abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 6 november 2009 @ 13:30:47 #251
144006 chacama
Ondernemend!
pi_74451601
quote:
Op vrijdag 6 november 2009 13:21 schreef _Ingrid_ het volgende:
Stickers hebben we nooit gedaan. Luier wil ze niet aan.
Pfff, wordt er zelf ook emo van als ze er overstuur van raakt.
Herkenbaar. Fleur had het gisteren in bed. Stond ze huilend onderaan de trap. Maar het is een ongelukje. En die kunnen nu gewoon gebeuren. Als je ze dat voorhoudt dan zal het echt goedkomen.
pi_74451685
Ingrid heb je al eens bijgehouden wanneer het mis gaat met plassen? Misschien is er wel een bepaalde gebeurtenis of bezigheid waardoor het mis gaat. Als je het steeds op schrijft wanneer en wat ze aan het doen is enzo misshcien zie je ergens een partoon in.
Zo heb ik dat hier ook een tijdje gedaan en kwamen we erachter dat Mikael op psz dagen vaker in zijn broek plaste. Dus op die dagen moest ie extra vaak naar de wc. En na een tijdje is dat vanzelf over gegaan.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  vrijdag 6 november 2009 @ 13:34:50 #253
11682 Moonah
Jolie femme
pi_74451741
Ingrid, ik heb idd een aantal jaren groep 1/2 gehad. En ja, het gebeurt wel eens dat kinderen een ongelukje hebben. Niets aan te doen, ze worden gewoon zonder mokken en probleem verschoond.

Ik zou juist niet aan stickers beginnen nu. Je zegt dat jullie dat nooit gedaan hebben. Als je er nu ineens wél mee zou beginnen leg je er zo de nadruk op. Terwijl luchtigheid mij juist het devies lijkt. En als ze zo gefrustreerd is, probeer haar dan af te leiden, met een grapje of een spelletje oid.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  vrijdag 6 november 2009 @ 13:42:49 #254
108648 cattie
lieve moeder
pi_74452014
Ingrid, is Kim wel helemaal lekker? Niet ziekjes? En voor de rest sluit ik me aan bij de anderen.

Ive heeft vandaag voor het eerst in een week in zijn broek geplast (poepen doet hij helaas nog wel steeds in zijn broek). Toen ik vroeg waarom hij het niet had gezegd was zijn antwoord dat hij daar geen zin in had en de hele dag in zijn broek ging plassen. En ja hoor, 2 uur later weer. Hij heeft er blijkbaar geen zin in. jammer voor hem, hij krijgt geen luier om en heeft een zwembroek aan, want toevallig zaten al zijn broekjes in de was. En ik verschoon hem rustig elke keer als hij in zijn broek plast.
pi_74455250
Hier echt een ziek meisje nu. Eind van de ochtend op de bank in slaap gevallen (en dat is ECHT niks voor mevrouw-ik-kan-niet-langer-als-3-tellen-stilstaan), toen hebben we d'r maar in bed gelegd en nu hangt ze op de bank en heeft ze al 2 x overgegeven. Geen hoge koorts gelukkig, soms een heel klein beetje verhoging. En ze klaagt over hoofdpijn. Gelukkig drinkt ze nog wel (kleine slokjes).
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_74455279
Volgens mij is ze niet ziekjes, maar je weet het maar nooit met die kleintjes.

Ik ga idd niet aan de stickers, lijkt me te verwarrend nu. Net heeft ze op het potje geplast. En dat vond ze zelf ook wel fijn. We blijven positief. Ze ziet het wel weer wat meer zitten.
pi_74455301
Beterschap voor Anna.:*
pi_74455470
We kijken nu samen Pluk van de Petteflet op de bank .
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie vrijdag 6 november 2009 @ 15:19:48 #259
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_74455519
Ingrid is t niet handig om in de gaten te houden voor een dag of 2 wanneer ze tekenen geeft naar de wc te moeten. en dan je dan daarna, even voordat de tijd is dat ze eerdere dagen moest, haar naar de wc te laten gaan met ga eens even proberen of je moet plassen?

dus bv vandaag is ze om 15 uur geweest, en dat je haar morgen om 14.50u vraagt of ze niet even kan gaan proberen of ze moet plassen?
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_74455766
Is een idee Ynske. Ze heeft net geprobeerd, maar lukte niet. Zegt ze dat het plasje op is en straks weer gaat proberen.
pi_74476848
Stiemie, wat een lief filmpje!!

Piglet, rare speelotheek, alsof zij kunnen weten wat een kind kan. Dat lijkt me meer een keuze van de ouders toch?

Nijna, treinreizen gaat met onze peuter prima. Op vakantie in denemarken naar kopenhagen geweest met de trein. ongeveer 1,5 uur heen, en weer terug. En op de terugweg ook nog dik 45 minuten vertraging. Helemaal geen problemen mee gehad. Wat boekjes mee, rozijntjes/koekje, drinken. En een beetje vriendelijke medereizigers, en je bent er zo.
Eerder ook al eens door autopech halverwege een reis 's avonds laat met de trein gegaan. Rond half 9 de trein in, en Chris heeft vrolijk gespeeld tot we tegen 10-en uit de trein kwamen.
En af en toe ook gewoon een stukje wandelen, want een uur stilzitten is wel wat lastig soms..

Wat leuk dat Mahre opeens ook beter puzzelt en deelt.

Books, ik moest stiekem wel lachen. Leuk grapjes

Beterschap voor Anna, hoe gaat het vandaag?

Ingrid, wat vervelend voor kim, ook dat het haar zo dwarszit. Ik zou in ieder geval proberen er niet boos/verdrietig/negatief op te reageren. Een ongelukje kan gebeuren, en verschonen is geen probleem.. Weet van iemand dat ze op iets lekkers trakteerde als haar kleine een ongelukje had, maar dat is misschien ook weer niet zo'n goed idee

Hier rust in huis, manlief is 2 nachtjes naar zijn ouders, met Chris.. Gek hoor..
  zaterdag 7 november 2009 @ 18:14:39 #262
56471 pinquit
oh my lama!
pi_74487439
gevalletje van topic kwijt
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_74493812
Vandaag ging het gelukkig goed! Wel sneu bij naar bed gaan was ze zo moe, dat ze vlak voordat de luier omging in haar broek plaste. Gelukkig na wat praten vond ze het niet zo erg meer. Zei ze zelfs een ongelukje kan gebeuren.
  zondag 8 november 2009 @ 07:48:11 #264
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_74500067
Books, wat een humor heeft je dochter

Gaan jullie nog wat doen met Sint Maarten?

In de wijk van M's ouders wordt elk jaar een optocht georganiseerd met een fanfare en dan allemaal kinderen (+ouders) met lampionnen erachteraan lopend, liedjes zingend en op het eindpunt krijgen alle kinderen een zakje snoep. Vorig jaar liepen we mee, Devin zat toen op mijn rug in de draagdoek, had een mini-zaklampje vast die hij zelf bediende en hij vond het geweldig!
Dit jaar is hij natuurlijk weer ouder, heeft zelf ook een lampion geknutseld op de psz (hoorde ik, ze mochten nog niet mee naar huis). De afgelopen weken heb ik een paar liedjes met hem geoefend en hem uitgelegd hoe Sint Maarten werkt en we willen weer meelopen met de optocht maar nu gaan we ook proberen langs de deuren te gaan.
Ik vind het zo spannend en leuk
.... met gevoel voor drama....
  zondag 8 november 2009 @ 09:53:40 #265
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74500558
Leuk kersjes

Hoe is het met Anna nu?

ingrid ik zou er ook niet te zwaar aan tillen hoor, ongelukjes kunnen gebeuren.
Arwen is al behoorlijk lang zindelijk, maar heel soms nog wel een onglukje, kan gebeuren toch.
Volgens mij had ze toen ze nog niet zo heel lang bezig was ook even een terugval.

Books wat een lang meisje zeg
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_74500911
Anna is wel redelijk opgeknapt, ze is met YPPY op pad vandaag. Gisteren en eergisteren heeft ze de hele dag op de bank gehangen maar vanochtend had ze er echt weer zin in . Gisteren heeft ze ook wel weer aardig gegeten de hele dag, en het is er in gebleven, dus dat komt wel goed. .
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  zondag 8 november 2009 @ 11:16:17 #267
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74501572
Gelukkig.

Ik vind Arwen zo grappig op het moment, ze staat echt overal op elk muziekje te dansen en te zingen.

Vanochtend onder de douche zong ze op de melodie van oya lele ( ja K3 heeft zijn intrede gedaan )

Pappakikkie ik hou van jou
oooh papa kikkie ik hou van jou
zo heeel heel veeel
ja haaaa ja
haaaaaaa

Engaging Infinite Improbability Drive..
  zondag 8 november 2009 @ 11:46:06 #268
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_74502137
Fijn dat Anna weer opgeknapt is.

Oh Arwen, wat ontzettend schattig

Brrrrr, de visite is weer weg en Devin is met M. naar de speeltuin toe om even uit te razen.
Wat een drama zeg, waren ze gisteravond nog heel lief me't z'n 3en aan het spelen, nu kon Devin bijna alleen nog maar hartverscheurend huilen als 1 van zijn 2 neefjes met zijn speelgoed aan het spelen was
Hij was ook zo territoriaal, alles was van "Dehdeh", tot de trap en de zolder aan toe!
Gelukkig heeft hij de laatste 10 minuten nog wel gezellig kunnen doen.
.... met gevoel voor drama....
  zondag 8 november 2009 @ 13:12:23 #269
108648 cattie
lieve moeder
pi_74504159
Fijn dat het beter gaat met Anna!

Wat is Arwen een schatje.

Kersjes, zo te horen is het fijn dat de visite weg is! Gelukkig was het gisteravond wel leuk.

Ive was gisteren heel ziek, hij heeft in totaal een keer of 25 overgegeven. Heel naar. Vandaag gaat het beter, maar hij slaapt nu wel even. Net als mijn man, want die had hetzelfde virusje.
Toen we het gisteren over Sint maarten hadden, begon Ive te huilen en te zeggen dat hij bang was. Geen Sint Maarten voor ons dus denk ik.
  zondag 8 november 2009 @ 13:32:12 #270
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74504672
He gadver Cattie naar is dat .. hoop dat hij snel opknapt.

Kersje shoop dat het uitrazen wat helpt
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_74507566
Sint Maarten... we hebben een lampion gemaakt en die vind ze leuk. Maar ik denk dat ze het al grappig genoeg vindt om bij de deur naar de zingende kindjes te kijken. En misschien gaan we wel even bij de buren zingen, kan ze met haar lampion over straat, dat vindt ze vast ook reuze interessant .
Fake it till you make it...
pi_74511594
Beterschap voor Ive!

Sint Maarten doen we hier ook aan. Op psz heeft ze een lampion gemaakt. Dinsdag moet er een lampje mee, gaan ze hem uittesten en liedjes zingen.
We gaan bij de winkels met een groepje lopen. Bij de winkels zingen en dan een rondje lopen. Op het eind krijgt iedereen een gevuld potje mee naar huis.
  zondag 8 november 2009 @ 19:34:09 #273
267164 ik80lll
leer mij het zelf te doen
pi_74516180
Gister was Lotte jarig, en die had geluk!
We hadden haar verjaardag in combi met onze house-warming gedaan. Pfff wat is dat kind gruwelijk verwend. Ik weet niet eens meer wat ze allemaal heeft gekregen.
In ieder geval een hoop playmobil van ons en de opa's en oma's (dolfinarium ea in die soort)
een hoop knutselspullen en veel prinsessenspul.
We hadden 's morgens een deel visite, en 's middags de rest, alleen ze viel tussen die twee door van haar stoel af met haar hoofd op de grond.
Ik schrok me rot, ze was heel stil, wilde zelfs gaan slapen. Gelukkig kwam er toen visite binnen en trok ze weer bij. Anders was ik naar de EhBO gegaan. We hebben haar uit voorzorg vannacht wel extra wakker gemaakt. Gelukkig had ze vandaag nergens meer last van.
Wij hadden afgesproken om alle cadeau's zoveel mogelijk dicht te laten, dat was gelukt, dus kon ze vandaag naar hartelust spelen met alle nieuwe dingen.
Een tip, geef geen boa (dat is zon roze sjaal met veertjes) dat is niet leuk als ze daar wel mee gaan spelen. Ik vind nu nog overal veertjes.
  zondag 8 november 2009 @ 19:43:48 #274
1762 YPPY
Yppiaans
pi_74516547
Wat doet Arwen ontzettend schattig. Is ze nog steeds gek van de kikker?

Lastig zo Kersjes, met Devin in de 'alles-is-van-mij-en-zo-niet-dan-toch-fase'.

Arme Ive, beterschap

Of juist wel een boa geven aan anderen dan dus Ik80. Klinkt als een superleuk feestje, helemaal voor Lotte.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_74516651
Och Cattie wat naar voor Ive! Gelukkig dat het beter gaat!
Fijn dat Anna opgeknapt is!
Och Devin het is ook lastig he dat delen! Hier ook een meiske dat daar veel problemen mee had!
En Lotte nog gefeliciteerd en wat ben je heerlijk verwend.

Hier word niet zoveel aan Sint Maarten gedaan, ik heb ze vorig jaar in elk geval niet aan de deur gehad. Weet wel dat ze van de opvang met een groepje met lampionnetjes naar een leidster zijn gegaan die aan de overkant woont. Of ze dat dit jaar ook gaan doen geen idee.

hier net een heel bang meisje die niet durfde te gaan slapen, gisteren ook al een klein drama. Blijkt dat ze bang is dat er iemand aan haar oortjes gaat zitten als ze slaapt. Doet toch meer met haar dan we dachten. heb een poos met haar op schoot gezeten en gezegd dat er niemand aan haar oortjes kmt als ze slaapt en dat al haar beren in bed er zijn om haar te helpen/beschermen. Ze is wel rustig nu. Maar vind het zo sneu. Dit was in april ook zo en heeft weken geduurd!
  zondag 8 november 2009 @ 19:55:11 #276
1762 YPPY
Yppiaans
pi_74517038
Sint Maarten wordt hier geloof ik niet gevierd.

Mahre toch, het maakt toch altijd meer indruk dan je denkt.

J. zit nu een film te kijken over geesten en stemmen.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  zondag 8 november 2009 @ 19:59:30 #277
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74517231
Och arme mahre, wat sneu, wel fijn dat ze het kan verwoorden.

Gefeliciteerd nog met Lotte

En Yppy dat is en blijft haar alles, tis niet de originele meer, want die was na 3,5 jaar dienst echt niet meer te maken ( al tig keer geprobeerd ) maar deze is ze net zo gek mee, en ik denk met een eventuele volgende idem.
Als het maar een kikkertje is , tis haar popje denk ik, want hij moet eten drinken slapen, kleertjes aan plassen en poepen etc.
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_74517346
Ik moest het er wel uittrekken eigenlijk. Ze zei alleen eng en begon aan haar oortjes te trekken. Eerst nog gevraagd of ze zeer deden, nee was eng niet slapen. Vorige keer wat het ook zo.
Gelukkig is ze nu stil!
  zondag 8 november 2009 @ 20:20:48 #279
144006 chacama
Ondernemend!
pi_74518118
beterschap met de zieken. Anna alweer een beetje beter. gelukkig.
Nog gefeliciteerd met Lotte. Klinkt als een geslaagde dag!
en Mahre-meisje.... en de beren beschermen je goed! Slaap maar lekker meisje.

Hier lijkt het goed te gaan met d'r oortjes. Ze is wel nog hangerig op momenten en meer moe dan anders, maar ze kan ook super lekker spelen weer. En zo leuk samen met Fleur. Vanochtend hebben ze zeker een uur op de kamer van Fleur met de paarden gespeeld. En dat zonder ruzie. Heerlijk. En ze is bijna jarig... en dat weet ze goed. Nog maar 8 nachtjes slapen heeft Fleur voor d'r uitgerekend.

St. Maarten hier niet, maar gisteren wel een griezeltocht gehouden. Ook met lampionnen. Maar, Maud had aan het begin van de avond al besloten dat ze lekker bij de oppas op de bank tv ging kijken. En dat heeft ze ook volgehouden. Ze is nog meegeweest naar de start, maar toen ze bij ons huis waren, is ze met de oppas naar binnen gegaan en lekker op de bank tv gaan kijken en daarna lief gaan slapen. F. en ik stonden bij een 'enge' activiteit en Fleur liep met de dochter en man van de oppas de route. Het was bij ons behoorlijk eng en ze was blij toen ze me zag zodat ze even bij mij kon uithuilen. Wij deelden griezelsoep (pompoenensoep), heksenbloed (warme oploslimo) en drakenbloed (gluhwein) uit. En uiteraard snoep voor de kinderen. Het was in elk geval geslaagd.
  zondag 8 november 2009 @ 20:22:30 #280
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74518203
klinkt wel tof chacama
Engaging Infinite Improbability Drive..
  zondag 8 november 2009 @ 21:38:51 #281
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_74523579
Lekker griezelig Chacama! Fijn dat de dames zo leuk hebben gespeeld samen.

Arme Ive, dat klinkt als een naar virus. Misschien was hij daardoor wel wat angstig voor Sint Maarten, omdat hij ziek aan het worden was?

En wat sneu toch dat Mahre toch wat getraumatiseerd lijkt te zijn

Ik80, klinkt als een geslaagd feest. Gefeliciteerd nog

Devin was weer helemaal bijgetrokken met het buiten spelen hoor
De rest van de dag was hij de vrolijkheid zelve, al moest hij wel even paniekerig hulen toen bleek dat de maan "weg" was toen we naar mijn ouders gingen.
Het was eind van de middag en al donker buiten en normaal gesproken zoeken en kijken we dan altijd naar de maan. En nu was het bewolkt en konden we hem niet vinden.Helemaal in tranen was hij "Oh nee oh nee, maan is weg. Maan, maaaahaaaaan, waar bejje dan????"
.... met gevoel voor drama....
  zondag 8 november 2009 @ 21:50:40 #282
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_74524135
Wat zielig zeg voor Mahre. Dat ze er toch nog zoveel van meekrijgen he die ukkies. Gelukkig heeft ze de beren om haar te beschermen

Chacama klinkt lekker eng zo zeg! Stoer hoor dat Fleur mee is gegaan.

Devin heb je de maan al gevonden?

Hier in de buurt "vieren" ze wel sintmaarten, maar wij gaan zelf niet lopen. Ze mag dan wel opendoen voor alle kindjes en snoepjes geven. Dit jaar komen er al zoveel feestdagen die ze nu voor het eerst echt mee gaat maken dat we de 'elfde van de elfde' maar even overslaan

Ik was vandaag zo trots op mijn peutermeisje Ze was de hele dag zo lief aan het spelen en we zijn 's middags naar de elephantparade geweest. Vond ze erg leuk. Ze kan steeds beter zelf spelen en dan verzint ze hele verhalen. Zo leuk dat ze steeds meer haar fanatsie gaat gebruiken. Helaas ook wel eens een nadeel want ze durft niet altijd meer alleen haar kamer in omdat er monsters zijn. Gelukkig zijn het wel hele lieve monsters en anders hebben we nog de anti-monsterspray (plantenspuit)
pi_74524555
Och Stiemie, wat een lief filmpje!
Meike is nog steeds in de negeermodus wat Lars betreft.
Ze vraagt wel af en toe waar hij is, maar verder.....
Zo wil ze ons wel een kusje geven voor ze gaat slapen maar Lars niet.
Ik forceer het maar niet, denk dat dat de beste manier is.
Snap ook best dat het voor haar nog niet zo'n feest is, een broertje wat nonstop huilt.....

Wij hebben ook een lampion gemaakt, en gaan een poging wagen.
We zijn thuis al steeds aan het oefenen, met echte deurbel erbij haha
Dan zit ik in mijn huisje en komt Meike met de lampion aan de deur..."dingdong"
Vervolgens zingt ze een Sintmaarten liedje, en krijgt dan een snoepje....
(en waarschijnlijk komt er woensdag geen stom woord uit)
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  zondag 8 november 2009 @ 22:12:02 #284
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_74525037
Karin dat oefenen klinkt wel heel lief hoor. Ben erg benieuwd of ze het woensdag nog durft. Hier is het thuis ook vaak het hoogste woord en dan met anderen erbij ineeens stil en verlegen

Karin ik zou zeker ook niks gaan opdringen hoor. Het gaat zoals het gaat en Meike geeft zelf het tempo wel aan toch? Als alles straks lekkerder loopt, gaat ze Lars vanzelf wel leuker vinden. Linde maakt het nu echt niks uit of haar zusje het hele huis bij elkaar gilt of niet. Misschien dat het door de kinderopvang komt dat ze er al zo aan gewend is ofzo dat kleine kindjes nou eenmaal huilen? Ze blijft zo'n 234.347 x per dag zeggen dat ze Esmee zo lief vindt, zelfs als we niet eens kunnen horen wat ze zegt omdat Esmee zo hard gilt Volgens mij ziet ze haar af en toe gewoon als een soort levende pop want ze wil alles, maar dan ook echt ALLES meehelpen... Verschonen? -> Ik Esmee poep kijken? Esmee honger? -> Ik Esmee fles geven? Esmee in bad? -> Mij hellepeh? En o wee als er dan een keer iets niet kan of mag
  maandag 9 november 2009 @ 09:24:42 #285
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_74532367
Haha, ik ben ook heel benieuwd of mijn waaghals het nog durft straks om aan de deuren te zingen

Ik kan me voorstellen dat Meike op dit moment nog niet zoveel kan met een veelvuldig huilende baby die constant aandacht nodig heeft. Voorheen was het haar exclusieve aandacht, nu is daar ineens dat kleine krijsertje dat constant bij mama zit. Lijkt me heel moeilijk om mee om te gaan voor een peuter hoor!

Devin wil de laatste tijd vaak baby spelen. Dan moet ik hem vasthouden net zoals ik bij Toby doe, gaat hij op mijn schoot liggen kraaien en moet mijn shirt omhoog zodat hij melk kan drinken (niet echt, hij vindt het niet lekker ). En gisteren wilde hij ook in de draagdoek maar wist niet hoe snel hij er weer uit moest "Dehdeh niet baby, ik groooot, ik sterrrrrk!" en dat demonstreerde hij direct door de TV proberen op te tillen
.... met gevoel voor drama....
  maandag 9 november 2009 @ 11:01:45 #286
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74534307
devin
Engaging Infinite Improbability Drive..
  maandag 9 november 2009 @ 11:04:44 #287
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_74534397
Wij gaan volgende week maastricht weer met een bezoekje vereren, even een gesprek met de kinderarts hoe het nu gaat, of ze de kerutabs mag hebben voor de taart
Kijken of ze verder onder behandeling blijft daar,
en ook maar even vragen naar haar beenstand, ze lijkt nl. steeds meer met haar voeten naar binnen te lopen , soort x-beentjes, en ik weet dat ze hier in het zkh, anderhalf jaar of wat terug gezegd hadden dat ze hypermobiel was, en weet dus niet ofdat di ten gevolge daarvan is, en of het erg is dat ze dat doet.
Maar kan het altijd vragen lijkt me
Engaging Infinite Improbability Drive..
  maandag 9 november 2009 @ 14:38:46 #288
144006 chacama
Ondernemend!
pi_74540971
Moeilijk hoor Karin. Maar ik denk dat je het goed doet zo met Meike. Het is ook een hele overgang voor zo'n kleintje.

Devin, jij stoere sterke vent!

Vragen staat vrij! Zou ik zelf ook doen. Ben benieuwd wat er uit komt Evenstar en ik duim voor je tabs!

Voor ons staat morgen de KA op het programma. Ben benieuwd wat er uitkomt. Heb het idee dat Maud niet meer helemaal alergisch is, maar nu meer naar intolerant neigt. Dus dat ga ik bespreken en ik wil even de mex. prik aanslingeren. Weet niet goed wat ik er mee aan moet. Maar ergens diep van binnen denk ik dat ik het wel moet doen voor Maud. Waarom weet ik ook niet precies... gewoon dat stemmetje in mijn hoofd.
pi_74545101
Karin, Mirte is ook niet zo van het kusjes geven hoor... meestal een kusje in de lucht en heeeeeel af en toe op Iris haar hoofdje. Ik vraag het altijd of ze Iris nog een kusje wil geven, maar wil ze niet is het ook prima. Geen idee waarom ze het niet wil, ze is sowieso niet zo heel knuffelig.

Devin, hahaha sterke vent!
Fake it till you make it...
  dinsdag 10 november 2009 @ 12:42:49 #290
144006 chacama
Ondernemend!
pi_74569723
Terug van de KA. Ze is nu 91cm en weegt 11,8 kg. Het houdt niet over, maar ze daalt niet. Binnenkort gesprek met de dietiste of we iets meer kunnen doen aan vitamine en opbouw van weerstand en hopelijk ook een beetje meer groei.
Oren zijn weer goed en ook d'r longen doen het weer helemaal naar behoren. Dus wat dat betreft een 'clean' bill gekregen. Wel goed in de gaten houden en indien nodig puffer gebruiken. En ze krijgt de mex. prik. Ik had dit half- en half al besloten, maar na het overleg met de KA wist ik het zeker. KA vroeg ze sowieso al af waarom Maud voor de gewone geen oproep heeft gehad, maar dat ging ze nog uitzoeken.
  dinsdag 10 november 2009 @ 16:43:19 #291
267540 Books
Vorige Mibosmama's
pi_74577644
Fijn dat Maud het zo goed doet Chaca en geheel op haar eigen tempo.

Hier een drukke verjaardag gehad en heel erg verwend en als klap op de vuurpijl vanmorgen getrakteerd op school en nu is het echt over met het feest en gaan we op naar de volgende verjaardag. Ons cadeautje is heel erg in de smaak gevallen want de hele dag worden er foto's gemaakt met de digitale camera van Disney bij de Mediamarkt vandaan. Hij is knalroze en van Mickey Mouse. Hadden er ook nog een pop bij en verder heeft ze oefenboekjes/leesboekjes/puzzels/kleurtjes/schoonmaakset/loopfiets (had ze al gekregen in de zomervakantie omdat ze in de winter jarig is)/kleding/baksetje/taartvormpjes enz. enz. gekregen.

Ik80 nog gefeliciteerd met Lotte ook. Het gaat zo hard die dochters van ons en Maud ook alweer bijna jarig.
  dinsdag 10 november 2009 @ 16:53:24 #292
144006 chacama
Ondernemend!
pi_74577979
Klinkt als een zeer geslaagd feestje. Hier staat het inderdaad ook voor de deur! Bijna jarig bijna drie!
Ze krijgt van ons 'ernie bij de dokter' ze vind het immers geweldig om dokter te spelen en ook om naar de dokter te gaan. Verder nog een eigen schaartje om mee te knippen en een lunchdoosje en drinkbeker van Pooh. Van mijn vader en mijn zus krijgt ze het poppenhuis van EIchorn en van de ooms en tantes aan de andere kant krijgt ze een step. wat ze van mijn schoonouders krijgt weet ik nog niet. Daar moet ik morgen even voor op pad. Mijn schoonmoeder ligt met de griep in bed en vroeg of ik wat wilde kopen voor d'r. Nou, dat is geen probleem. Denk dat het iets voor d'r pop wordt. Ze is nu zo aan het moederen dat het vast in de smaak zal vallen.

*moet nog verjaardagsboodschappen doen*
  dinsdag 10 november 2009 @ 16:53:28 #293
267164 ik80lll
leer mij het zelf te doen
pi_74577981
hahaha oh jij bent het!
(ik lees teveel en reageer te weinig)
alles goed met de grote, ook nog van harte!
Ook goed verwend zo te lezen.
Lotte geniet hier van alle playmobil, maar ook de knutselspullen vallen erg in de smaak
pi_74605375
Hallo ik zal ook es iets posten

Max heeft vannacht voor de 2e keer in korte tijd (vorige keer was vorige week zaterdag) oorontsteking gekregen. Het gekke is, dat het ook deze keer weer met flink slapen en koorts na zo'n 4/5 uur weer over is. dan zegt ie dat het allemaal kraakt in zn oor en begint het vocht te lopen. Ik was zo verbaasd dat het na 4 uurtjes al was doorgebroken dat ik eigenlijk niet geloofde dat hij een ontsteking had, maar aangezien ie wel gewoon de hele tijd koorts had, zegt mn mams van wel.

Nu begint zijn oortje dus ook te stinken. Ik kan me herinneren dat er vorig jaar een meisje bij max op de peuterspeelzaal zat met een chronische oorontsteking en ook buisjes. Haar oortjes stonken vaak zo erg dat er geen kindje naast haar wilde zitten, maar zo sneu, want ze kan er natuurlijk niks aan doen.
Nu ben ik een beetje bang dat Max dat ook heeft/krijgt Heeft er iemand ervaring?
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_74612952
Geen ervaring pinq...

Mijn peuter geniet van alle sint maarten kindjes met lampion aan de deur! En maar zwaaien met haar eigen exemplaar . Volgend jaar gaan we misschien ook maar een rondje
Fake it till you make it...
pi_74616242
huh wat gek Pinquit! Meike heeft ook weleens oorontsteking gehad incl loopoor, maar daar waren we wel heel wat langer zoet mee. Heb je de huisarts al een keer laten kijken?

Meike heeft voor het eerst Sintmaarten gelopen. Eerst heel afwachtend, kijken naar de andere kindjes. en op het eind zong ze het hardst en ze danste er ook nog bij.
Daarna lekker in bad opwarmen...."mama...ik hou van snoep!"
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  woensdag 11 november 2009 @ 20:40:41 #297
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_74616379
quote:
Op woensdag 11 november 2009 20:37 schreef XXXKarinXXX het volgende:

Meike heeft voor het eerst Sintmaarten gelopen. Eerst heel afwachtend, kijken naar de andere kindjes. en op het eind zong ze het hardst en ze danste er ook nog bij.
Daarna lekker in bad opwarmen...."mama...ik hou van snoep!"


pi_74625962
hallo peuter-mama's
ik ben weer meelezende en hopelijk snel weer op de hoogte en meeschrijvend !
  donderdag 12 november 2009 @ 10:49:09 #299
267540 Books
Vorige Mibosmama's
pi_74627737
Hoi Marit, ik moest laatst toevallig aan je denken en aan hoe het met je twee dames en jezelf gaat?

Welkom terug.
pi_74628719
Leuk allemaal die pogingen van jullie, maar onze peuter is tóch de leukste en liefste en grappigste. . .

Sinds ze weer opgeknapt is, is ze echt een engeltje. Goed luisteren, grapjes maken, lekker mee-eten, het kan opeens allemaal weer! En ik moet zeggen dat ik de peuterleeftijd wel enorm leuk vind hoor (maar dat zei ik van de dreumesleeftijd ook geloof ik ).

Van de week bij het KDV hadden we er bijna één bij . Ik had een 1-jarige aan m'n broekspijp hangen (echt met zielige puppy-ogen EN puppy-piep-geluidjes ook!) die meewilde. Dus ik vroeg aan Anna, zullen we Isabel dan maar meenemen? Je zag d'r echt kijken van eh, kan dat dan papa?! . Maar even uitgelegd dat dat idd niet kan en ze was het er wel mee eens omdat ze zich anders niet meer om kon draaien in d'r bedje. , .
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')