7848 -> 10 euro kortingquote:Op donderdag 15 oktober 2009 08:24 schreef Koningin het volgende:
Welke standaard kortingcodes worden bedoeld in de OP?
Die van 10 euro werkt niet meer. Of tenminste, bij mij werkte hij niet meer tijdens mjin laatste bestelling (en mn eindbedrag zou dan alsnog wel boven de 16 euro zitten). Er is er nog eentje van 5 euro, die begint met een 8 (maar ben de rest van de code vergeten, hij staat iig in de OP van het topic met "tnt" in de titel).quote:Op donderdag 15 oktober 2009 09:02 schreef alors het volgende:
[..]
7848 -> 10 euro korting
1304 -> 5 euro korting
Echter deze codes zijn niet voor iedereen en als ze erachter komen dan wordt je bestelling dus verwijderd en krijg je een waarschuwing e.d.
Welke jas dan? Nog foto's van? Ik ben over het algemeen wel tevreden over de kwaliteit van h&m, maar bestel er eigenlijk alleen maar leggings want die vind ik heerlijk.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:53 schreef LambertoBava het volgende:
ik haat h&m met z'n goedkope schijt. heb in maart een redelijke mooie jas gekocht, maar van begin af aan gaat dat stuk stof achter de rits telkens vastzitten in de ritssluiting als ik em open of dicht probeer te doen.
Wat is het? Een vaas?quote:Op donderdag 15 oktober 2009 10:06 schreef alors het volgende:
Deze was op dat andere plaatje helemaal niet zo bol![]()
[ afbeelding ]
kmaak wel effe een fotoquote:Op donderdag 15 oktober 2009 12:00 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Welke jas dan? Nog foto's van? Ik ben over het algemeen wel tevreden over de kwaliteit van h&m, maar bestel er eigenlijk alleen maar leggings want die vind ik heerlijk.![]()
Maar heb er nu ook een winterjas besteld, kijk wel of ik hem retour, dat vind ik echt megahandig.
Ja, hoewel, ik heb een paar hempjes die wel echt al heel lang mooi zijn gebleven (die zijn ook van wat dikkere stof), maar die longsleeves!! echt, na 1 keer wassen al helemaal gedraaid en uit vorm enzo... 2x gekocht, nooit meerquote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:31 schreef Qarinx het volgende:
Hmm, wel beetje eens dat de kwaliteit van H&M niet heel goed is..
Heb van de week mijn kast uitgemest en bijv. longsleeves en basic t-shirts (sommige maar 1x aan gehad) kon ik wegdoen. Gewoon van het in de kast liggen wordt de kleding al lelijk en vaal na een tijd.. Betaal nu dus liever 15 EUR voor een WE longsleeve, iets dikkere stof.. dan 10 EUR voor die van de H&M.
Die hemdjes, ligt er wel weer aan welke.. die van de divided met smalle bandjes, daar worden die bandjes echt lelijk van na een paar keer wassen. En die met dikkere banden, ligt het er maar net aan in welk seizoen je het hebt gekocht. Soms is het een stuggere stof, soms meer elastisch..quote:Op donderdag 15 oktober 2009 13:42 schreef NoralyZ het volgende:
[..]
Ja, hoewel, ik heb een paar hempjes die wel echt al heel lang mooi zijn gebleven (die zijn ook van wat dikkere stof), maar die longsleeves!! echt, na 1 keer wassen al helemaal gedraaid en uit vorm enzo... 2x gekocht, nooit meer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |