Ventilatoren + metertjes (oliedruk, olietemperatuur en koelvloeistoftemperatuur) aanpassen.quote:Op woensdag 19 mei 2010 23:31 schreef oshiro het volgende:
[..]
Met schema's en zo kan ik me wel een beetje redden. Ennn... hangt er vanaf waarmee!
Ahquote:Op donderdag 20 mei 2010 00:37 schreef 2cv het volgende:
Worden orginele metertjes met bijbehorende sensoren. Alleen de draden moeten aangelegd en aangesloten worden. En voor de ventilatiren is er idd een systeem, maar ik ben best wel niet zo heel erg goed met electro
Als die meters en zo uit een GTI komen moet je even kijken hoe je dat moet aansluiten en zo, de thermosensors van benzine- en Dieselmasters zijn ook anders. Dus da's een beetje afhankelijk van de situatie.quote:Op donderdag 20 mei 2010 09:13 schreef 2cv het volgende:
Is standaard zoMeters en sensoren komen uit en GTI en als je bij de Citroënboer vroeger een trekhaak onder dit type auto liet zetten, zetten ze er standaard ook een ventilator bij in.
Ik bedoel meer dat het heiligschennis is ten opzichte van de befaamde BX Sport, dan ten opzichte van dit maffe busjequote:Op zondag 23 mei 2010 13:12 schreef Sounddragon het volgende:
Niks heiligschennis, het is een funmobiel, en daar mag best een beetje gekkigheid op, mits beschaafd uiteraard
![]()
Het is toch geen GTI16V logo ??
Ik vind het prima kunnen
Rot op met je kut BXquote:Op zondag 23 mei 2010 13:15 schreef oshiro het volgende:
[..]
Ik bedoel meer dat het heiligschennis is ten opzichte van de befaamde BX Sport, dan ten opzichte van dit maffe busje.
Dit is een Sport, best een zeldzaamheidquote:Op zondag 23 mei 2010 13:18 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Rot op met je kut BX![]()
Die bus is tha bomb man, sloperijen liggen bezaaid met BXen![]()
Die BX moet vereerd zijn dat zijn logo op jouw toffe projekt mag
Helaasquote:
Die is 9 jaar geleden al naar de sloop gegaanquote:Op maandag 24 mei 2010 23:10 schreef 2cv het volgende:
[..]
Helaas![]()
Maar dat van dat typeplaatje vind ik geen heiligschennis hoor ! maar wat ga je met de rest van die BX doen ?
Ai, da's bak eruit...quote:Op maandag 24 mei 2010 23:37 schreef 2cv het volgende:
Dan vervang je die leidingen tochIk moet binnenkort een oliekeerring vervangen. Die zit achter het vliegwiel
Klopt op marktplaats staan ook alleen onderdelen te koop en geen hele auto'squote:Op zondag 23 mei 2010 13:23 schreef oshiro het volgende:
[..]
Dit is een Sport, best een zeldzaamheid. Vandaar, zijn er niet zo erg veel van in Nederland. Misschien dat er nog 100 van rondrijden ofzo hier, totaal 8200 van gemaakt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
quote:Op dinsdag 25 mei 2010 15:44 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Klopt op marktplaats staan ook alleen onderdelen te koop en geen hele auto'sIk ben er maar 1 online tegen gekomen net jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Ze zijn wel zeldzaam, maar ook niet erg gewild, dat dan ook weer.
"Nevertheless sir, like German tourists, the stupid are everywhere." - Arnold J. Rimmer, Red Dwarf || Last.fm
Specs van de head unit?quote:Op woensdag 26 mei 2010 22:38 schreef oshiro het volgende:
Zo, ik heb 4 speakers erbij. Nog niet degene die ik in het dash wil hebben, misschien vind ik die nog wel.
Maar goed: waar kan ik nou de rated impedantie per kanaal van m'n headunit vinden?Wil de boel uiteraard wel een beetje netjes aansluiten
.
Moet even dat ding bekijken danquote:Op donderdag 10 juni 2010 00:47 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Specs van de head unit?Heb je de site al bekeken voor documentatie?
Meestal zit je wel goed met impendantie, trouwens ... je moet geen huiskamerspeakers in een auto willen aansluiten of extreem gaan ... de boel is hedendaags geloof ik wel redelijk op elkaar afgestemd.
quote:Op donderdag 10 juni 2010 00:52 schreef oshiro het volgende:
[..]
Moet even dat ding bekijken dan. Weet nog niet eens welke ik ga inbouwen. Daarnaast zou er best eens een andere in kunnen komen later.
.
Maar ik neem aan dat 4 ohm wel zo'n beetje standaard is.
Vanmiddag even maken, tank ligt nog achterin... in de Citroënquote:
Dat ziet er eigenlijk best wel leuk uit!quote:
Inderdaadquote:Op zondag 29 augustus 2010 13:37 schreef Sounddragon het volgende:
Ja, vond ik ook, kwam hem tegen toen ik voor iemand anders aan het zoeken was naar een goed radiootje, en vond dit wel erg compleet voor dat geld
Kewl, ik wil wel eens FF live in die projektbus snuffelenquote:Op zondag 29 augustus 2010 14:03 schreef oshiro het volgende:
[..]
Inderdaad.
Volgens mij is m'n pa naar m'n oma toe edit: hij is bij Ikea, maar ik geloof dat hij zelf het plan had opgevat om vanmiddag nog even richting Waddinxveen te gaan. Als het je leuk lijkt laat je het maar horen!
Ik ga even m'n pa bellen over hoe en wat. Aangezien ie bij de Ikea zit zal ie daar misschien mee aan de slag gaan, dus ik weet niet zeker hoe het nou allemaal gaat lopen. Ik dacht dat ie bij m'n oma wasquote:Op zondag 29 augustus 2010 14:13 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Kewl, ik wil wel eens FF live in die projektbus snuffelenKlussen aan mijn houthok gaat hem toch niet worden vandaag als ik zo naar buiten kijk
Hoe en hoelaat fiksen we dat ??
Ik hoor het welquote:Op zondag 29 augustus 2010 14:18 schreef oshiro het volgende:
[..]
Ik ga even m'n pa bellen over hoe en wat. Aangezien ie bij de Ikea zit zal ie daar misschien mee aan de slag gaan, dus ik weet niet zeker hoe het nou allemaal gaat lopen. Ik dacht dat ie bij m'n oma was.
Even tussen door. Hebben ze de Hydro-stoters nog niet uitgevonden bij citroen?quote:Op maandag 24 mei 2010 20:30 schreef oshiro het volgende:
Zo, even totaalplaatje, hoe hij er nu bij staat. Er staat een Xantia Break naast waarvan de nokkenas eruit ligt, was vandaag kleppen en distributie onder handen aan het nemen. Morgen klepstelplaatjes halen.
Heerlijk om te zien hoe lomp dat ding wel niet is.
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
Als hij die speakers erin stopt dan zitten er toch geen gaten meer inquote:Op donderdag 16 december 2010 14:39 schreef 2cv het volgende:
Nice ! Maar als je op grijs kenteken wilt rijden mogen er geen gaten zitten in de scheidingswand tussen laadruimte en cabine. Ook niet voor speakers !
Ik ga ook niet op grijs kenteken rondrijden, maar op geel (sowieso is grijs kenteken voor particulieren afgeschaft).quote:Op donderdag 16 december 2010 14:39 schreef 2cv het volgende:
Nice ! Maar als je op grijs kenteken wilt rijden mogen er geen gaten zitten in de scheidingswand tussen laadruimte en cabine. Ook niet voor speakers !
Nou, het is een poosje terug dat ik het gelezen heb, maar er werd toen anders over gedacht.quote:Op donderdag 16 december 2010 14:39 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Als hij die speakers erin stopt dan zitten er toch geen gaten meer in
een particulier betaalt bij grijs kenteken nog steeds geen provinciale opcentenquote:Op donderdag 16 december 2010 15:08 schreef oshiro het volgende:
[..]
Ik ga ook niet op grijs kenteken rondrijden, maar op geel (sowieso is grijs kenteken voor particulieren afgeschaft).
Het is een oldtimer dus boeiend is het niet.
Overigens: op het moment dat er (een) sub(s) bij komt/komen worden deze twee setjes ook versterkt. Dan komen er dus 3 amps in te zitten.
Heel veel, of veel, vergeleken met "niks"...quote:Op donderdag 16 december 2010 15:26 schreef 2cv het volgende:
[..]
Nou, het is een poosje terug dat ik het gelezen heb, maar er werd toen anders over gedacht.
[..]
een particulier betaalt bij grijs kenteken nog steeds geen provinciale opcentenScheelt toch nog een klein beetje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |