oke missbutterfly! Fijn om te horen! Houd ons op de hoogte he van je ervaringen na de kuur!quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 23:05 schreef missbutterfly het volgende:
Ik heb over nabehandeling bij een huidtherapeut hetzelfde gehoord vandaag! Je moet het idd heel even afwachten, maar daarna zijn er mogelijkheden om dat via het ziekenhuis te krijgen.
Tis binnen! 7330 mg. Qua gewicht schommel ik een beetje (van 61-63 kilo) en de derm vond het prima zo. Eventueel mag ik mn strip afmaken en dan is het echt klaar, mag nu ook per direct stoppen. Ze vonden het er goed uitzien. Gek na al die tijd. Keep my fingers crossed... Hoop dat het zo blijft.
Via het ziekenhuis weet je ten minste zeker dat je terecht komt bij mensen die ervoor gestudeerd hebben, echte specialisten. Bij van die, in mijn ogen, wazige en vreemde klinieken is het maar afwachten wat je krijgt. Hoe vaak hoor je niet dat dergelijke zaken fout gaan bij die praktijken?quote:Op maandag 2 november 2009 01:13 schreef daan18 het volgende:
Via het ziekenhuis? Hoe kom je daar dan terecht?
En kan je dit soort ingrepen niet beter laten doen door een plastisch chirurg??
Nou bij mij ging die hele kuur via het ziekenhuis, nl via de dermatoloog. Dus dan neem je na een half jaar ofzo weer contact met ze op. Ze zeiden dat als er verdere nabehandeling nodig is kunnen ze je helpen via het ziekenhuis aan een huid therapeut. Plastische chirurgen zitten trouwens ook in het ziekenhuis, die balie zat bij mij naast dermatologie, maar eerlijk gezegd vraag ik me af of het daaronder valt.quote:Op maandag 2 november 2009 13:33 schreef infinity_737 het volgende:
[..]
Via het ziekenhuis weet je ten minste zeker dat je terecht komt bij mensen die ervoor gestudeerd hebben, echte specialisten. Bij van die, in mijn ogen, wazige en vreemde klinieken is het maar afwachten wat je krijgt. Hoe vaak hoor je niet dat dergelijke zaken fout gaan bij die praktijken?
Hoe kom je daar terecht? Doorverwijzing via de dermatoloog bijvoorbeeld.
Thank you! :-D I will!quote:Op zondag 1 november 2009 18:46 schreef jg888 het volgende:
[..]
oke missbutterfly! Fijn om te horen! Houd ons op de hoogte he van je ervaringen na de kuur!
Oeps foutje, ik drukte Quote maar moest wijzigen drukken. Excuses!quote:Op vrijdag 6 november 2009 09:49 schreef jg888 het volgende:
Ik ben nu dus al 9 maanden met 20mg/per dag bezig en ik heb vroeger veel gesport en ook voordat ik aan de ROA kuur begon had ik een goede conditie. Echter heb ik nu dus 9 maanden niet echt meer gesport, voor de ROA kuur trainde ik (hardlopen, gewichten, enz.) Natuurlijk fiets ik wel en loop ik naar het station en naar school..het is niet dat ik thuiis heel de dag op de bank zit. Maar als ik nu dus 5 min hardloop dan voel ik gelijk pijn in mijn enkels. Ik merk echt dat de ROA mijn gewrichten en spieren heeft aangetast/slapper gemaakt.
Hebben jullie dat ook gehad en gaat het na de ROA kuur over???
Een dermatoloog stuurt je toch ook gewoon door naar een kliniek?quote:Op maandag 2 november 2009 13:33 schreef infinity_737 het volgende:
[..]
Via het ziekenhuis weet je ten minste zeker dat je terecht komt bij mensen die ervoor gestudeerd hebben, echte specialisten. Bij van die, in mijn ogen, wazige en vreemde klinieken is het maar afwachten wat je krijgt. Hoe vaak hoor je niet dat dergelijke zaken fout gaan bij die praktijken?
Hoe kom je daar terecht? Doorverwijzing via de dermatoloog bijvoorbeeld.
Geen idee. Ik weet dat mijn dermatoloog doorverwijst ergens naar. Ik had begrepen in het ziekenhuis (daar zitten ook plastisch chirurgen), maar dat kan ook anders zijn. Sowieso wel een prettig idee als de arts bekend is met de volgende behandelaar. Geeft mij wel een prettiger gevoel dan zomaar zelf iets bedenken...quote:Op dinsdag 10 november 2009 00:24 schreef daan18 het volgende:
[..]
Een dermatoloog stuurt je toch ook gewoon door naar een kliniek?
Voor zover ik weet worden er bijvoorbeeld geen laserbehandelingen uitgevoerd in een ziekenhuis.
De huidtherapeuten, plastisch chirurgen en dermatalogen voor dit soort behandelingen zitten toch altijd in een kliniek?
Roa zorgt vooral dat de ontstekingen weggaan en voorzover ik weet heelt het je huid niet. Ik ben er nu al een aantal maand af en ik merk ook dat mijn putjes en oneffenheden minder worden :p maar net zoals jij zegt durf ik dat ook niet mer zekerheid te zeggen... Wat ik nu wel heb is dat ze op mijn benen verschijnen... Ik over 2 week een al een afspraak om te kijken hoe het tot nu toe gaat dus dan kaart ik dat meteen aan. Want ook op je benen blijven ze vervelend.quote:Op woensdag 25 november 2009 09:38 schreef jg888 het volgende:
Ik merk wel een beetje dat de littekens en dan bedoel ik de putjes en oneffenheden iets minder worden.
Maar ik durf dit niet met zekerheid te zeggen. Weet iemand van jullie over ROA ook de putjes minder diep maakt en de oneffenheden een beetje gelijk maakt? Verder gebruik ik salicylzuur 3% met resorcinol 2% en 5% zwavel. Dit heeft de dermatoloog tegen mij gezegd om de bacterie helemaal terug te dringen.
Maar goed dat was even ter informatie, mijn vraag is dus of ROA invloed heeft op putjes en oneffenheden? En of die dan minder diep of beetje gelijk met de huid ernaast worden?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |