op fok zit alleen WO jeweet!quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:34 schreef Saekerhett het volgende:
Damn, snelste topic met climax ooit
Ga eens heel goed nadenken en als je het voor 12 uur nog niet weet, roept u maar.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:44 schreef Quishendrikson het volgende:
waarom 4??
Noob zeg dan de oplossing niet gelijk.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:47 schreef stefanmathe het volgende:
Als er op iedere vraag een antwoord is, op welke vraag is er dan geen?
Oplossing: Deze vraag.....
nog 7 minutenquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:44 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ga eens heel goed nadenken en als je het voor 12 uur nog niet weet, roept u maar.
Klopt trouwens ook niet, want dat is wel degelijk een antwoord.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:50 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Noob zeg dan de oplossing niet gelijk.
Deze vraag is toch het antwoord .quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:47 schreef stefanmathe het volgende:
Als er op iedere vraag een antwoord is, op welke vraag is er dan geen?
Oplossing: Deze vraag.....
Oh noes, UNENDING SEQUENCE ERRORRRRquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:55 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Klopt trouwens ook niet, want dat is wel degelijk een antwoord.
Ok schijt, want ik ga zo pitten.quote:
Helemaal niet, het antwoord is gewoon geen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:57 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Oh noes, UNENDING SEQUENCE ERRORRRR
was ook het goede antwoord geweestquote:
elfletterig. Met dank aan mijn favoriete NWS poster.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:58 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ok schijt, want ik ga zo pitten.
Vier is het enige woord dat net zoveel letter bevat als de betekenis.
Mensen met jouw avatar zijn doorgaans niet de scherpste messen in de keukenla.quote:
YO DAWG I HERD YOU LIKE SETTING SO WE PUT AN ELEMENT IN YO ELEMENT SO YOU CAN SET WHILE YOU'RE SETTINGquote:Op zondag 18 oktober 2009 00:09 schreef Hondenbrokken het volgende:
Als Z de verzameling is van alle verzamelingen die geen element van zichzelf zijn.
Is Z dan een element van zichzelf?
Hijzelf duhhquote:Op zondag 18 oktober 2009 01:24 schreef SwiffMeister het volgende:
Als een oppermachtig wezen bestaat in een land die een wet uitvaardigt die zegt dat iedere man in het land zich iedere dag moet scheren of laten scheren. Een man hoeft niet perse zichzelf te scheren, maar mag dit ook laten doen door de enige kapper in het land. Deze kapper scheert dus alle mannen die zichzelf niet scheren.
Wie scheert dan de kapper?
quote:Op zondag 18 oktober 2009 01:27 schreef stefanmathe het volgende:
Het juiste antwoord op de vraag is vier, want vier is het enige getal dat uit evenveel letters bestaat als het getal zelf.
quote:Op zondag 18 oktober 2009 00:05 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
elfletterig. Met dank aan mijn favoriete NWS poster.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |