abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_74549779
quote:
Op zondag 8 november 2009 23:53 schreef NoralyZ het volgende:

[..]

He, die fiets heb ik! Alleen is laatst 1 van mijn mooie bloemetjesjasbeschermers gesneuveld Overigens waren mijn jasbeschermers gejat (echt wtf) in de eerste week dat ik m had, toen had ik de HEMA gemaild en toen kreeg ik gewoon nieuwe, super chill. Heb trouwens niet zo'n kratdrager voorop.

Trouwens, over die fiets met/zonder bagagerek/rek voorop: mijn broer heeft ook zo'n soort fiets, met krat voorop en zonder bagagedrager, maar ik ga gewoon bij hem voorop de krat zitten
Hoe bevalt de fiets? Is het een beetje kwaliteit?
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
pi_74550301
TVPPPP
pi_74551551
quote:
Op maandag 9 november 2009 08:39 schreef scrub_nurse het volgende:

[..]

die schijnen echt veel minder fel
1.09 om precies te zijn. maar vallen wel snel uit elkaar. ik vind die van de hema van betere kwaliteit. Vallen minder snel uit elkaar en geven meer licht, en doen het ook langer. gebruik het setje van de action alleen als nood-backup.
pi_74551700
trouwens 13 en 14 november 15% extra korting op alles als je een of ander mini-mijtertje meeneemt naar de winkel !
pi_74552692
quote:
Druk de mini mijter uit de omslag van de folder en neem ‘m mee als je bij HEMA gaat winkelen op 13 en 14 november. Bij de kassa krijg je met de mini mijter 15% extra korting op al je aankopen*. Ook krijg je, zolang de voorraad strekt, een echte mini mijter cadeau. Dus, tot ziens bij de mini mijterdagen.
Actievoorwaarden Nederland
De HEMA mini mijter dagen lopen van vrijdag 13 november tot en met zaterdag 14 november 2009 bij alle HEMA vestigingen in Nederland.
De HEMA mini mijter zit in de brochure nummer 17 en is eveneens verkrijgbaar in de HEMA vestigingen, zolang de voorraad strekt.
De HEMA mini mijter mag gedurende de actieperiode meerdere malen worden gebruikt.
* Op vertoon van de HEMA mini mijter wordt aan de kassa een korting van 15% op alle aankopen verstrekt, m.u.v. raambekleding, foto-ontwikkelservice, albumprintservice, boeken, postzegels, telecomproducten, cadeaukaarten en Lekker Weg.
De HEMA mini mijter actie geldt niet voor aankopen op hema.nl.
De korting geldt ook op aanbiedingen en/of reeds afgeprijsde artikelen
De actievoorwaarden voor de mini mijter actie!
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
pi_74610791
quote:
Op maandag 9 november 2009 19:16 schreef Cyan het volgende:

[..]

Hoe bevalt de fiets? Is het een beetje kwaliteit?
prima, heb m nu anderhalf jaar en ik fiets nogal wat af.. heb er nooit problemen mee, en ik ben er echt niet voorzichtig of erg zorgvuldig mee.. staat ook altijd buiten enzo.
pi_74610984
de hotdogkaasbroodjes uit de koeling zijn yuk
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_74611665
quote:
Op zondag 11 oktober 2009 23:31 schreef deniszs het volgende:
Echt
-------------
foto service is wel bagger daar.
Ik laat ze daar altijd via de automaat afdrukken, ff lopen door de stad aan het eind van de shopdag zijn ze altijd klaar!

Hema fotoservice
If I don't make it in heaven I'll run shit in Hades
  FOK!fotograaf maandag 21 december 2009 @ 01:07:57 #109
137066 fokkieslim
pi_75864342
Ik werk bij de hema,ergens in brabant.
  maandag 21 december 2009 @ 01:55:44 #110
71919 wonderer
Hung like a My Little Pony
pi_75865278
HEMA is wel een keten die ik mis hier in de VS
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
pi_75875298
Oooh, de hema is geweldig!

Ik heb er vroegah 3 jaar gewerkt waarvan 2 bij de 1 uurservice. Ik zah gister dat ze een nieuw 'uniform' hebben, geweldig vloekende kleurencombinatie. Heerlijk histerisch hema
  maandag 21 december 2009 @ 13:11:20 #112
160346 Mavro
Black & Red
pi_75876052
quote:
Op maandag 21 december 2009 01:55 schreef wonderer het volgende:
HEMA is wel een keten die ik mis hier in de VS
Oh maar jullie hebben het vervloekte WallMart
"If you can fake sincerity, you can fake pretty much anything."
  maandag 21 december 2009 @ 17:57:10 #113
71919 wonderer
Hung like a My Little Pony
pi_75888187
quote:
Op maandag 21 december 2009 13:11 schreef Mavro het volgende:

[..]

Oh maar jullie hebben het vervloekte WallMart
En in welk opzicht is dat te vergelijken met de hema?
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
  maandag 21 december 2009 @ 18:17:07 #114
160346 Mavro
Black & Red
pi_75888818
quote:
Op maandag 21 december 2009 17:57 schreef wonderer het volgende:

[..]

En in welk opzicht is dat te vergelijken met de hema?
Daar heb je alles wat je bij de Hema ook kan kopen en meer?
"If you can fake sincerity, you can fake pretty much anything."
  maandag 21 december 2009 @ 18:40:42 #115
71919 wonderer
Hung like a My Little Pony
pi_75889613
quote:
Op maandag 21 december 2009 18:17 schreef Mavro het volgende:

[..]

Daar heb je alles wat je bij de Hema ook kan kopen en meer?
Neu. Hema is echt een merk. Het walmart-merk is meer euroshopper, een goedkope versie van a-merken. Hema heeft echt zijn eigen dingetjes die je nergens anders vindt.
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
  vrijdag 25 december 2009 @ 00:46:55 #116
202348 Susi
Temple of Love
pi_76039349
Ik werk er ook.
pi_76049637
Ik heb er gisterochtend m`n kerst eten gehaald
"Sans toi, les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois.."
pi_76051403
HEMA
Ook 'verslaafd' geraakt tijdens mijn zwangerschap, elke keer als ik in het winkelcentrum ben móet ik even kijken
No one can make you feel inferior without your consent - Eleanor Roosevelt
  vrijdag 25 december 2009 @ 18:45:07 #119
20790 Yvonnetje
Mooi hè, alles.....
pi_76054631
quote:
Op vrijdag 25 december 2009 14:21 schreef Miam het volgende:
Ik heb er gisterochtend m`n kerst eten gehaald
En, was 't wat?
Ik ben ook dol op de Hema Hier in 't dorp is maar een klein filiaal, dus als ik in een grote Hema kom ga ik helemaal los Maar gelukkig is hier ook elke keer wel iets te vinden; vooral de kaarten (verjaardag, beterschap, dat soort dingen) sla ik nooit over, altijd even kijken of er weer wat nieuws is!
Geluk is een richting, geen punt
pi_76130285
oh Hema
ik hield er al van, van het servies en de school/kantoorartikelen, en de kleine prullaria en verzorgingsartikelen enzo. Fijne basics ook daar en een goede prijs/kwaliteit verhouding vind ik.
Maar nu ik een kind heb hou ik nog meer van de Hema ze hebben alles wat je nodig hebt en het is een prima kwaliteit, kan tegen een stootje en ook tegen de wasdroger. Waar de shirtjes van prénatal vaak kort en breed uit de was komen (zonder droger!) blijven de shirtjes van de Hema goed in vorm. En best of all, het ziet er nog leuk uit ook
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_76489557
quote:
Hollandsche eenheidsprijzen
Op 4 november 1926 ging de eerste HEMA open, in Amsterdam. In tachtig jaar groeide het warenhuis van prijsstunter tot trendy zaak.

Eigenlijk begon de HEMA ooit als een prijsstuntwinkel. In de eerste winkel in de Kalverstraat kocht je spullen voor afgeronde bedragen:10, 25, 50 of 75 cent. Een beetje zoals vandaag bij Euroknallers. De formule van afgeronde prijzen zat ook in de naam: de Hollandsche Eenheidsprijzen Maatschappij Amsterdam - de HEMA.

Tot 1926 kwamen alleen rijke Nederlanders in warenhuizen, zoals de Bijenkorf. Alles was er duur en het sjieke personeel sprak Frans. Tot de HEMA werd opgericht. 'Een warenhuis voor iedereen' werd het genoemd. Het was goedkoop, praktisch en had een ruime keus, van huishoudelijke artikelen, kleding en taart tot 'Amerikaanse haarlotion voor de zorgeloze watergolf, parfumerieën en bijouterieën'.

Het personeel bestond vooral uit vrouwen die, in witte bedrijfskleding, zo'n 75 uur per week werkten en zelfs op hun vrije zondag de etalages inrichtten. Wie trouwde, verloor haar baan, want getrouwde vrouwen werkten er niet.

Door de lage eenheidsprijzen was de winkel lange tijd een 'armeluiswinkel', rijkere Nederlanders wilden niet op straat met een HEMA-tas worden gezien. Inmiddels is HEMA van iedereen en is de winkel razend populair. Zo draagt een op de drie jongens een HEMA-onderbroek, een op de vijf vrouwen een HEMA-bh, gaan er jaarlijks veertien miljoen tompoucen over de toonbank en koopt er elke seconde iemand een HEMA-worst.
Vooral dat laatste stukje
  woensdag 6 januari 2010 @ 17:36:10 #122
189732 Niara
Whooo hooo!
pi_76490264
Ik wist niet dat het zo veel was
Maar tja, het is logisch: het is redelijk goedkoop, meestal mooi en de HEMA is altijd dicht bij
pi_76496261
Meh. De dekbedovertreksetten waren in de aanbieding en ik wilde een rode set. Ik zondag naar de HEMA in Breda, 'nee sorry, pas morgen geldig.'. Oké, kom ik morgen terug.

Maandag, weer naar de HEMA. Kom ik daar, alle rode dekbedovertreksets al op/niet geleverd. Denk dat laatste, want ik was er al vroeg.
Nu maar via de site besteld, zou vandaag geleverd worden, niets ontvangen. Beh.
pi_77568877
quote:
Hema viert mijlpaal in Nederland

AMSTERDAM – Hema opent woensdag 3 februari in Oosterbeek zijn vijfhonderdste filiaal in Nederland.

Om de mijlpaal te vieren heeft de warenhuisketen bijna 20.000 klanten gevraagd om een top 500 Hema-producten samen te stellen. In de ‘Hema 500’ staat de rookworst op nummer één, gevolgd door de ‘Jip en Janneke’ rompertjes, lingerie, het damesvest en op de vijfde plaats de tompouce. De winnaar onder de stemmers kreeg alle producten uit de top 500 thuis overhandigd. Een filmpje over het leveren van de producten aan de winnaar is te zien op youtube.

Commercials

Hema zal de mijlpaal de komende twee weken in alle winkels vieren. De meeste producten die zijn gekozen voor de top 500 zijn gedurende deze periode goedkoper. Vanaf 3 februari lanceert de warenhuisketen ook tv-commercials over de ranglijst. Daarnaast kunnen bezoekers van de website van de warenhuisketen een ‘HEMA 500 game’ spelen, waarmee ze diverse prijzen kunnen winnen.

Van Zetten

Topman Ronald van Zetten van Hema is woensdag aanwezig bij de opening van de winkel in Oosterbeek. ‘Ik vind het fantastisch dat we met deze winkel inmiddels al vijfhonderd vestigingen hebben, maar we zijn er nog niet. We blijven op zoek naar mooie winkellocaties. We geloven namelijk dat we op nog veel meer plaatsen in Europa het leven van mensen leuker en makkelijker kunnen maken.’
bron

Ik vind de rookworst maar ranzig hoor.
pi_77599531
De rookworst `. Te vet, te zout en te groot maar oeh wat lekker!
pi_78960669
quote:
Op dinsdag 3 november 2009 21:20 schreef flappiewappie het volgende:

[..]

Teveel juist, en ze kunnen (vooral op zaterdag) nooit verder denken dat dat hun neus lang is. Tevens vind ik hem dan ook veul mooier. Kijk maar;

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Even een subtiel kickje, diezelfde opa/oma fiets is weer in de aanbieding! En nu heb ik toevallig zelf wel weer een nieuwe fiets nodig, blijkt dat ze bij die goeie ouwe hema een best wel mooie hebben staan voor weinig..

Hoe bevalt de fiets ondertussen? Jij hebt er wel meer voor betaald dan 210 euro geloof ik he?
pi_78960796
Had hier niet moeten klikken. Ik mis de Hema! Het water loopt me in de mond bij het lezen over die rookworsten.
T wordt tijd dat de hema webshop ook naar het buitenland gaat leveren!
pi_78961642
Hema Ik kanniet meer zonder
On zeh laptop
pi_78962491
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 09:58 schreef Pyttpytt het volgende:
Had hier niet moeten klikken. Ik mis de Hema! Het water loopt me in de mond bij het lezen over die rookworsten.
T wordt tijd dat de hema webshop ook naar het buitenland gaat leveren!
Ik heb nog nooit een hema-rookworst gegeten
  Moderator woensdag 10 maart 2010 @ 11:01:30 #130
155227 crew  Guppy
dus
pi_78963018
De balkonbakken zijn in de aanbieding Ik heb er al eentje, wil er nog drie

[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  woensdag 10 maart 2010 @ 11:24:58 #131
215872 PartyHardy
Live life to the fullest
pi_78963871
Er is net een nieuwe geopend bij mijn vriendje in het dorp..
Wil ik ook snel een keer gaan kijken!
What if the hokey-pokey is really what it's all about?
  woensdag 10 maart 2010 @ 12:01:56 #132
56471 pinquit
oh my lama!
pi_78965496
Hema! ondergoed/sokken komen nergens anders meer vandaan
en ze hebben gewoon alles ik kom er elke dag Mijn zoon krijgt het daar voor elkaar om achter de kassa te mogen helpen enzo

ik koop er (te) veel!
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  woensdag 10 maart 2010 @ 12:11:57 #133
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_78965951
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 10:46 schreef Cyclonist het volgende:

[..]

Ik heb nog nooit een hema-rookworst gegeten
Een schande
I`m not weird. I`m limited edition.
  woensdag 10 maart 2010 @ 13:25:41 #134
56471 pinquit
oh my lama!
pi_78968896
hmm ik ook niet want iklust geen rookworst maar wel hemahotdog
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_78969525
Ik bestel er altijd de fototaarten voor verjaardagen, ze zijn altijd mooi gelukt én lekker
  woensdag 10 maart 2010 @ 15:38:42 #136
242531 Ephesis
Huilen dit
pi_78974530
Ik werk er, iedere zaterdag ben ik bij het gebak te vinden. = D
Ja
  woensdag 10 maart 2010 @ 22:37:32 #137
285441 bellabeauti
in dubio abstine
pi_78994174
Food: Rookworst en grillworst
non-food: Nagellakjes en collegeblokken van de Hema
pi_78995101
Vandaag nog even snel, foto's laten ontwikkelen, eyeliner pen , lippenbalsam , en een pen gekocht, ik houuuuu van hema
And I know if the love is alright ,You don't have to look up at the stars no no no no
  donderdag 11 maart 2010 @ 10:08:51 #139
138195 morgane
Omnomnomnivoor
pi_79004568
Ik heb inmiddels mijn inboedel- en aansprakelijkheidsverzekering bij Hema afgesloten alleen hoorde ik laatst dat het dan eigenlijk door een andere verzekeringsmaatschappij verwerkt wordt. Weet iemand waar ze mee samenwerken?
pi_79008388
Mijn zus werkt bij de Hema en het is me sinds die tijd opgevallen hoe veel mensen met Hema spullen rond lopen.
1 Dagje met haar weg en ik hoor niet anders dan: 'HEEE, DAT IS VAN DE HEMA!!'

Ik zelf kom er regelmatig maar koop bijna nooit iets.
E.
  donderdag 11 maart 2010 @ 12:27:10 #141
169780 Marijkezwolle
Queen multiquote
pi_79009911
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:08 schreef morgane het volgende:
Ik heb inmiddels mijn inboedel- en aansprakelijkheidsverzekering bij Hema afgesloten alleen hoorde ik laatst dat het dan eigenlijk door een andere verzekeringsmaatschappij verwerkt wordt. Weet iemand waar ze mee samenwerken?
Dat ze een tussenpersoon zijn staat ook gewoon in de voorwaarden, heb je die niet doorgenomen om te vergelijken voordat je alles over sloot? Maar ik kan nergens achterhalen waarvoor ze tussenpersoon zijn, staat dit niet gewoon op je polis?

De HEMA heeft deze week trouwens een leuke actie. Als je je oude pre-paid SIMkaart inlevert dan krijg je daar gratis een HEMA prepaid pakket voor terug met 5 euro beltegoed Staat op pagina 15 van de folder
Come on now, you knew you were lost
But you carried on anyway
Oh come on now, you knew you had no time
But you let the day drift away
  donderdag 11 maart 2010 @ 14:25:59 #142
138195 morgane
Omnomnomnivoor
pi_79015400
Ik had het al opgezocht in m'n polis voordat ik het hier postte, maar ik kan de precieze verzekeraar niet vinden.

Edit: na nog wat speurwerk op Google ben ik er achtergekomen dat AON er achterzit. Zegt me verder niet zo veel.

[ Bericht 35% gewijzigd door morgane op 11-03-2010 15:02:27 ]
  donderdag 11 maart 2010 @ 15:18:06 #143
169780 Marijkezwolle
Queen multiquote
pi_79017887
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 14:25 schreef morgane het volgende:
Ik had het al opgezocht in m'n polis voordat ik het hier postte, maar ik kan de precieze verzekeraar niet vinden.

Edit: na nog wat speurwerk op Google ben ik er achtergekomen dat AON er achterzit. Zegt me verder niet zo veel.
AON is gewoon een grote Nederlandse verzekeraar, niets geks Ik weet alleen niet hoe hun schadeafhandeling is, want ik gok dat bij schade niet HEMA maar de AON de afhandeling op zich neemt
Come on now, you knew you were lost
But you carried on anyway
Oh come on now, you knew you had no time
But you let the day drift away
pi_79027838
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 15:18 schreef Marijkezwolle het volgende:

[..]

AON is gewoon een grote Nederlandse verzekeraar, niets geks Ik weet alleen niet hoe hun schadeafhandeling is, want ik gok dat bij schade niet HEMA maar de AON de afhandeling op zich neemt
Schade moet je wel gewoon melden bij de HEMA...
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
  donderdag 11 maart 2010 @ 19:14:03 #145
169780 Marijkezwolle
Queen multiquote
pi_79028689
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 18:55 schreef Bartjebart het volgende:

[..]

Schade moet je wel gewoon melden bij de HEMA...
Ja, maar ik denk niet dat de HEMA een schadeafdeling heeft Zij zijn tussenpersoon en daarom meld je het bij hun, je hebt namelijk in principe niets rechtstreeks met de AON te maken, omdat HEMA je aanspreekpunt is
Come on now, you knew you were lost
But you carried on anyway
Oh come on now, you knew you had no time
But you let the day drift away
pi_79028932
Babykleertjes van de HEMA
#geen
pi_79029462
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 19:14 schreef Marijkezwolle het volgende:

[..]

Ja, maar ik denk niet dat de HEMA een schadeafdeling heeft Zij zijn tussenpersoon en daarom meld je het bij hun, je hebt namelijk in principe niets rechtstreeks met de AON te maken, omdat HEMA je aanspreekpunt is
Ow nja... nooit ook wat mee te maken gehad verder
Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
pi_79031084
Ik kan nooit langs een HEMA lopen zonder er even naar binnen te gaan
  donderdag 22 april 2010 @ 09:55:17 #149
284205 Sulley02
Top schrikker
pi_80587768
Schop omhoog,

Ik heb een nieuwe legging nodig, maar van de panty's moet ik ze altijd 2 maten groter kopen, moet dat bij die leggings van HEMA eigenlijk ook? Ik ben echt een legging-noob.
pi_80588141
quote:
Op donderdag 22 april 2010 09:55 schreef Sulley02 het volgende:
Schop omhoog,

Ik heb een nieuwe legging nodig, maar van de panty's moet ik ze altijd 2 maten groter kopen, moet dat bij die leggings van HEMA eigenlijk ook? Ik ben echt een legging-noob.
geen idee.
Ik heb een zwangerschapslegging maat M daar gekocht en die viel ruim. In verhouding met zaken als H&M en Esprit tenminste. Maar goed, ik weet niet of dat ook voor de normale leggings geldt.

Ik hou van Hema babykleertjes zo leuk
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')