Die van jou ookquote:
Ik stem voor hierquote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:18 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Uhm, hier? Of op Hyves of zo....
Ik ben er nog niet helemaal uit!
Op dit moment hebben ze een gezellig familiefeest in de woonkamer trouwens.
Ja Barry is wel ene beetje de louche neef die overal mannetjes heeftquote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:29 schreef PhalanX het volgende:
Barry oogt wel louche met z'n mobieltje.
Nee die vlie... ballon gaat inderdaad niet op!quote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:33 schreef PhalanX het volgende:
Robbebob
typisch, gewoon typisch, maar ooit komt hij erachter dat hij eigenlijk helemaal niet zo'n coole gladjakker is als hij denkt te zijn.
Tante Medusa eerder! Die is met haar voodooballonnetje Dummy een meesteres van Botox volgens mij!quote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:36 schreef PhalanX het volgende:
net zo dubieus als tante Imca... maar die jast er dan weer wat extra botox lucht in en dan is ze weer strak en glimmend...
so fresh so cleanquote:
zo herkenbaar toen ik nog vrijgezel wasquote:Als je nu nog niet aan de man komt weet ik 't niet meer hoor!
Daaaaaaar word ik nou af en toe zo moe van! Had ik 't met mijn beste vriendin over. Dat iedereen altijd A. Er vanuit gaan dat we al bezet zijn.En B als ze horen van niet reageren met een O? Hoe kan dat nou? Zo iemand als jij? En C Ach je hebt zo iemand, je hebt vast aandacht zat! Dat moet geen probleem zijn!
NOU BLIJKBAAR WEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
Maar... euh... op elk toilet hangen toch spiegels?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:09 schreef Eustace. het volgende:
[..]
Hartstikke handig. Ik had eens per ongeluk penstreep op mijn wang gezet (:') ), en toen kon ik het mbv spiegeltje weghalen.^^
Wie heeft die ballonnen nou eigenlijk in je bed gelegd?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:13 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ja ze wonen bij mij
Iedere dag een update hoe het met ze gata, wie er gekrompen is, wie er geknapt is....
Leen me je vent anders ff?quote:zo herkenbaar toen ik nog vrijgezel was
ik geloof niet dat die iets van je heel laat,quote:
Straks lopen de gemoederen zo hoog op dat er iemand knapt.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:41 schreef Ang3l het volgende:
Ik vind het verdacht stil in de huiskamer bij de Familie Wobbel.
Zouden ze iets aan het bekokstoven zijn?
TMM, omdat ze in de weg lagen bij 't poetsenquote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:42 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Wie heeft die ballonnen nou eigenlijk in je bed gelegd?
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:44 schreef wonderer het volgende:
[..]
Straks lopen de gemoederen zo hoog op dat er iemand knapt.
Dat geloof ik ook nietquote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:44 schreef keizerpinguin het volgende:
[..]
ik geloof niet dat die iets van je heel laat,
quote:en meestal als hij een jongen erg geil vind en er sex mee heeft valt het achteraf altijd tegen
Zorg er maar voor dat Pluk niet naar binnen sluiptquote:
Ik mis D: ervan uitgaan dat je vriend wilt.quote:Als je nu nog niet aan de man komt weet ik 't niet meer hoor!
Daaaaaaar word ik nou af en toe zo moe van! Had ik 't met mijn beste vriendin over. Dat iedereen altijd A. Er vanuit gaan dat we al bezet zijn.En B als ze horen van niet reageren met een O? Hoe kan dat nou? Zo iemand als jij? En C Ach je hebt zo iemand, je hebt vast aandacht zat! Dat moet geen probleem zijn!
NOU BLIJKBAAR WEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Die heeft er vorige week al 1 vermoord, maar toen waren ze nog anoniem.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 00:46 schreef wonderer het volgende:
[..]
Zorg er maar voor dat Pluk niet naar binnen sluipt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |