Ja, maar dat wist mijn grootmoeder ook al zoals de grootmoeder van mijn grootmoeder dat wist.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:47 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ok, dus wat je eigenlijk zegt is dat mensen, door in aanraking te komen met bacterien en virussen, een soort resistentie opbouwen hier tegen?
Wat een vaccin dus net zo goed doet, maar die link kan hij schijnbaar niet leggenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:47 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ok, dus wat je eigenlijk zegt is dat mensen, door in aanraking te komen met bacterien en virussen, een soort resistentie opbouwen hier tegen?
Ok, weet je wat er in een vaccin zit?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:48 schreef rieboet het volgende:
[..]
Ja, maar dat wist mijn grootmoeder ook al zoals de grootmoeder van mijn grootmoeder dat wist.
Ja dat wist ik wel, maar altijd leuk om het uit zijn eigen mond te horen komenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:48 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Wat een vaccin dus net zo goed doet, maar die link kan hij schijnbaar niet leggen
Jij met je vaccins, zo meteen heb ik eest een vaccin nodig om me kont te kunnen krabben.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:48 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Wat een vaccin dus net zo goed doet, maar die link kan hij schijnbaar niet leggen
Een vaccin doet eigenlijk hetzelfde, maar dan met beter resultaatquote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:48 schreef rieboet het volgende:
[..]
Ja, maar dat wist mijn grootmoeder ook al zoals de grootmoeder van mijn grootmoeder dat wist.
Ja, ik ga het woord v-a-c-c-i-n niet meer gebruiken in een topic over v-a-c-c-i-n-s je hebt helemaal gelijkquote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:52 schreef rieboet het volgende:
[..]
Jij met je vaccins, zo meteen heb ik eest een vaccin nodig om me kont te kunnen krabben.
A.j.b. kunnen we het eens proberen zonder als elk 2de woord, het woord vaccin te gebruiken beste Dragorus?.
Oke, alleen niet zo god alle Jezus vaak dan!quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:53 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Ja, ik ga het woord v-a-c-c-i-n niet meer gebruiken in een topic over v-a-c-c-i-n-s je hebt helemaal gelijk
Dat vaccin bepaal vaccin ik vaccin zelf vaccin wel vaccin.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:54 schreef rieboet het volgende:
[..]
Oke, alleen niet zo god alle Jezus vaak dan!
?? Er was me beloofd dat dit geen aflevering van Banana Split was!quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:54 schreef oompaloompa het volgende:
Je hebt net vrijwel letterlijk toegegeven dat vaccins werken beste Rieboet.
Gelukkig kunnen we dan die kwestie achter ons laten en verder kijken naar de bijkomende gevaren van vaccinatie aangezien de werking niet meer in twijfel wordt getrokken door de deelnemers in deze discussie.
Ok ook dat zal ik in een duidelijk plaatje uiteen zetten:quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:56 schreef rieboet het volgende:
[..]
?? Er was me beloofd dat dit geen aflevering van Banana Split was!
Ik denk dat wij als mensen we met de NATUUR te maken hebben.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 12:55 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Dat vaccin bepaal vaccin ik vaccin zelf vaccin wel vaccin.
Sorry voor de off-topic mensen![]()
Maar dat contact met microben etc. waar jij het over hebt is in wezen hetzelfde als "een spuitje" maar dan effectiever. Snap je de link nu?
De natuur op zijn beloop laten gaan is gehoorzaamheid ten opzichte van de natuur.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:08 schreef Dragorius het volgende:
Dan moet je ook geen zilver nemen, of zilvertherapie, of vitamine-therapie. Dan trek je ook alles uit balans.
Als we de natuur op zijn beloop laten hebben we de NWO niet nodig om de bevolking te decimeren
En als de natuur wilde dat we massaal zilver zouden vernevelen dan was het geen zeldzaam edelmetaalquote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:11 schreef rieboet het volgende:
[..]
De natuur op zijn beloop laten gaan is gehoorzaamheid ten opzichte van de natuur.
Die autoriteit wil ik omarmen en accepteren.
Niet die van jou, met alle respect
Zilver is al 6000 jaar in gebruik als we de vedische teksten moeten gelovenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:12 schreef Dragorius het volgende:
[..]
En als de natuur wilde dat we massaal zilver zouden vernevelen dan was het geen zeldzaam edelmetaal
Moment dat je door geflipte experts moet inhuren om na een proces van vele jaren door te brengen in de meest high tech labs om met een influenza vaccin op de proppen te komen ben je toch niet meer natuurlijk bezig Drag?quote:Er is niks mis met de natuur omarmen en in die balans leven, bedenk dan ook dat veel medicijnen (bijna alle) hun oorsprong hebben in de natuur.
quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:18 schreef rieboet het volgende:
[..]
Zilver is al 6000 jaar in gebruik als we de vedische teksten moeten geloven
Zilver is ook gewoon een grondstof die je uit de bodem kan spitten met een schop of pikhouweel
Let nou toch eens op je taalgebruik man. Mensen meteen doorgeflipt noemenquote:Moment dat je door geflipte experts moet inhuren om na een proces van vele jaren door te brengen in de meest high tech labs om met een influenza vaccin op de proppen te komen ben je toch niet meer natuurlijk bezig Drag?
Dat balans-gedoe klinkt allemaal heel erg mooi en filosofisch, maar is nergens op gebasseerd. De "natuur" is juist het resultaat van onbalans & verandering.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:06 schreef rieboet het volgende:
[..]
Ik denk dat wij als mensen we met de NATUUR te maken hebben.
Een van de meest fundamentele wetten v/d natuur is balans.
De natuur in balans = de mens in balans.
De mensheid zal zich ten alle tijden en met alle macht tegen die natuur verzetten en daarom uiteindelijk ten onder gaan.
Vaccins is voor diegene die bewust of onbewust voor een of andere bizarre reden dat proces met extra haast en spoed de afgrond in willen jagen.
Dit alhoewel jullie dat niet willen of kunnen zien.
Balans is de enige weg, geen overrompeling van ieder onschuldig wezen door een uit de kluiten gegroeide medische cultus.
Er zijn ook nog andere mensen op de wereld die de eigen verantwoordelijk niet afgepakt willen zien worden door hoog geleerden op de vaccin preekstoelen
Heb je de piramides wel eens nader beken of de bouwwerken op Machu Pitchu?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:22 schreef Dragorius het volgende:Maar hoe hebben ze dan 6000 jaar geleden die zilver verneveld?
Ik denk dat het volstrekt menselijk is om de meest ongelooflijk stupide ideeën te bedenken.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:34 schreef Dragorius het volgende:
Ja maar dat is geen chemish proces rieboet.
Enfin, even zonder gein >
Twijfel je aan de effectiviteit van vaccins of vertrouw je de "bijstoffen" niet?
Dus jij gaat liever ten onder aan Polio dan aan ouderdom?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:37 schreef rieboet het volgende:
[..]
Ik denk dat het volstrekt menselijk is om de meest ongelooflijk stupide ideeën te bedenken.
Vaccins is een van die ideeën.
Waarom? ik zal je vertellen waarom..quote:Op woensdag 14 oktober 2009 13:38 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Dus jij gaat liever ten onder aan Polio dan aan ouderdom?
Waarom, WAAROM zijn alle vaccins stupide?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |