Kloptquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:05 schreef caspergf1 het volgende:
Als je een neppe g-star broek koopt, dan onderschept de douane hem toch?
Namaak is toch forbidden?
quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:26 schreef northernlight81 het volgende:
Gaat dealperfect nou wel verder met Paypal? Ik dacht gelezen te hebben dat ze hiermee stopte en naar andere betalingsmogelijkheden gaan zoeken.
Moneymaker schijnt nog meer te letten of de inhoud van sites niet illegaal is, dus dat gaat hem denk ik niet worden. Dan blijft voor ons als Nederlanders denk ik alleen Paypal over, want direct betalen via creditcard doe ik echt niet op zo'n Chinese site.
Lang op moeten wachten? Ik wacht al 3 weken op een microSD kaartje van Mymemory namelijk.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:20 schreef mstr het volgende:
Net m'n cameratas binnen gekregen van MyMemory voor mijn Canon 1000D
1 a 1½ week.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:36 schreef Joene94 het volgende:
[..]
Lang op moeten wachten? Ik wacht al 3 weken op een microSD kaartje van Mymemory namelijk.
DP had ze, maar die doen nu lastig met betalen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:14 schreef caspergf1 het volgende:
Heeft iemand een linkje van zo'n chinese ballon, zo'n wensballon.
Op dealextreme heb ik er een gevonden, een double pack voor 4 euro.
Maar dat vind ik best prijzig, zijn er goedkopere?
Op dit moment is DP heel slecht bezig ja, omdat ze gezeik hebben met Paypal, dus ze geen betalingen en dus bestellingen kunnen ontvangen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:20 schreef caspergf1 het volgende:
Oke thanks, maar ligt het aan mij of is DP een stuk minder gebruiksvriendelijk dan DX?
DX heeft ook breder assortiment toch?
En die Jack, als ik het goed begrijp is hij een:
Chinees die in China woont, die werkt voor DP, engels kan lezen, soms dit topic vertaald naar het engels, Nederlanders helpt op msn in het engels.
OF heb ik het fout?
van de zomer bij de action 0,50 eurocentquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 15:07 schreef mstr het volgende:
Shuttershades
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.29890
En die zijn nog mooier ook dan deze.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 15:14 schreef mcwops het volgende:
[..]
van de zomer bij de action 0,50 eurocent
Bellen naar de TNT.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 15:27 schreef joepie91 het volgende:
Hoe kon je nou ook al weer je TNT Post trackingnummer opvragen aan de hand van je Hong Kong Post tracking number? En kan dat ook op een zaterdag (nu dus)?
Welk nummer? Gewoon van het hoofdkantoor (058 - 233 33 33)? En kan dat dan dus ook op zaterdag?quote:
Dealextreme #40 - Pending Refund Authorizarion; Cancelledquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 15:33 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Welk nummer? Gewoon van het hoofdkantoor (058 - 233 33 33)? En kan dat dan dus ook op zaterdag?
Bij DP?quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 12:38 schreef revpolen het volgende:
zo weer bestelling gedaan
10 spijkerbroeken van bekend merk voor 50 dollar
inclusief verzendkosten
die wbeiste is echt niet leuk meer. alweer aantal 100,- deze week besteld![]()
Ik geloof er geen drol van.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 12:38 schreef revpolen het volgende:
zo weer bestelling gedaan
10 spijkerbroeken van bekend merk voor 50 dollar
inclusief verzendkosten
die wbeiste is echt niet leuk meer. alweer aantal 100,- deze week besteld![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |