Hoe onthoud jij eigenlijk je username man?!quote:Op woensdag 14 oktober 2009 09:57 schreef 8108139dpths het volgende:
Winamp gaat nog, alhoewel het met die Modern Skins ook waardeloos is.![]()
Maar Itunes... gad-ver-damme.![]()
Nee. foobar2000 FTW!![]()
[ afbeelding ]
Via iTunes kan je ook bij de ander gewoon de playlist zien en horenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 09:54 schreef Jarno het volgende:
[..]
Via iTunes DJ mensen met een iPhone op je feestje requests laten doen voor de playlist die avond.. Whehe, serieus, hoe koel ook, wie gebruikt dat soort features!
.
Waarom zou je dat willen?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:02 schreef ytram het volgende:
Ik weet ook nog gewoon waar mijn muziek staat
Na gewoon: Muziek/CD of Muziek/0Mix of Muziek/0Verzamelingquote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:07 schreef Jarno het volgende:
[..]
Waarom zou je dat willen?. Het is toch veel handiger je muziek app dit in een databasje te laten flikkeren zodat je er ook nog eens leuke (dynamische) selecties op kunt loslaten ("sync elke keer de 100 nieuwste toevoegingen aan mijn library, en dan alleen de nummers die ik meer dan 2x gedraaid heb en waarvan de artiestnaam begint met een P")?
Zijn er echt nog mensen die het handig vinden zelf een hele structuur als E:\Muziek\Albums\Techno\Full\\G\Garnier, Laurent te bedenken en onderhouden?!
Maar dat beperkt je toch weer enorm wanneer je veel muziek hebt? Mijn library is iets van 80GB en ik moet er niet aan denken dat met de hand bij te gaan houden of in te gaan delen. Laat die rammelbak zich daar maar druk om maken!quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:34 schreef snorfiets het volgende:
[..]
Na gewoon: Muziek/CD of Muziek/0Mix of Muziek/0Verzameling
Het is niet eens zo belangrijk hoe de structuur is, maar meer dat ik weet dat als ik mijn computer opnieuw WIL installeren, ik zeker weet dat ik mijn muziek niet kwijt raak. Overigens archiveer ik alles goed op mijn computer (documenten, foto's etc.).quote:
Mijne is ook 80gb, ik heb het vanaf het begin af gewoon netjes bijgehouden. Niks geen probleem...quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:35 schreef Jarno het volgende:
[..]
Maar dat beperkt je toch weer enorm wanneer je veel muziek hebt? Mijn library is iets van 80GB en ik moet er niet aan denken dat met de hand bij te gaan houden of in te gaan delen. Laat die rammelbak zich daar maar druk om maken!
Oh, ik laat Time Machine zich daar druk om maken...quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:41 schreef ytram het volgende:
[..]
Het is niet eens zo belangrijk hoe de structuur is, maar meer dat ik weet dat als ik mijn computer opnieuw WIL installeren, ik zeker weet dat ik mijn muziek niet kwijt raak. Overigens archiveer ik alles goed op mijn computer (documenten, foto's etc.).
Bento skinquote:Op woensdag 14 oktober 2009 08:28 schreef n8n het volgende:
[..]
Winamp gebruikers zijn smakeloze 90's retroboysslayers
Ja ik. Bij zo'n rot-db als die van iTunes ben je alles kwijt als je niet oppast. Nu draai ik mijn muziek vanaf een externe HD, dus dat zal nog wel loslopen, maar toch. Ik wil alles zelf in de hand houden.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:07 schreef Jarno het volgende:
[..]
Waarom zou je dat willen?. Het is toch veel handiger je muziek app dit in een databasje te laten flikkeren zodat je er ook nog eens leuke (dynamische) selecties op kunt loslaten ("sync elke keer de 100 nieuwste toevoegingen aan mijn library, en dan alleen de nummers die ik meer dan 2x gedraaid heb en waarvan de artiestnaam begint met een P")?
Zijn er echt nog mensen die het handig vinden zelf een hele structuur als E:\Muziek\Albums\Techno\Full\\G\Garnier, Laurent te bedenken en onderhouden?!
Een externe HD kan toch ook crashen? Of bedoel je dat de library beschadigd kan raken (ook een kwestie van backups maken...)?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:46 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Ja ik. Bij zo'n rot-db als die van iTunes ben je alles kwijt als je niet oppast. Nu draai ik mijn muziek vanaf een externe HD, dus dat zal nog wel loslopen, maar toch. Ik wil alles zelf in de hand houden.
Ja, de geluidskwaliteit heeft ook echt te maken met het afspeelprogrammaquote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:49 schreef Andyy het volgende:
En daarnaast, WMP klinkt kut, iTunes kan er nog net eme dor en Winamp klinkt gewoon het beste
Ik kan me dan weer niet voorstellen dat mijn muziekcollectie ongeordend is. Als je iets downloadt, gewoon meteen in de juiste map zetten. Ook handiger als je een CD wilt branden oid.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:35 schreef Jarno het volgende:
[..]
Maar dat beperkt je toch weer enorm wanneer je veel muziek hebt? Mijn library is iets van 80GB en ik moet er niet aan denken dat met de hand bij te gaan houden of in te gaan delen. Laat die rammelbak zich daar maar druk om maken!
Hij is juist extreem geordend. Alleen niet door mij. En CD's branden kan gewoon vanuit iTunes.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:57 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ik kan me dan weer niet voorstellen dat mijn muziekcollectie ongeordend is.
Ja, aangezien je binnen Winamp met één beweging de treble en bass aan kan passen -> geluidskwaliteitquote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:53 schreef zovty het volgende:
[..]
Ja, de geluidskwaliteit heeft ook echt te maken met het afspeelprogramma![]()
![]()
.
Ohja, da's waar ook. Al die Windowzers sluiten nog steeds programma's af enzo.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 14:03 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Daar ik doorgaans streams luister is Winamp meer dan genoeg voor mij.
Ik hoef niet te syncen met iPods, wil geen podcasts luisteren en al helemaal geen programma wat er veel te lang over doet om op te starten.
Ik sluit mijn hele PC af als ik ga slapen of sowieso hem niet binnen 2 uur weer gebruik.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 14:04 schreef Jarno het volgende:
Ohja, da's waar ook. Al die Windowzers sluiten nog steeds programma's af enzo.
Waarom? Gewoon sleepen of hoe heet dat onder Windows toch?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 14:05 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ik sluit mijn hele PC af als ik ga slapen of sowieso hem niet binnen 2 uur weer gebruik.
Ja.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:53 schreef zovty het volgende:
[..]
Ja, de geluidskwaliteit heeft ook echt te maken met het afspeelprogramma![]()
![]()
.
Ik heb beide geprobeerd. En dan ben ik waarschijnlijk gewoon geen doorzetter maar zonder iTunes lukt het me niet echt om het bij te houden.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:58 schreef Jarno het volgende:
[..]
Hij is juist extreem geordend. Alleen niet door mij. En CD's branden kan gewoon vanuit iTunes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |