----
Anno 2009, nu massa imigratie het grootste probleem is dat europa heeftgekend. Sinds de tweede wereld oorlog die geeindigt is in 1914. Heeft de Nederland hater Ruud Lubbers de oplossing, "
Een ruimer toelatingsbeleid voor migranten en meer in het bijzonder voor vluchtelingen is essentieel om het hoofd te bieden aan de vergrijzing van de Nederlandse bevolking. Het beleid is nu restrictief en inefficiënt.''
http://www.nd.nl/artikele(...)mer-toelatingsbeleidZelfde fabeltje voor 40 jaar, maar heeft alleen 200 miljard euro gekost.
------------------
-----
De ultra linkse femke halsema, die anders zo anti Nederlands is en alles wat onze medemens doet, aanbid alsof het gods daad is.
Zegt tussen neus en lippen door in een interview "
Ik merk het in mijn wijk: natuurlijk is de islam een probleem."
http://www.dagelijksestan(...)rkiezingen-van-2011/De linkse fasciste vind ook dat Rooms-Katholieke Kerk ‘
as van religieus kwaad’ is.
http://www.rkkerk.nl/actu(...)83829_FJaar2006.html--------------------
Links fasciste vogelaar zegt in 2007, dat islaam een deel van de Nederlandse cultuur MOET zijn.
http://www.trouw.nl/achte(...)1649720.ece?all=true-------------------
---
De vrouwelijke excuuse moslim Fatima Elatik
Twittert vrolijk '
Suikerfeest graag op maandag ivm autoloze zondag in Amsterdam. Anders vrijstelling voor moslims!'
En de volgende dag worden er gratis taxis ingezet exclusief voor moslims.
Ook twitter de islam fasciste "
Volgens mij was er een andere politicus zo'n 60 jr geleden die dat ook deed bij een ander semitish volk." doelend op de zeer gerespecteerde parlementarier Geert Wilder.
Een paar jaar eerder plaatste deze links fascist al een 'tweet' een een krant Om een toneel stuk te verbieden.
Nou volgens mij was er een andere politicus zon 60 jaar geleden die ook toneel stukken verbood!---------------------
---
Peter de Pagter, van de abvacabo zegt ,
"Met een club als de PVV praat je niet''en "Het is een racistische organisatie''
http://www.dvhn.nl/nieuws(...)uitspraken+Jongerius--------------------
----
Ultra linkse Agnes Jongerius heeft het over ‘We dealen met de duivel en zijn oude moer’
http://www.volkskrant.nl/(...)lders_in_AOW-kwestie--------------------
---
Linkse imigranten princes kan het niet hebben dat ze geen echte Nederlander is en schoffert de rest van Nderland maar even met de uitspraak: "‘De’ "Nederlander bestaat niet."
http://www.volkskrant.nl/(...)rlander_bestaat_niet--------------------
---
Jan marijnissen kan er ook wat van: "Marokkanen sluiten zich gewoon nergens bij aan. Ze profiteren alleen maar"
http://www.geenstijl.nl/m(...)okkanen_zijn_pr.html---------------------