quote:Op maandag 12 oktober 2009 11:34 schreef Onufriev het volgende:
TS mag hier ook wel op reageren, alleen deze keer wél serieus. http://link.marktplaats.nl/270635824
Tevens TVP
De kunst is om je niet volledig met Erotisch getinte reacties bezig te houden, dat word ook op een gegeven moment erg eentonig.quote:Op maandag 12 oktober 2009 11:50 schreef Lamon. het volgende:
Weet je wat t is met dit soort dingen, die eerste is leuk, daarna wordt TS gestimuleerd om verder te gaan, en straks zijn er weer een paar die iemand gaan achterhalen, HET verschil tussen humor en onnodig ver gaan. TS is grappig, maar mensen die vervolgens naar een hyve gaan zoeken zijn klapjosties.
Toch tvp omdat ik het stiekem wel grappig vind.
Hey.... inspiratiequote:Op maandag 12 oktober 2009 11:54 schreef Mellow_ het volgende:
De meesterbaas is toch: http://www.dontevenreply.com/
Maar je bent leuk op weg
oei......quote:Op maandag 12 oktober 2009 11:34 schreef Onufriev het volgende:
TS mag hier ook wel op reageren, alleen deze keer wél serieus. http://link.marktplaats.nl/270635824
Tevens TVP
Beste Michael,quote:Op zondag 11 oktober 2009 20:58 schreef 68Chevelle het volgende:
Geachte Huub,
Ik mail u even naar aanleiding van de auto die u aanbied, maar voordat ik ga kijken heb ik nog even een paar vragen.
Ik zie luchthappers onder de motorkap, zijn deze aangelegd om de motor extra te koelen bij ruw gebruik?, of om koude lucht te voeren naar het brandstofinspuitingsysteem aan te voeren?
Er zit zo te zien een bodykit op, is dit een fabriekskit om de luchtstroming efficient om het voertuig heen te leiden?
Wat is er verder gebeurd aan het onderstel en motorvermogen?
De achterpoiler lijkt aan te geven dat het een achterwielaangedreven voertuig is, dit is erg handig voor het verder oefenen op racecircuits, maar ik dacht dat Opel daar al jaren mee gestopt was?
Ik zoek namelijk een zeer snelle auto met goede balans voor mijn dochter, ze word binnenkort 18, en is momenteel bezig met een carierre als rallyrijdester en ik wil haar dan verrassen met een niet al te dure maar wel zeer snelle auto waar ze een jaar mee vooruit kan voordat ik direct vele duizenden euro's extra in haar carierre stop die binnen een maand tegen een boom aanligt.
Hopend op een snel antwoord.
Met vriendelijke groeten,
Michael McConnor
Daar zit ook wel wat in...quote:Op maandag 12 oktober 2009 11:59 schreef 68Chevelle het volgende:
ik snap uitstekend waar je heenwilt en ik ben wat losser in het aanpakken van bepaalde situaties. een klapjosti van 16/17 hoort dit soort dingen niet te doen, en alle advertenties berichten dat het plaatsen van advertenties op eigen risico gebeurt, nu ben ik het, maar misschien is het de andere keer een seriemoordenaar, of een pedo-homo.
Thanks voor de link, wat een geweldige site!quote:Op maandag 12 oktober 2009 11:54 schreef Mellow_ het volgende:
De meesterbaas is toch: http://www.dontevenreply.com/
Maar je bent leuk op weg
quote:Hallo,
Ik had al langer een vermoeden dat m'n vrouw het niet zo nauw neemt met haar huwelijksbelofte. De gebruikelijke tekenen: telefoontjes van mensen die plots ophangen als ik opneem, plots heel veel uitgaan "met vriendinnen", toen ik vroeg wie die vriendinnen dan wel niet waren zei ze altijd "mensen van m'n werk, je kent ze toch niet".
Afijn, dus ik besloot om op uitkijk te gaan staan voor haar taxi, maar ze kwam altijd de oprijlaan inlopen, terwijl ik wel een auto hoorde. Alsof ze om de hoek uitstapte. Waarom? Is er geen taxi?
Toen ik een keer haar mobieltje pakte om te kijken hoe laat het is werd ze helemaal gek en zei dat ik 'm nooit meer aan mocht raken, en vroeg ze waarom ik haar controleerde.
Ik heb dit onderwerp nooit met haar besproken, misschien omdat ik de waarheid wel niet wilde weten. Tot gisternacht, toen zij weer met "vrienden" uitging en ik besloot om haar op te wachten.
Ik zou me verstoppen achter de auto zodat ik de hele straat kon zien, en dus kon zien of het een taxi was die ik altijd hoorde of wellicht een andere auto. Zo dicht verstopt achter mijn auto zag ik dat er een aantal kleine roestplekken begonnen te ontstaan.
Nu wil ik deze wegwerken voordat deze plekken groter worden. Heeft u enige suggestie hoe ik dat zou kunnen oplossen? Ik zat zelf te denken aan het opschuren/wegschuren van de roest, en er met een kleurstift overheen te gaan. Heeft u zo'n soort oplossing?
Ik hoor graag van u,
Mark
Hoezo een verhaal met een twistquote:Op maandag 12 oktober 2009 12:24 schreef MarkyB het volgende:
Ik heb net deze gestuurd naar een autoschade bedrijf:
[..]
Dan ga maar eens snel kijken op www.dontevenreply.comquote:Op zondag 11 oktober 2009 22:59 schreef caspervc het volgende:
Geniaal topic 68Chevelle, ik heb helemaal dubbel gelegen om jou posts!
Keep on doing dingen zoals je ze nu doet! Ik vind het echt geniaal!
Haha geweldig.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:24 schreef MarkyB het volgende:
Ik heb net deze gestuurd naar een autoschade bedrijf:
[..]
Die heb ik inderdaad eens op het PTA forum gelezenquote:Op maandag 12 oktober 2009 12:24 schreef MarkyB het volgende:
Ik heb net deze gestuurd naar een autoschade bedrijf:
[..]
quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:24 schreef MarkyB het volgende:
Ik heb net deze gestuurd naar een autoschade bedrijf:
[..]
Nu ja, het is leuk gejat in ieder geval.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:28 schreef retuow82 het volgende:
[..]
Dan ga maar eens snel kijken op www.dontevenreply.com
Edit: oh, was al vermeld....
Hallo cindy doe jij mij een leuk voorstel dan is de pc voor jou meid stuur dan ook even een foto mee dan komen we zeker bij alkaar je mag mij ook even toevoegen als je dat wilt hoor.quote:Op maandag 12 oktober 2009 00:37 schreef 68Chevelle het volgende:
http://link.marktplaats.nl/268096769
Geachte de wit,
ik ben mischien wel geintresseert in uw computer, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik niet weet wat zon ding waard is, is er misschien niet samen iets te regelen voor deze computer?, ik woon namelijk niet ver van Hoogeveen
gr.Cindy
Moet je een foto sturen van een lelijk wijf en dan kijken of hij je de pc nog wil verkopenquote:Op maandag 12 oktober 2009 12:43 schreef 68Chevelle het volgende:
[..]
Hallo cindy doe jij mij een leuk voorstel dan is de pc voor jou meid stuur dan ook even een foto mee dan komen we zeker bij alkaar je mag mij ook even toevoegen als je dat wilt hoor.
--------------------------------------------------------------------------------
From: cindymc@mail.com
To: dewit_210@msn.com
Subject: Reactie op uw advertentie: Dames wil jij een snele pc
Date: Mon, 12 Oct 2009 00:35:09 +0200
Ze beginnen wakker te worden
Er is voor de meeste idioten nog maar 1 ding belangrijker dan lekkere wijven en dat is geld, dus ik denk niet dat dat uitmaakt.quote:Op maandag 12 oktober 2009 12:46 schreef miaeak het volgende:
[..]
Moet je een foto sturen van een lelijk wijf en dan kijken of hij je de pc nog wil verkopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |