Thanks, daar kan ik een hoop nalezenquote:Op zondag 18 oktober 2009 15:02 schreef Mirjam het volgende:
ah, het wondersponsje
daar is een hele reeks over ontstaan
Het grote tuttige wondersponsjes en wonderdoekjes topic #6
bij de mijne idd bij de schuursponsjes ed in het vak. ze zijn grijs trouwensquote:Op zondag 18 oktober 2009 19:18 schreef sproetjes het volgende:
hmmm die wonder spons moet ik ook opschrijven voor mijn volgende action bezoek
ik krijg over anderhalve week de sleutel van mn eigen appartement, en bij beide bezichtigingen vooraf
had ik al gespot dat de huidige (tijdelijke) bewoonster niet echt van poetsen gehoord heeft![]()
dus dan lijken me die wondersponsjes erg handig
liggen ze nog op een speciale plek,? ze zijn me namelijk nog nooit opgevallen (wel die flubbertjes handschoenen enzo) maar ik neem aan dat ik gewoon op de plek van de schoonmaak spulletjes kan zoeken
Heb een tijdje terug ook zo'n soort van fleeceplaid gekocht daar. Die zijn groter dan bv van de Blokker. Toen het in de zomer te koud was voor een laken en te warm voor een dekbed sliep ik daar heerlijk onderquote:Op zondag 18 oktober 2009 19:39 schreef Marijkezwolle het volgende:
Volgende week hebben ze een fleeceplaid in de aanbieding
[ afbeelding ]
Ik denk dat ik er daar eentje van ga halen, die zien er erg leuk uit! En het is zo lekker warm voor 's winters
Weet je waar ze echt perfect voor zijn? De planken in de keukenkastjes. De vorige bewoners hadden pannensporen achtergelaten (zwarte kringen en vegen van de onderkant van de pannen). Heel moeilijk weg te krijgen met schuursponsjes. Nu had ik het zelf laatst ook, even vegen met een wonderspons....alles wegquote:Op zondag 18 oktober 2009 19:18 schreef sproetjes het volgende:
hmmm die wonder spons moet ik ook opschrijven voor mijn volgende action bezoek
ik krijg over anderhalve week de sleutel van mn eigen appartement, en bij beide bezichtigingen vooraf
had ik al gespot dat de huidige (tijdelijke) bewoonster niet echt van poetsen gehoord heeft![]()
dus dan lijken me die wondersponsjes erg handig
liggen ze nog op een speciale plek,? ze zijn me namelijk nog nooit opgevallen (wel die flubbertjes handschoenen enzo) maar ik neem aan dat ik gewoon op de plek van de schoonmaak spulletjes kan zoeken
Oh wat een lieve tasjesquote:Op maandag 19 oktober 2009 14:20 schreef Mylene het volgende:
Ik heb ook 2 fleeceplaids kunnen scoren.
Verder deze schattige cadeautasjes voor de kerst, de grote maar 49 centen en de kleine 39 centen. De versiering is helemaal van stof.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik gebruik ze als extra deken over mijn dekbed als ik het koud hebquote:Op maandag 19 oktober 2009 14:59 schreef Pisces29 het volgende:
En waar gebruik je zo'n fleeceplaid voor, is dat gewoon een soort klein dekentje?
Volgens mij heb ik er een aantal in huis, voor m'n hond...quote:Op maandag 19 oktober 2009 17:27 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Ik gebruik ze als extra deken over mijn dekbed als ik het koud heb. Of als ik op de bank lig als dekentje
Zijn dat niet van die dingen met vloeistof waarin je dan iets "breekt" en vervolgens dat ding een bepaalde tijd warmte afgeeft? Volgens mij kun je ze dan weer "resetten" in heet water? Als ze die daar hebben ga ik ook ff langsquote:Op maandag 19 oktober 2009 18:43 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Klinkt interessant, wat is het
?
Oh die liggen bij nog ergens in de ovenla keihard te wezenquote:Op maandag 19 oktober 2009 19:12 schreef Samson het volgende:
[..]
Zijn dat niet van die dingen met vloeistof waarin je dan iets "breekt" en vervolgens dat ding een bepaalde tijd warmte afgeeft? Volgens mij kun je ze dan weer "resetten" in heet water? Als ze die daar hebben ga ik ook ff langs
die jaquote:Op maandag 19 oktober 2009 19:12 schreef Samson het volgende:
[..]
Zijn dat niet van die dingen met vloeistof waarin je dan iets "breekt" en vervolgens dat ding een bepaalde tijd warmte afgeeft? Volgens mij kun je ze dan weer "resetten" in heet water? Als ze die daar hebben ga ik ook ff langs
Ah, grappig, ik ga wel ns kijken dan, thx.quote:Op maandag 19 oktober 2009 20:39 schreef Whiskers het volgende:
[..]
die ja, verkrijgbaar in hartje, sneeuwman en pinguin
Wie heeft dit ooit bedacht? Hoe kom je erop!quote:Op maandag 19 oktober 2009 18:39 schreef Whiskers het volgende:
* Whiskers was zaterdag in plaats mét Action![]()
Buit viel mee...;
2 conditioner voor bruin haar
Geurkaars met batterijen
Handwarmers voor m'n mams
koelkastmagneetjes in de vorm van lieveheersbeestjes
hot stones massageset
Ik wil ook een Action in Gouda
Hoe ziet die chocolade eruit waar iedereen het over heeft?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 20:20 schreef GimmeGore het volgende:
vandaag eens ff lekker milieu onbewust een dikke lading gloeilampen in geslagen
ow en die chocolade van 19 cent
quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 20:22 schreef TrailerTrash het volgende:
[..]
Hoe ziet die chocolade eruit waar iedereen het over heeft?
Morgen naar de action
quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 20:20 schreef GimmeGore het volgende:
vandaag eens ff lekker milieu onbewust een dikke lading gloeilampen in geslagen
ow en die chocolade van 19 cent
Nee was exact dezelfde reep. Tenminste in Oldenzaal was die opgeprijsd blijkbaar.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 20:38 schreef GimmeGore het volgende:
Die van 25 cent is toch een andere?
Ik had tenminste keuze uit eentje van 19 cent en eentje van 25 cent
sloeber als ik ben ga ik natuurlijk voor die van 19 cent
Ja rompertjes hebben ze wel, wel allemaal met een afbeelding er op (ik was een keer opzoek naar effen en die hadden ze dus niet), kleur weet ik niet meer. Ik meen dat ze een euro of 3 kosten, maar pin mij er niet op vast.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 17:54 schreef pronkjewail het volgende:
Weet iemand of ze bij de action ook hele goedkope babykleding verkopen? Ik zoek witte of blauwe rompertjes of tshirts in maat 62 of 68.
Zo ja, iemand een idee wat dat kost?
Dankje! Dit scheelt me een hoop tijd. ik zoek namelijk gewoon effen rompers. Op naar de Hema of Wibra dus.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:07 schreef maok het volgende:
[..]
Ja rompertjes hebben ze wel, wel allemaal met een afbeelding er op (ik was een keer opzoek naar effen en die hadden ze dus niet), kleur weet ik niet meer. Ik meen dat ze een euro of 3 kosten, maar pin mij er niet op vast.
welk merk is dat dan? want hier hadden ze niks onder de 49 cent geloof ik.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 20:35 schreef Bartjebart het volgende:
[..]die was hier alweer bijna op!
En kostte opeens 25ct
Euh ze zijn opquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 23:03 schreef CherryLips het volgende:
[..]
welk merk is dat dan? want hier hadden ze niks onder de 49 cent geloof ik.
niet dat ik daar nee tegen zeg...
Misschien is dat wel beter, zelfbeschermingquote:Op woensdag 21 oktober 2009 17:58 schreef Yvonnetje het volgende:
Laatst stond er op Action.nl dat ze van plan waren een winkel in Den Bosch te openen, maar helaas... hij is er nog niet, en staat ook niet meer op de lijst![]()
Die nieuw-te-openen-winkel-lijst is zo onbetrouwbaar als de pest. Oldenzaal heeft er nooit opgestaan tot een week voor opening ongeveer. En sommige winkels staan erop, en gaan pas over 6mnd open...quote:Op woensdag 21 oktober 2009 17:58 schreef Yvonnetje het volgende:
Laatst stond er op Action.nl dat ze van plan waren een winkel in Den Bosch te openen, maar helaas... hij is er nog niet, en staat ook niet meer op de lijst![]()
Vandaag toch weer een Action opgezocht en voor bijna 20 euro gekocht; ik kom de winter wel door met zo'n lekkere fleecedeken (echt superzacht), douchespul, dikke hoge sokken, vogelvoer, lege kaarten, etc etc. Helaas waren er nog maar 2 paar Noose pantoffels, maat 38. Hadden goed bij mijn winterproof aankopen gepast
Zijn dat nog steeds collegeblokken met van dat dunne papier? Zo niet, een goede reden om binnenkort weer naar de Action te gaanquote:
We hebben er 2 in Arnhem, kom hier ff langsquote:Op donderdag 22 oktober 2009 19:55 schreef morgane het volgende:
Ik ben zo jaloers op iedereen! Nog steeds geen Action in Nijmegen
Hoe duur was die wc-bril? Moet een nieuwe hebben voor in ons studentenhuis dus hoe goedkoper hoe beterquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:54 schreef mazaru het volgende:
De nieuwe wc-bril is binnen. Ik zit nu op een grenen bril![]()
Maar natuurlijk kon ik weer niet gewoon alleen met een wc-bril de winkel uitlopen.
Op weg naar de kassa ook maar gelijk een nieuwe thermoskan meegenomen en een ministeck spel voor in de schoen straks.
Er lagen ook gewone kunststof brillen, wit en zwart. Die waren geloof ik ¤ 7,95. Die van mij was ¤12,95, dacht ik, ik ben niet zo heel erg goed in het onthouden van prijzen. .quote:Op donderdag 22 oktober 2009 22:35 schreef La_Vita het volgende:
[..]
Hoe duur was die wc-bril? Moet een nieuwe hebben voor in ons studentenhuis dus hoe goedkoper hoe beter
Oke thanks! Mooi prijsjequote:Op donderdag 22 oktober 2009 22:40 schreef mazaru het volgende:
[..]
Er lagen ook gewone kunststof brillen, wit en zwart. Die waren geloof ik ¤ 7,95. Die van mij was ¤12,95, dacht ik, ik ben niet zo heel erg goed in het onthouden van prijzen. .
Voor een studentenhuis zou ik gewoon die goedkope nemen.
Wat zijn het voor geurtjes en is de olie kleurloos?quote:Op maandag 26 oktober 2009 17:05 schreef GimmeGore het volgende:
setje met olietjes
oeh oehquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 12:21 schreef GimmeGore het volgende:
ze zijn nagenoeg kleurloos (alleen op een witte achtergrond zie je het verschil)
in de geuren:Sinaasappel Lavendel Jasmijn Osmanthus (geen idee wat dat is )
Vanille Appel Kaneel Roos
en dat voor 89 cent
Kleine als in de Steenstraat? Daar heb ik ze vandaan
Hier stonden ze bij de potpourri enzoquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 12:29 schreef Mirjam het volgende:
[..]
oeh oeh
waar vind je dat?
bij de kaarsen ofzo?
balen, heb niet zo heel lang geleden een dure oliebrander gekocht omdat ik ze nergens kon vinden
Je hebt google nog niet ontdekt?:quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 21:24 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
weet nog steeds niet wat het is, maar het ruikt niet lekker
Collegeblokken zijn van dezelfde kwaliteit als die van de hema. Ik vind het papier niet dun, nooit geweest ook volgens mij, ik heb ze al tijden.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 17:22 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Zijn dat nog steeds collegeblokken met van dat dunne papier? Zo niet, een goede reden om binnenkort weer naar de Action te gaan.
Oke, wat ik me kan herinneren scheurde bij mij de bladzijdes namelijk al los als ik ze alleen maar aanraaktequote:Op dinsdag 27 oktober 2009 21:50 schreef alors het volgende:
[..]
Collegeblokken zijn van dezelfde kwaliteit als die van de hema. Ik vind het papier niet dun, nooit geweest ook volgens mij, ik heb ze al tijden.
Er zit wel verschil tussen die blanco (met zo'n lelijke papieren voorkant) en die met zo'n plastic-achtige voorkant met kleurtjes, die met kleurtjes zijn prima, maar bij die met de blanco voorkant scheurt bij mij ook altijd alles losquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 21:54 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Oke, wat ik me kan herinneren scheurde bij mij de bladzijdes namelijk al los als ik ze alleen maar aanraakte. Misschien toch maar nieuwe halen bij de Action dan morgen. Tnx
waarquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 23:27 schreef Dandilion het volgende:
komt een 3e Action bij in Rotterdam!
quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 21:33 schreef Samson het volgende:
[..]
Je hebt google nog niet ontdekt?:
Small creamy-whte flowers of this delightful legendary plant from China fill the air with a rare perfume that surrounds you and penetrates deep into your heart, bringing a touch of floral mystery. The allure of tea made with Osmanthus blossoms is perfect for those times when you want something seductive yet satisfying...
Die naam wordt volgens mij in Nederland ook wel vaak gebruikt hoor. Maarre de struik wordt hier ook wel schijnhulst genoemd (wederom google trouwensquote:Op woensdag 28 oktober 2009 01:05 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
nee, echt?![]()
Ik bedoelde eigenlijk gewoon de Nederlandse naam.
Wat HV al zegt......quote:Op woensdag 28 oktober 2009 01:05 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
nee, echt?![]()
Ik bedoelde eigenlijk gewoon de Nederlandse naam.
Oeh ik ben wel benieuwdquote:Op woensdag 28 oktober 2009 00:44 schreef Bartjebart het volgende:
[ afbeelding ]
Vandaag gekocht voor 39ct ()
Appelsap met kaneel, kan warm en koud gedronken worden. Vreeeeeeeeeeeeeemd spul
quote:Op woensdag 28 oktober 2009 00:05 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Er zit wel verschil tussen die blanco (met zo'n lelijke papieren voorkant) en die met zo'n plastic-achtige voorkant met kleurtjes, die met kleurtjes zijn prima, maar bij die met de blanco voorkant scheurt bij mij ook altijd alles los
Vreemd is dat ik ondertussen een pak op heb en eigenlijk nog niet echt een mening er over kan vormenquote:Op woensdag 28 oktober 2009 18:26 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oeh ik ben wel benieuwd"Vreemd" is bij jou dat het niet lekker is?
Hebben ze meer sappen eigenlijk bij de Action?
Ah, ik had al zo'n idee dat het koud misschien het lekkerste was, ik ga kijken of ze het volgende week hebben hierquote:Op woensdag 28 oktober 2009 18:59 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Vreemd is dat ik ondertussen een pak op heb en eigenlijk nog niet echt een mening er over kan vormenHet is drinkbaar, maar smaakt "vreemd"
Koud is het goed te drinken trouwens. Dan proef je appelsap en daarna een kaneel"boost". Dat is wel lekker. Maar warm is het een typisch drankje
Waar liggen die dan als ze er wel zijn?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 22:51 schreef Mylene het volgende:
Die warmte kussentjes zijn zo fijn. Even in de magnetron en klaar.
Ik ben vandaag en gisteren opnieuw geweest voor een stelletje, maar ze zijn dus gewoon weer uitverkocht.
Bij mijn Action tussen de wattenstaafjes en de Gillette scheerschuim zeg maar.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 22:55 schreef mazaru het volgende:
[..]
Waar liggen die dan als ze er wel zijn?
ze hebben verschillende soorten. je hebt van die met een blauwe voorkant, da's redelijk dun papier, maar je hebt ze ook met een (anders) gekleurde voorkant of met een afbeelding. dat is dikker papier naar mijn idee. ik heb nu de goedkopie blauwe met dun papier gekocht (85 cent), omdat die andere er nu even niet waren, normaal heb ik altijd die andere.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 17:22 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Zijn dat nog steeds collegeblokken met van dat dunne papier? Zo niet, een goede reden om binnenkort weer naar de Action te gaan.
bij die blauwe collegeblokken heb ik wel altijd dat ze juist niet op het randje af willen scheuren, maar dat alles loskomt zegmaar als je eraan trekt, hoop dat je begrijpt wat ik bedoel.quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 21:54 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Oke, wat ik me kan herinneren scheurde bij mij de bladzijdes namelijk al los als ik ze alleen maar aanraakte. Misschien toch maar nieuwe halen bij de Action dan morgen. Tnx
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |