quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 18:40 schreef Siniti het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)n_in_Somalische_quiz
Wanneer ga je nou naar Zot?quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 19:02 schreef Crack_ het volgende:
Toch geen bioscoop, wel nieuwe schoenen en naar de pizzaria geweest
Ah, ik dacht dat je vandaag al zou gaanquote:
Nee, ze willen er doorheen kunnen woelen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 18:20 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Gast, sletjes houden niet van kankerhard haar dat je kan afbreken.
Hij moet werkenquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 19:06 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Ah, ik dacht dat je vandaag al zou gaan
Op een gegeven moment begonnen zo'n irritant wijf waar ik echt een tering hekel aan heb, zeiken dat ik geen gel meer in mijn haar moest doenquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 19:07 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nee, ze willen er doorheen kunnen woelen.
Wel lachen ja maar een hele lage succesrate.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 18:20 schreef Skylark. het volgende:
Slechtste versiertruc ooit: een plastic pokéball op stap meenemen en die met zo'n boogje tegen een meisje aangooien
.
Jaquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 19:17 schreef Crack_ het volgende:
Zal ik me vanavond gaan bezatten: Ja / Nee
Ja, duh.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 19:17 schreef Crack_ het volgende:
Zal ik me vanavond gaan bezatten: Ja / Nee
Correct.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 19:07 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nee, ze willen er doorheen kunnen woelen.
Say whut?quote:
Ga ook op stap, hun.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:24 schreef Fascination het volgende:
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, gezellig weer hier.
Ik mis Smart_ass nu al.![]()
!
Hmm, ik had wel iets te doen kunnen hebben deze avond, maar ik had geen zin.quote:
Spinvis dan? Vind je dat wat?quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:38 schreef Skylark. het volgende:
Ik ben echt totally in m'n Nederlandstalige fase. Wat een kwaliteit van eigen bodem is hier, potverdomme zeg.
Ik noem een Doe Maar, een Guus Meeuwis, een Acda en de Munnik, een Het Goede Doel, een Herman van Veen, een Rob de Nijs.
Ja, jij Bt.quote:
Nee, dat is te gecompliceerd voor mij.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:40 schreef Fascination het volgende:
[..]
Spinvis dan? Vind je dat wat?
[..]
Ja, jij Bt.
Ik hoop dat ze song 2 dan ook leuk vindt, want anders mist ze iets geweldigs.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:33 schreef Fascination het volgende:
Hihi, mijn moeder vindt Blur leuk.
Ik zag Amanda Seyfried en Megan Fox zoenen in Jennifer's Body, en moest aan Bt. en jou denken.quote:
Whehe.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:41 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Nee, dat is te gecompliceerd voor mij.
Ja, ze vond song 2 ook geweldig, vandaar dat ik haar vroeg wat ze van de rest van hun nummers vindt. Je zou eens naar 13 of Think Tank moeten luisteren, Lamon.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:45 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze song 2 dan ook leuk vindt, want anders mist ze iets geweldigs.
Nog maar een keer:
Hihi. Maar Bt en ik hebben niet zo'n verstandhouding, heur.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:46 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik zag Amanda Seyfried en Megan Fox zoenen in Jennifer's Body, en moest aan Bt. en jou denken.
Uiteraard heb ik het album 13, en vind ik 1992 mijn favoriete nummer op de cd met nog een leuke knipoog naar coffee and tv, voor de poging.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:49 schreef Fascination het volgende:
Ja, ze vond song 2 ook geweldig, vandaar dat ik haar vroeg wat ze van de rest van hun nummers vindt. Je zou eens naar 13 of Think Tank moeten luisteren, Lamon.
Caramel.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 20:55 schreef Lamon het volgende:
[..]
Uiteraard heb ik het album 13, en vind ik 1992 mijn favoriete nummer op de cd met nog een leuke knipoog naar coffee and tv, voor de poging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |