abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_73942388
Heerlijk toch? Je mag lekkerlijk mutsig zijn. Lekker van genieten
pi_73942472
Lekker mutsig zijn hoor, dit is keigoed nieuws!!
pi_73942567
Ik zou ook jompelen voor 12 follikels Sombie, lekker mutsen inderdaad!
quote:
Op donderdag 22 oktober 2009 10:32 schreef Orea het volgende:
PZE je ovulatietest wordt niet positief als je geen eisprong hebt hoor!!! Ik duim mee dat het hem is deze maand
Even ter aanvulling: dat kan dus wel... je lijf kan meerdere keren per cyclus een LH piek hebben zonder dat er een ei springt. Dan wil je lijf wel dat er een ei springt, maar dan gebeurt het toch niet. Maargoed, dan heb je geen temperatuurstijging... en die heb ik lekker wel!
pi_73942728
nananananaaaaanaaaaaa
pi_73942731
je temp is omhoog!!! dat is echt een eisprong hoor!!!
pi_73942795
Er wordt hier wel veel gejompeld de laatste dagen! Dat is fijn!
pi_73942978
Jompelen is goed! Positive flowwww!
pi_73943014
Sombie!! 12 follikels! SUPERNIEUWS!!

Mijsje, een naald van 10 cm!! Zo, da's een lange! Nee, die hoeft er echt niet helemaal in, hoor! Ik had een naald van een cm of 5 en die hoefde er ook maar een stukje in, als je het maar in een rol doet (dan had die naald bij mij best 10cm kunnen zijn nee, zo erg is het ook weer niet)

Oh oh oh... en en en... ik ben ook al een kilo of 3 afgevallen, zonder dat ik er erg in heb gehad! Ik was nog niet echt ècht begonnen... maar toen ik gister op de weegschaal ging staan dacht ik... "huh?!?!?! Dat ding is vast kapot!" Maar toen ik er nog een keer met Bas op ging staan, ging er toch echt 9 kilo van de kleine man bij... dus blijkbaar klopt dat ding wel... Dus... nu ben ik wel echt begonnen...
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_73943293
Wat goed Jose!!! Dat is lekker de eerste 3 kilo in de pocket met weinig moeite
pi_73943332
ook een voor de 3 kilo van Jose!!!
dat doe je goed!!!
(en die naalden, ik voel me er al een stuk beter over! bedankt!)
pi_73943359
Dat is mooi meegenomen Jose
pi_73943669
Goed bezig Jose, dat is altijd fijn!
pi_73944566
dank jullie wel...
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_73946658
Dan muts ik nog even door.

En ik jompel door voor Jose, voor mijsje, voor PZE, voor Orea, voor wie wil .
  donderdag 22 oktober 2009 @ 13:22:27 #290
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_73947119
Ooh, kom ik thuis, lees ik hier allemaal goed nieuws!

En even nog 2 extra voor sombie met 12!! follikels
pi_73947427
Sombie, ff nieuwsgierig, heb jij nu ook onderin je buik thv je eierstokken zo'n mega zwaar gevoel? Ik had bij 12 folikels echt een branderig gevoel in de buurt van de eierstokken...
pi_73948690
In het midden, net boven mijn schaambot, heb ik al een paar dagen een blauwe-plekgevoel en nu inderdaad ook een zwaar gevoel in mijn buik bij mijn eierstokken. Mijn buik voelt ook hard en gespannen als ik eraan voel.
  donderdag 22 oktober 2009 @ 14:13:44 #293
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_73949025
Iemand had laatst een mooie fotoserie geplaatst van hoe een eisprong eruit ziet:
even onder een spoiler
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En daarvan heeft sombie er nu dus 12 in haar buik. Dus het is geen wonder dat je daar last van hebt!
pi_73950199
quote:
Op donderdag 22 oktober 2009 14:05 schreef sombie het volgende:
In het midden, net boven mijn schaambot, heb ik al een paar dagen een blauwe-plekgevoel en nu inderdaad ook een zwaar gevoel in mijn buik bij mijn eierstokken. Mijn buik voelt ook hard en gespannen als ik eraan voel.
herkenbaar! Ben ook erg benieuwd hoe dat hier deze ronde gaat (ben sowieso wel benieuwd of ze er nog net een paar meer uit kunnen persen )
  donderdag 22 oktober 2009 @ 14:46:30 #295
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_73950236
Goed nieuws dag vandaag

Nu maar hopen dat dit zichzelf voort gaat zetten allemaal Er mag wel weer eens een streepjesregen plaatsvinden hier...
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_73950429
Wat een prachtige foto's, Asyniur! Heel mooi om eens te zien hoe dat er nu echt uitziet van binnen. Bedankt voor het plaatsen.

Bij jou deze ronde een stuk of 16 follikels, Orea, lijkt je dat wat? Of wil je er nog meer?
pi_73950721
Das wel een beetje de max Sombie wil ook geen overstimulatie! (alleen niet in elke folikel hoeft een ei te zitten hè..) maar 16 ik teken ervoor!!
pi_73956014
PZE; doe eens niet zo hyperdepieper en geniet gewoon van je ei! En je hebt maar 1 ei en 1 zaadje nodig om zwanger te worden hoor! Wat volgende maand is zie je vanzelf wel weer, maak je zelf niet te druk! zei ik heel wijs..

Sombie; wat goed!

José; wat fijn, zomaar voor niks 3 kilo er af! Da's wel een mooi begin!

Had CP niet echt heel veel follikels?

hier begint de spanning te stijgen, mijn weekend is begonnen en maandag moeten we naar het ziekenhuis! Word er soms wel een beetje emotioneel labiel van :-s
pi_73957067
ongelooflijk!!! Ik zit gewoon in een wachtmaand en er is een kand dat ik wel volgende maand start!

Vandaag echo gehad, 15 eitjeblaasjes rechts en 10 links, dus dat wordt weer een leuke stimulatie .. Vorige keer had ik er ook zo'n 25.

Manlief heeft ook een nog een feestje gehad in zn kamertje, maar van de normale analyse blijkt dat zijn zaad nog goed genoeg is voor ICSI..

Ik ga elke dag decapeptyl spuiten en vanaf dag 3 elke ochtend 2 ampullen en avond 1 ampul menopur. Dan 10.000 eenheden pregnyl voor de puntie en kutpillen na de punctie. Vanaf deze week moet ik ook foliumzuur en vitamine B6 slikken.

We zijn gewoon begonnen..
Daar gaan we weer
pi_73957105
Ik had er 42 ja. Als beloning daarvoor mocht ik een week op het randje van de IC in het ziekenhuis liggen met gruwelijke pijn
Maar uiteindelijk wel 14 eskimo's

Ik doe er luchtig over, maar het was echt niet grappig
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')