr het volgende:
Hihihi m'n vriendje gaat ze betalen bij het asiel vandaag. Ze zijn gechipt, ingeent en ontwormd.
Vrijdagavond mag ik ze ophalen. Als het onstoken oogje van Herman dan beter isquote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:47 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
En hoe lang moet je dan nog wachten?
Overmorgen al!quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:11 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Vrijdagavond mag ik ze ophalen. Als het onstoken oogje van Herman dan beter is.
Maar beter kun je ze bij de pleegouders laten tot ze helemaal gezond zijn. Zij kennen het kitten het beste. En mochten er nog medische kosten gemaakt worden, dan hoef je die als eigenaar niet zelf te betalen.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 18:30 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Overmorgen al!ontstoken oogje kan je toch ook zelf schoonhouden? Schoonmaken met afgekoeld gekookt water, druppeltjes in oogje evt.
Inderdaad. Maar het was maar een heeeel klein beetje ontstoken, dus ik hoop heel erg dat ik ze vrijdag al heb.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 19:31 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Maar beter kun je ze bij de pleegouders laten tot ze helemaal gezond zijn. Zij kennen het kitten het beste. En mochten er nog medische kosten gemaakt worden, dan hoef je die als eigenaar niet zelf te betalen.
ikdat Hermans oogje gauw beter is en jullie het stel snel kunnen ophalen!
Nou, die ontsteking was dus niet echt een ontsteking, meneer is gewoon te lui om zichzelf goed schoon te houdenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 20:20 schreef Cat22 het volgende:
Dat kan heel snel verbeteren. Satsu had het ook. Een paar dagen met een nat watje en Droopy keek weer helder uit zijn oogjes.
Ja hey, als je een bord eten en 2 kittens op schoot hebt kun je niet eens meer drinken pakken, laat staan foto's makenquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 19:30 schreef Puckzzz het volgende:
Het is al half 8...waar blijven de foto's!
Wel als je constant 2 van die schatjes aandacht kunt geven i.p.v. achter de computer zittenquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 17:50 schreef Puckzzz het volgende:
Was dat nou zo moeilijk?
en oh...Awwwwwwwwwwwwww
Lol!quote:Op zondag 1 november 2009 11:13 schreef Debsterr het volgende:
Gisteravond kwamen we thuis, en zaten ze verstopt. 1 aan de ene kant van het fornuis, de ander aan de andere kant. En dan na 2 minuten zoeken heel blij tevoorschijn springen: "Hier zijn we!".
Haha zo herkenbaar, ik heb ook menigmaal een hartverzakking gekregen omdat ik dacht dat ze buiten zat of op andere enge plekken. Komt ze een kwartier later doodleuk aanzetten met zo'n blik van, hey is er nog wat te eten?quote:Op zondag 1 november 2009 11:13 schreef Debsterr het volgende:
Gisteravond kwamen we thuis, en zaten ze verstopt. 1 aan de ene kant van het fornuis, de ander aan de andere kant. En dan na 2 minuten zoeken heel blij tevoorschijn springen: "Hier zijn we!".
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |