Van Vol, ... geen slechte dingen gehoord toch, hoop ikquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:46 schreef Anniebab het volgende:
[..]
\ok, omdat ik je van VOL een beetje ken... en hier soms dus ik wist niet of je nou al langer hier zat.Maar achteraf heeft Bommie t daar wel eens over gehad.
Bommie wordt alleen geaccepteerd VOL omdat ie dingen schijnt te doen voor het Opperhoofd Snaptnix daar. Wat die dingen zijn weten slechts een paar mensen, maar er wordt wel altijd heel giechelig over gedaanquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:52 schreef Anniebab het volgende:
[quote]Op dinsdag 13 oktober 2009 18:50 schreef Jian het volgende:
[..]
Van Vol, ... geen slechte dingen gehoord toch, hoop ik
[/quoteWelnee, dat jullie juist vaak samen op FOK of VOL zaten,
quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:57 schreef Jian het volgende:
[..]
Bommie wordt alleen geaccepteerd VOL omdat ie dingen schijnt te doen voor het Opperhoofd Snaptnix daar. Wat die dingen zijn weten slechts een paar mensen, maar er wordt wel altijd heel giechelig over gedaan![]()
*proest*quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:57 schreef Jian het volgende:
[..]
Bommie wordt alleen geaccepteerd VOL omdat ie dingen schijnt te doen voor het Opperhoofd Snaptnix daar. Wat die dingen zijn weten slechts een paar mensen, maar er wordt wel altijd heel giechelig over gedaan![]()
Je onderschat me weer eensquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:50 schreef Jian het volgende:
[..]
Van Vol, ... geen slechte dingen gehoord toch, hoop ik
Ik weet 't, dit gaat weer rechtstreeks naar die enge commissie die je daar hebt. In zal vanavond wel weer bij Snap in de Kelder ontboden wordenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 19:01 schreef versabommie het volgende:
[..]
Je onderschat me weer eens![]()
Denk dat je teveel Albert kijkt!
En huurt Huub het nu???quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:43 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Claire heeft haar zaak verkocht de inboedel daarvan. Het pand is een huurpand en daarvan is waarschijnlijk gewoon de huur opgezegd. Pand was geen eigendom van Claire.
De zaak? Lijkt me niet logischquote:
Waarom staat dit hier?quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:58 schreef peeet1 het volgende:
Titel: Gino stemt op Dj Michiel Type: Publieke hyves
2009-10-12 22:20:33
Aan: dgk1en2
Verstuurd via: Gino Politi Fanhyve
Beste vrienden,
Zoals jullie weten heb ik Viva La Mamma
opnieuw opgenomen. Dit heb ik gedaan samen met DJ Michiel. Hij is dit jaar genomineerd voor een party award 2009 in de categorie "opkomende party dj". Om deze award te kunnen winnen is het belangrijk zo veel mogelijk stemmen te krijgen. Mensen kunnen stemmen op www.partyawards.nl
De planning voor de singel was 15 oktober maar dit gaan we niet halen aangezien we de singel misschien ook in het Nederlands en Duits gaan opnemen.
We houden jullie op de hoogte,
Grazie e buona notte,
Gino
Volgens mij heeft ze alle spullen nog hoor.Althans ze schreef onlangs op haar hyves bij WWW dat ze kapot was van de salon leeghalen..quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 18:43 schreef Elisa1958 het volgende:
[..]
Claire heeft haar zaak verkocht de inboedel daarvan. Het pand is een huurpand en daarvan is waarschijnlijk gewoon de huur opgezegd. Pand was geen eigendom van Claire.
Niet zo sip! Of had je liever gehad dat moeder en dochter met lege handen achtergelaten zouden worden? Ja he, dat zou je wel willen he?quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 19:29 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Volgens mij heeft ze alle spullen nog hoor.Althans ze schreef onlangs op haar hyves bij WWW dat ze kapot was van de salon leeghalen..Dus denk eerder dat ze alles opgeslagen heeft.
Het woord 'mam' zit in de titel, dus dan heeft het waarschijnlijk met littlemamita te maken.quote:
Alsof jouw niveau zo hoog ligt.quote:
Het is over. Dit kabinet is vastgelopen, als een oude auto die vastzit in het mulle zand. Het piept nog een beetje, het kraakt. Iedereen kan zien dat het beestje nooit meer een meter zal rijden. De accu is leeg. Het is voorbij. Voorzitter, het zou om te lachen zijn als het niet ging om de toekomst van Nederland. Dan kon je pret hebben om dat clubje hulpelozen dat angstig door de beslagen ruit naar buiten kijkt, hopend dat iemand ze kan vertellen welke kant ze opmoeten. Ze weten zelf, als je goed kijkt, dat er geen redden meer aan is. Dat ze alle verkeerde beslissingen hebben genomen en dat ze geen acht hebben geslagen op het bordje ‘moeras linksaf’. Maar ze gingen toch linksaf. Omdat hun ideologische TomTommetje al sinds de sixties staat afgesteld op ‘linksaf’. Ze kunnen niet anders. Wouter achter het stuur, André in het babyzitje en Jan Peter die alles best vindt zolang zijn partij maar voorin mag zitten.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 17:31 schreef versabommie het volgende:
[..]
Boeien! Boeien! Interessant! Ik hang aan je lippen! Ga door! (vrij naar teeuwen)
Misschien strax nog een stukje uit de algemene begroting quoten?
Sterker nog"hij vertelde zelf dat hij in het Oldenzaalse uitgaansleven bekendstond als Huub van Krukkengooy..quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 17:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
En sommigen keken al DGK voor de meute keek en hebben Huub zelf horen vertellen dat hij niet altijd even makkelijk was in de kroeg en andere "sociale" situaties.
Zijn "positie" bij honkbal was natuurlijk niet voor niets "Pain in the ass"....
Legendarisch was die jaquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 19:50 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Het is over. Dit kabinet is vastgelopen, als een oude auto die vastzit in het mulle zand. Het piept nog een beetje, het kraakt. Iedereen kan zien dat het beestje nooit meer een meter zal rijden. De accu is leeg. Het is voorbij. Voorzitter, het zou om te lachen zijn als het niet ging om de toekomst van Nederland. Dan kon je pret hebben om dat clubje hulpelozen dat angstig door de beslagen ruit naar buiten kijkt, hopend dat iemand ze kan vertellen welke kant ze opmoeten. Ze weten zelf, als je goed kijkt, dat er geen redden meer aan is. Dat ze alle verkeerde beslissingen hebben genomen en dat ze geen acht hebben geslagen op het bordje ‘moeras linksaf’. Maar ze gingen toch linksaf. Omdat hun ideologische TomTommetje al sinds de sixties staat afgesteld op ‘linksaf’. Ze kunnen niet anders. Wouter achter het stuur, André in het babyzitje en Jan Peter die alles best vindt zolang zijn partij maar voorin mag zitten.
Ze hebben nog geprobeerd wat ballast overboord te zetten. Mevrouw Vogelaar werd aan een boom gebonden, Aboutaleb stapte met al zijn paspoorten al uit in Rotterdam, Van Geel had het liefst de afslag Brabant gepakt om Commissaris van de Koningin te worden, Jan Peter roept steeds: “Ik wil naar Brussel” en Al Gore-papegaai mevrouw Cramer tettert vanaf de achterbank: “Niet zo hard rijden, dat is slecht voor de ijsberen!” De enige route die de PvdA voorstelt is om een paar extra rondjes te rijden op de grachtengordel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |