Envelop?quote:Op dinsdag 17 november 2009 23:45 schreef leolinedance het volgende:
Aegon heeft een aantal fouten gemaakt bij mijn spaarrekening. Automatisch incasso's die maar half zijn verwerkt, twee maal een inleg die nooit ingelegd is. Erg slecht allemaal want alle brieven zaten in één enveloppe. De helft van wat ik gevraagd (wat in de enveloppe zat) heb is ongeveer verwerkt. Een anderswijziging en één maandelijkse incasso. Mijn eenmalige inleg (2x) en andere maandelijkse inleg is 'vergeten'.
Ik heb een klacht per email gestuurd en hier geen reactie op gehad. Nadat ik vandaag, bijna twee weken later, een telefoontje heb gepleegd wordt er eindelijk actie ondernomen. Gelukkig werd ik wel fatsoenlijk geholpen aan de telefoon. Maar de eerste indruk van deze bank is niet erg goed.
Aegon werkt analoog, merk het ook met het opgeven van automatische overschrijvingen. Je moet dat opgeven, uitprinten, ondertekenen en naar Aegon opsturen via de post. Redelijk belachelijke werkwijzequote:Op donderdag 19 november 2009 21:32 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Envelop?![]()
Je werkt nog analoog
Gelukkig is dat eigenstijl sparen niet analoog dan... heb redelijk snel geld heen en weer gesluisd.quote:Op vrijdag 20 november 2009 08:18 schreef Blik het volgende:
[..]
Aegon werkt analoog, merk het ook met het opgeven van automatische overschrijvingen. Je moet dat opgeven, uitprinten, ondertekenen en naar Aegon opsturen via de post. Redelijk belachelijke werkwijze
Dat moet (blijkbaar) om automatische incasso's te activeren en bedrag in te leggen.quote:Op donderdag 19 november 2009 21:32 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Envelop?![]()
Je werkt nog analoog
Ik heb er geen problemen mee als het werkt. En dat is nu niet het geval. Het is nog steeds niet afgeschreven...quote:Op vrijdag 20 november 2009 08:18 schreef Blik het volgende:
[..]
Aegon werkt analoog, merk het ook met het opgeven van automatische overschrijvingen. Je moet dat opgeven, uitprinten, ondertekenen en naar Aegon opsturen via de post. Redelijk belachelijke werkwijze
Wat doe je dan?quote:Op vrijdag 20 november 2009 22:50 schreef SeLang het volgende:
Ik vind het ook perfect hoor. Ik laat volautomatisch geld heen en weer boeken tussen interne spaarpotjes en dan krijg je een hogere rente
Kan volgens mij niet (zelf ook niet kunnen vinden).quote:Op woensdag 25 november 2009 17:41 schreef wibraman het volgende:
Hé, weet iemand waar ik de opgebouwde rente van mijn OHRA spaarrekening kan vinden online?
Sterf toch lekker.quote:Het rentepercentage van de MoneYou Spaarrekening wordt met ingang van 27 november 2009 verlaagd naar 2,6% (effectief op jaarbasis).
Wilde 't ook net posten.. kreem 'm ook.quote:
Welke top?? Laten we hopen dat we een beetje tegen de dal aanlopen.quote:Op vrijdag 27 november 2009 09:46 schreef allsystemshalt het volgende:
Is er al zicht op herstel?
Ik moet binnenkort gaan schuiven maar waarheen is 2,6 % echt de top ?
Van huidige rente voor rekeningen zonder beperkende voorwaardenquote:Op vrijdag 27 november 2009 09:51 schreef MakuMaku het volgende:
[..]
Welke top?? Laten we hopen dat we een beetje tegen de dal aanlopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |