 
		 
			 
			
			
			Je bent dan ook al hardstikke oud en wijsquote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:53 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Je noemt jezelf Robert T. maar gezien je spelling lijk je meer op een rifaap. En natuurlijk heeft die vriend gelijk. Veronderstel dat ze hem gelijk oppakken voor een ander akkefietje waarvan ze hem herkennen. Neuh, ik begrijp dat wel.
 
											 
			 
			
			
			Als je zo'n belachelijke vorm van het woord uit je toetsenbord krijgt verdien je niet beterquote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:39 schreef Robert.T het volgende:
Hij was erbij toen ik in elkaar werd getrapt door een vent die het nodig vond mij uit te schelden omdat ik niet doorloopte, maar politie wil getuigenis van me vriend maar die wilt het niet doen
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			quote:
 
			 
			
			
			trap voor je hoofd gehad?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 21:39 schreef Robert.T het volgende:
...omdat ik niet doorloopte...
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Is ook niet zomaar wat om zo'n getuigenisproces te doorlopenquote:
 
 |  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |